Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Semra Demirci Kimdir?

28 Aralık Gelinim Mutfakta Yeni gelen Semra Demirci Bilgileri

Gelinim Mutfakta Semra Demirci kim? Gelinim Mutfakta yarışmasına 28 Aralık Pazartesi günü yeni katılan Semra Demirci Kimdir? Aslen nereli? Kaç yaşında? Semra Demirci kaç yaşında? Soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Semra Demirci 28 Aralık 2020 Pazartesi günü Gelinim Mutfakta yarışmasına katılmış, ilk gün en düşük puan alan gelini olmuştur. İlk gün günün kritikleri konuşulduğu sırada kaynanası Nuray hanım rahatsızlandığı için acil olarka hastaneye kaldırılmıştır. İkinci gün Nuray hanın rahatsızlığından dolayı program katılamadığı için Semra da programdan çekilmek zorunda kalmıştır.

=> Gelinim Mutfakta Memduha Keçeli hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bu hafta iki yarışmacı programa dahil oldu. Bunlardan ilki İlayda’nın yerine programa dahil olan eski yarışmacı Zeynep Kalyon Gökçe olurken, ikinci yarışmacı ise Gizem’in yerine Semra dahil oldu.

=> Gelinim Mutfakta Şeyma Güvenbaş hakkında bilgi almak için tıklayınız. Şeyma Semra’nın yarışmadan çekilmesi sonucunda programa dahil olan isimdir.

Gelinim Mutfakta Semra Demirci ve Kaynanası Nuray Çabuk

Semra kayın babasının karantina da olmasında dolayı kaynana Semra da karantinaya girdiği için Semra ve Gizem ikilisi programa dahil olamadı. Bunun yerine Semra Gizem’in yerine Gelinim Mutfakta yarışmasına katıldı.

=> 28 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Semra Demirci

Gelinim Mutfakta Semra Demirci

  • 1993 İzmir doğumlu
  • 2 yaşında bebeği var
  • 27 yaşında
  • Muhasebede departmanında çalıştı
  • Şimdi ev hanımı
  • Aslen İzmirli
  • İzmir Karşıyaka da oturuyor
  • Sessiz bir yapısı var

28 Aralık Pazartesi yeni gelen yarışmacı Semra Demirci Aslen İzmirlidir. Programa İzmir’den kaynanası ile birlikte dahil olan Semra, yarışmayı baştan beri takip ettiğini, pandemi sürecinde evinde yemek yaparak vakit geçirdiğini, sonunda program katılmak için kaynanasından da desteğini alıp baş vurduğunu dile getirdi.

Semra kaynanası ile çok iyi anlaştığını, yemeklerini hep sevdiğini, bugünden itibaren yarışmada kaynanası Nuray yemeklerini bulacağı konusunda emin olduğunu açıkladı.

Semra Demirci kimdir

Semra Demirci kimdir Gelinim Mutfakta yarışmacısı

Semra Demirci; Nuray Çabuk’un gelinidir. 27 yaşında 1993 yılında İzmir de dünyaya gelmiştir. 28 Aralık P2020 Pazartesi günü Gelinim Mutfakta yarışmasına katılan Semra Demirci 2 yaşında bir çocuk annesidir. .

Gelinim Mutfakta Semra Demirci’nin Geldiği Bölüm

28 Aralık 2020 tarihinde Gelinim Mutfakta Semra Demirci’nin programa geldiği 606. bölüm fragmanı…

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu