Gelinim Mutfakta Selen Kim? Selen’in Kaynanası Kamile Hanım Nereli? 30 Temmuz Pazartesi

Gelinim Mutfakta 30 Temmuz bu hafta yarışmaya yeni bir gelin ve kaynana dahil oldu. bu yazımızda Gelinim Mutfakta Selen kim olduğunu aslen nereli? kaç yıllık evli olduğunu anlatırken Selen’in kaynanası Kamile hanım kim olduğunu ve aslen nereli olduğunu anlatacağız.

Gelinim Mutfakta Selen Kim? 30 Temmuz Pazartesi Yeni Gelin (30.07.2018)

Kanal D’nin sevilen gelin – kaynana yarışması olan Gelinim Mutfakta’ya yeni bir gelin ve kaynana dahil oldu. Bu hafta yani 30 Temmuz gelinim mutfakta Selen yarışmaya dahil oldu. Tabi yanında kaynanası Kamile hanımda yarışmaya Selen ile birlikte dahil oldu. Gelinim mutfakta Selen ile kaynanası Kamile hanımın hakkın bilgileri geçtiğimiz haftanın kısa özetini verdikten sonra en alt kısımda vereceğiz. Geçtiğimiz haftanın özetini okumak istemeyenler en alt kısımda Gelinim Mutfakta Selen kim olduğunu en al kısımdaki bilgilerden öğrenebilirsiniz.

Geçtiğimiz hafta gelinim mutfakta yarışmasına Emine ile kaynanası Fatma yarışmaya dahil oldu. Emine ciddi bir varlık gösteremedi. Diğer yandan iki haftadır yarışmada varlığını sürdüren kaynana Reyhan ile gelini Ezgi yarışmaya damga vuran isimlerden oldu. Reyhan hanım kaynanalar odasında gözüne çarpan ve beğenmediği dekorasyonları kaldırması Nurten hanımı çileden çıkardı. Nurten hanım ile Reyhan hanım bu konuda çocuk gibi iddialaştı. Nurten hanım Reyhan ile hemen hemen her gün yaşadığı bu tartışmadan dolayı kendi söylemesine göre göre dengesi bozulduğunu ve gelini Özlem’in tabaklarının bu yüzden bulamadığını hafta finalinde açıkladı.

Cuma gününe kadar gelinler arasında puanlar Ezgi yarışmadan ayrılan gelin olurken fenomen kaynana Reyhan hanım da yarışmadan ayrıldı. Özlem Reyhan hanım ve gelinin ayrılmasına haftanın finalinde çok mutlu olduğunu sırtından büyük bir yük kalktığını artık altınları almamda önümde hiç bir engel kalmadı diyerek haftaya altınların sahibi olacağını açıkladı. Peki geçtiğimiz hafta altınları kim aldı? Son güna kadar Cansu ile Özlem 50 puanla baş başa final gününe başlasa da Özlem’e kendi kaynanası Nurten hanım ile Reyhan hanımın verdiği puanlarla Cansu ile arasındaki puanlar açıldı ve günün sonunda Cansu 65 puanla altınların sahibi olurken Özlem 5 puan geride yarışmayı 60 puanla tamamladı.

Gelinim Mutfakta 30 Temmuz Selen yarışmaya Ezgi’nin yerine dahil olurken, kaynanası Kamile hanımda Reyhan hanımın yerine dahil oldular. Her gelen yarışmacının kendine göre özelliği oluyor. Bakalım Kamile hanım Reyhan hanım gibi isminden söz ettirebilecek mi? Fragmanlardan izlediğim kadarı ile ilk günden de kaynaklanabilir Kamile hanımı oldukça sakin buldum. Durum böyle olursa meydan Nurten hanıma kalacak.

30 Temmuz Gelinim Mutfakta Selen Bu Hafta Altınları Alabilir Mi?

İlk gün nasıl başlarsa davamı da genellikle aynı şekilde devam ediyor. Selen’in altınları almak istiyorsa bütün iş aslında Kamile hanım da olduğunu, kendi gelinin tabağını ne kadar bildiğine bağlı olduğunu söylemeliyim. Bu gün iki kaynananın vereceği puanı merakla bekliyor olacağım. Bunlardan ilki geçtiğimiz hafta doğru dürüst kendi gelinine beş puan veremeyen Nurten hanım bu durumu Reyhan hanım ile yaşadığı gerginliğe bağlamıştı.

Bakalım bu hafta kendi gelini Özlem’in tabaklarını bulabilecek mi? İkinci merak ettiğim puan ise bu hafta yarışmaya dahil olan Kamile kendi gelinin tabağını bulabilecek mi? Kamile ile gelini yarışmada dengeleri değiştirmeyi başarabilecek mi? Tüm bunları merakla bekliyor olacağız.

30 Temmuz Gelinim Mutfakta Selen Kimdir? Kaynanası Kamile Nereli?

Yarışmaya dahil olan yarışmacılardan genellikle ciddi manada kendisini tanıtan bilgiler elde edemiyoruz. Sadece nereli olduğunu kaç yıllık evli olduğu gibi yüzeysel bilgiler elde edebiliyoruz. Ancak hafta içinde konu konuyu açıyor ve yarışmacılar kendileri hakkında bazı bilgiler bizlerle paylaşıyor. Bu bilgiler geldikçe konumuzu güncelleyeceğiz.Gelinim Mutfakta Selen Kim nereli Resim 1

Şimdilik Gelinim Mutfakta Selen hakkında edindiğimiz bilgiler ise şöyle; Selen 25 yaşında aslen Selanik göçmeni ama İstanbul da hayata gözlerini açmış ve burada büyümüştür. Selen 5 yıllık evli ve 4 yaşında bir kızı var ve şu an 1,5 aylık hamile olduğunu bizlere söyledi. Kaynanası Kamile hanım ise kendisi Hataylı olduğunu eşi ise Adanalı olduğunu bizlere açıkladı. Gelinim Mutfakta 30 Temmuz Günün Birincisi kim olduğunu yazdığımız yeni yazımıza geçmek için Tıklayınız. Bu gün fenalaşan gelin kim olduğunu yazdığımız yazımıza geçmek için Tıklayınız. 

Gelinim Mutfakta Selen’in Yarışmaya Katıldığı 101. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=M7B7wR4WkVk

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın