Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Selma Kimdir? [Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacı Selma]

Gelinim Mutfakta Selma Yelken kim? 23 Mayıs 2022 Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen gelin, Selma Yelken Kimdir? Selma Yelken aslen nereli? Kaç yaşında? Kaç yıllık evli? Selma Yelken’in instagram adresi ne? 23 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen gelin Selma Yelken hakkında ki merak edilen tüm bilgiler, bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Emel Güzelli hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (24/05/2022) 23 Mayıs Pazartesi günü yarışmaya katılan Selma Yelken, kendi, kaynanasından 2 puan alırken, ilk gün 16 puanla Aslıhan ile birlikte günün birincisi olmayı balardı. 

Gelinim Mutfakta Selma ve Kaynanası Figan
Gelinim Mutfakta Selma Yelken ile Kaynanası Figan

Geçtiğimiz haftaya Edanur ile kaynanası Gülten, haftanın final bölümünde en düşük puanları almasından dolayı yarışmadan elenen isim oldu. Bu hafta Edanur’un yerine yarışmacı gelin olarak Selma Yelken yarışmaya dahil oldu.

=> Gelinim Mutfakta 23 Mayıs Pazartesi Puanları sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Damla, Aslıhan ve Senanur’un kalıcı olduğu yarışmada, yeni gelenlerin elendiğinin farkında olan Selma Yelken, eskilerinden birini gönderip, yarışmada kalıcı isimler arasına girmek için yarışmaya dahil olduğunu şu sözlerle ifade etti.

Gelinim Mutfakta Selma Yelken
Gelinim Mutfakta Selma Yelken Kim

“Kalıcı olmak istiyorum. Altınları almaya geldik!” Gelinim Mutfakta Selma Yelken

Sözleri ile Selma Yelken, yarışmaya iddialı biri giriş yapmak istediğini, bunun içinde elinden geleni yapacağını da dile getirdi.

Bu hafta (23/05/2022) yarışmaya katılan dahil olan Selma Yelken hakkında merak edilen tüm bilgiler, alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Selma Yelken Kimdir

Gelinim Mutfakta Selma Kimdir - 23 Mayıs 2022
Gelinim Mutfakta Selma Yelken
 • 1994 yılında doğdu
 • İzmir de yaşıyor
 • 28 yaşında
 • Aslen Ispartalı
 • 8 yıllık evli
 • Bir oğlu var
 • Oğlu 6 yaşında
 • Kasiyerlik yaptı
 • Şu an çalışmıyor
 • Kendisine güveni tam
 • Evli
 • Ev hanımı
 • İddialı biri

Gelinim Mutfakta Selma Yelken; 23 Mayıs 2022 tarihinde yarışmaya kaynanası Figan ile birlikte dahil olan yarışmacı oldu. Kendisini kanıtlamak isteyen, yarışmada kalıcı olmaya gelen Selma Yelken, bu sezon yarışmaya katılan son yarışmacı oldu.

Selma Yelken Kimdir

Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Selma Kimdir
Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Selma Yelken Kim

Selma Yelken Kimdir; 23 Mayıs 2022 tarihinde Gelinim Mutfakta yarışmasına katılan Selma Yelken, iddialı ve bir o kadar kendisine güveni ile ön plana çıkan Selma Yelken, yarışmaya kaynanası Figan ile birlikte dahil oldu. İstanbul da ikamet eden Selma Yelken ev hanımıdır.

Selma Yelken; 1994 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Ispartalıdır. İzmir ilinde yaşayan Selam 8 yıllık evli bir çocuk annesidir. 28 yaşında olan Selma bir dönem kasiyerlik yapsa da şimdiler de çalışmıyor.

Selma Yelken İnstagram Adresi

23 Mayıs 2022 tarihinde yarışmaya katılan Selma Yelken instagram adresi: @Selma Yelken adresinden ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Selma Yelken’in Geldiği Bölüm – 23 Mayıs 2022

23 Mayıs 2022 tarihinde Gelinim Mutfakta Selma Yelken’in programa 936 bölüm de programa dahil oldu. İşte yeni gelen Selma Yelken’in yarışmaya dahil olduğu bölüme ait video.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu