Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Semra Demirci Neden Yok?

Gelinim Mutfakta Semra Demirci Neden Yok Elendi mi? Neden gitti? Henüz 1 bölüm yarışan Semra neden yarışmadan çekildi. İlk gün yeni gelen Semra’nın çekilme hikayesi sizlerle…

28 Aralık 2020 Tarihinde Gizem’in yerine program dahil olan Semra ilk gün kötü bir performans göstermiş, ancak ikinci gün için oldukça pozitif mesajlar vermesine rağmen ikinci bölümde de Semra ile kaynanasının olmaması Semra neden gitti sorusunu da beraberinde getirdi.

Gelinim Mutfakta Semra Demirci Neden Yok Resmi

Bu hafta 28 Aralık ile 1 Ocak 2021 tarihleri arasında yer alması gereken Semra’nın gitmesi kendisinden değil kaynanasında dolayı oldu. İşte ayrıntılar…

=> Gelinim Mutfakta Semra Demirci Kimdir öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Semra Neden Yok?

28 Aralık 2020 tarihinde gelinim Mutfakta yarışmasına dahil olan ve bu hafta bilezikleri almak için oldukça iddialı olan Semra Pazartesi günü istediği puanları almamasına rağmen ikinci bölümden itibaren çok yi puanlar almayı dile getirse de 29 Aralık 2020 tarihinde Semra programa katılamadı.

Semra ilk bölümde günün kritikleri konuşulurken kaynanası Nuray hanım gelen tepkileri ve eleştirileri daha fazla dayanamayarak tansiyonu yükseldi. Stüdyoda yayın bir ara duraksa da Nuray kaynananın tansiyonu düşmeyince Nuray hanım ambulans ile hastaneye kaldırıldı.

Gelinim Mutfakta Semra neden yok

Gerekli ilk kontrollerden sonra Nuray hanının tansiyon problemi olduğunu netlik kazandı. Kaynana Nuray da sağlığını gerekçe göstererek programdan ayrılmak istedi. Kanal ve iç yapımlar da kısa süre içinde yeni yarışmacı Şeyma’yı programa dahil edemedi.

Kısaca Gelinim Mutfakta Semra Demirci Neden Yok diye merak eden izleyiciler Semra’nın kaynanası Nuray’ın ani gelişen tansiyonu nedeniyle programa devam etmeme kararı aldıkları için Semra Demirci programdan ayrılmak zorunda kaldı.

Semra Demirci Bir daha programa geri Gelir mi?

Henüz ilk bölümde yaşanan Nuray Kaynananın sıkıntısından dolayı yarışmacı Semra Demirci bir daha programa katılması beklenmiyor. Böylesine bir talihsizlik onun açısında da kötü olsa da sağlık her şeyden önemli.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu