Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Seda Yılmaz Kimdir? Yeni Gelen Yarışmacı Seda

22 Mart Gelinim Mutfakta Yarışmasına Yeni Gelen Seda Yılmaz Bilgileri

Gelinim Mutfakta Seda Yılmaz kim? Gelinim Mutfakta yarışmasına 22 Mart Pazartesi 2021 tarihinde yarışmaya katılan Seda Yılmaz Kimdir? Aslen Nereli? Kaç yaşında? Seda Yılmaz’ın instagram var mı? Bu hafta 22 Mart Pazartesi günü Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen yarışmacı Seda Yılmaz hakkında merak edilen tüm soruların cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor.

(Güncelleme 15/06/2021) Seda Yılmaz Büyük sezon finalinin ikinci haftanın ikinci bölümünde yani 15 Haziran Salı günü kendi isteği ile yarışmadan ayrılmıştır.

(Güncelleme 07/06/2021) Gelinim Mutfakta seda büyük sezon finalinde yarışan 4 gelinden biri oldu.

Geçtiğimiz hafta yarışmaya Zeynep Kalyon Gökçe’nin yerine dahil olan Hilal Özdemir maalesef istediği puanları hem kendi kaynanasından hem de başka kaynanalardan alamadığı için hafta finalinde elenen yarışmacı oldu.

(Güncelleme 22/03/2021) Seda Yılmaz ilk bölümde Nodle yemeğini yaptı. Kaynanası Nagehan Yılmaz2dan beş puanı almayı başardı. Böylelikle ilk bölümde ilk puanlamada Seda kaynanasında beş puanı almış oldu.

Bu hafta Hilal’in yerine yarışmaya dahil olan Seda Yılmaz en az Hilal kadar iddialı ve kendisine güveni de bir o kadar fazla olan yeni yarışmacı kendisini kanıtlamak, yarışmada verilen bilezikleri almak için kaynanası ile birlikte dahil oldu.

Bu sezon en fazla yarışmada kalan Aysun yeni gelen gelinlerin ilk hedefi oluyor. Seda Yılmaz de Aysun’u elemek için geldiğini ve onu rakibi olarak gördüğünü şu sözlerle dile getirdi;

“Burada tek numara yapan sensin!” Seda Yılmaz

Seda Yılmaz aslında Aysun’un sözlerine karşı çıkıp Dudu’nun numara yapmadığını asıl numara yapan kişinin Aysun olduğunu iler sürüp sık sık Aysun ile sözlerinin karşılaşacağı da böylelikle belli oldu.

=> 22 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bu hafta yani 22 Mart 2021 tarihinde yeni gelen Gelinim Mutfakla Seda Yılmaz hakkında ki tüm bilgileri alt kısımda maddeler halinde verilmiştir.

Gelinim Mutfakta Seda Yılmaz

Gelinim Mutfakta Seda Yılmaz
Gelinim Mutfakta Seda Yılmaz Resmi
 • Aslen Ankaralı
 • Çanakkale Gelibolu da yaşıyor
 • Henüz 1 yıllık evli
 • Yay Burcu
 • Eşinin Adı Harun
 • 2 aylık bebeği var
 • Bir kız annesi
 • Yarışmaya kızı ile birlikte katıldı
 • Bir kayın biraderi var
 • Aysun ile yarışmaya geldi

22 Mart Pazartesi günü gelinim mutfakta yarışmasına yeni gelen gelin Seda Yılmaz oldu. Henüz 12 aylık evli olan ve 2 aylı bir kızı olan Seda Aysun ile kapışmaya geldiğini, ilk olarak Ayten’in gitmesini istediğini dile getirdi.

Seda Yılmaz kimdir

Seda Yılmaz kimdir Gelinim Mutfakta bu hafta gelen gelin
Seda Yılmaz – Gelinim Mutfakta bu hafta gelen gelin

Seda Yılmaz; 2019 yılında evlenen Seda Ocak 2021 de bir kız bebek sahibi olmuştur. Henüz 2 aylık bebeği olan Seda 1 yıllık evlidir. Çanakkale ili Gelibolu ilçesinde yaşıyor. Aslen Ankaralı olan Seda yarışmaya Çanakkale ilinden katılmıştır.

Seda Yılmaz İnstagram Adresi

22 Mart ile 26 Mart tarihleri arasında yarışacak olan Hilal’in yerine programa katılan Seda Yılmaz2ın İnstagram adresi ; @seda06ylmz adresindne yarışmacıya ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Seda Yılmaz’ın Geldiği Bölüm

22 Mart 2021 tarihinde Gelinim Mutfakta Seda Yılmaz’ın programa geldiği 666. bölüm fragmanı alt kısımda verilmiştir. Kaynanası Nagehan ile birlikte programa katılan Seda’nın videosu alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

 1. Aaaaa Gelinim mutfaktaya köpek gelmiş Deyzi, Nurten den güzel Ondan korkulurmu hiç çok tatlı bir köpek ☺️ Yeni gelen gelin
  Ayteni elemeye gelmiş bakalım

 2. Seda gelin ilk çeyreğini aldı Nasıl olur puanlar aynı anlamadım 🤔

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu