Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Seher Özdemir Kimdir?

Hülya Özdemir'in Kaynanası Seher Özdemir'in Bilgileri

Gelinim Mutfakta Seher Özdemir 14 Aralık Pazartesi günü yarışmaya gelini Hülya Özdemir ile birlikte gelen Seher Özdemir kimdir? Aslen nereli? Kaç yaşında? Sorularının  detaylı cevapları haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

Güncelleme (21.12.2020) 7 Aralık ile 11 Aralık tarihleri arasında gelini Hülya ile birlikte yarışmıştır. Yarıştığı hafta en düşük puanı aldıkları için 11 Aralık Cuma günü yarışmadan elenmiştir. Kendilerinin yerine Özlem ile Elmas ikilisi program dahil olmuştur.

=> Gelinim Mutfakta Elmas Düşmez (21 Aralık Yarışmacısı) hakkında bilgi almak için tıklayınız.

7-11 Aralık tarihinde programa dahil olan Gamze ve Güllüzar ekibi maalesef 11 Aralık cuma günü aldıkları en düşük puanlar nedeniyle yarışmadan elenen takım olurken, bu hafta kaynana Güllüzar’ın yerine Seher Özdemir gelini Hülya ile birlikte dahil oldu.

Seher Özdemir; 19070 Hatay doğumlu. Aslen Hataylı olan kaynana Seher ev hanımıdır. Hatay ilinde ikamet eden Seher gelinine çok güveniyor.

Gelinim Mutfakta Seher Özdemir Bilgileri

Gelinim Mutfakta Seher Özdemir

  • 1970 doğumlu
  • Aslen Hataylı
  • Hatay İskenderun da yaşıyor
  • Gelinine yakın oturuyor
  • Torun sahibi
  • Ev Hanımı
  • Güzel giyinmeyi seviyor
  • Haksızlığa asla gelemiyor

14 Aralık 2020 tarihinde gelini Hülya ile birlikte dahil olan kaynana seher programa gelirken gelinin tüm altınlarının takmasını istemiştir. Sunucumuz bunun nedenini sorduğunda altın altını çektiği için gelinin altın takmasını istediği, burada verilecek olan tüm altınlar talip olduklarını dile getirdi.

=> 14 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta kim birinci olduğunu görmek için tıklayınız.

Seher Özdemir - Gelinim Mutfakta Hülya'nı kaynanası

Kaynana Seher programın sıkı bir hayranı olduğunu dile getirdi. İlk bölümden sanki orada uzun yıllar yarışıyor gibi rahat tavırları da bunun en büyük kanıtı oldu. Asıl önemli olan kaynana Seher2in gelini Hülya’nın yaptığı yemekleri bulup bulamaması oldukça önemli. Bu kadar profesyonel bir giriş yapan Seher’in bu konuda başarılı olması bekleniyor.

Seher Özdemir (Kaynana) Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

14 Aralık 2020 tarihinde gelini Hülya Özdemir ile birlikte programa dahil olan Gelinim Mutfakta Seher Özdemir’in geldiği bölüm fragmanı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu