Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Senem Kaldı (Kaynana) Kimdir [Fulya’nın Kaynanası]

Gelinim Mutfakta Senem Kaldı 21 Mart 2022 tarihinde gelini  Fulya Kaldı ile birlikte yarışmaya dahil olan kaynana oldu. Senem Kaldı kimdir? Kaynana Senem Kaldı aslen nereli? Kaynana Senem kaç yaşında? Nerede yaşıyor? İşte tüm bu soruların cevaplarını, haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Güncelleme (21/03/2022) 21 Mart 2022 tarihinde yarışmaya gelini Fulya ile birlikte dahil olan kaynana Semen, ilk bölümde kendi gelinine 2 puan verirken, 5 puanı ise Miyase’ye verdi.

=> 21 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta, 14 Mart ile 18 Mart haftasında yarışmaya ikinci defa dahil olan Deniz ve kaynanası Hayat, geldikleri hafta elendiler. Bu hafta Deniz’in yerine Fulya dahil olurken, havalı Hayat’ın yerine ise yine havalı kaynana olarak Senem Kaldı dahil oldu.

Son zamanlarda gelen yarışmacılar geldikleri hafta elenmeye başladılar. En son gelen Hasret’ten sonra gelen her isim birer birer elenmeye başladı.

Fulya Kaldı ve Senem Kaldı - Gelinim Mutfakta Yeni gelen Yarışmacılar
Fulya Kaldı ve Senem Kaldı – Gelinim Mutfakta Yeni gelen Yarışmacılar

Hafta içi 13:00 da yeni bölümleri ile ekrana gelen yarışma programında son zamanlarda kural değişikliğine gidildi. Kaynanalar artık gelinlerine nasıl yapacakları konusunda tüyo vermeyi kaldırdılar. Bu da kaynanaların orada bulunma amacını boşa çıkartmış oldu.

Bu hafta yarışmaya dahil olan kaynana Senem yarışmada gelinin bulmak istediğini şu sözlerle ifade etti!

“Gelinimin tabağını bulmaya geldim. Gelinim güzel yemek yapar!” Gelinim Mutfakta Senem Kaldı

Sözleri ile kaynana Senem, gelini Fulya’nın yemeklerini bulup ona beş puan vermek istediğini, dile getirdi. Tecrübeli kaynanalar gelinlerini bulurken, kaynana Senem’in gelinin bulup bulamayacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

21 Mart 2022 tarihinde dahil olan Gelinim Mutfakta Senem Kaldı (Kaynana) hakkında elde edilen tüm bilgiler, hemen alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Senem Kaldı Kimdir

Gelinim Mutfakta Senem Kaldı Kim
Gelinim Mutfakta Senem Kaldı
 • 47 yaşında
 • Aslen Adanalı
 • İstanbul da yaşıyor
 • 2 oğlu var
 • İki gelini var
 • 2 torunu var
 • 29 yıllık evli
 • Özel Şirkette çay servisi yapıyor
 • Bir dönem aşçılık yaptı
 • Kendisine çok güveniyor
 • Yarışmaya gelini istediği için katıldı

Gelinim Mutfakta yarışmasında 21 Mart 2022 tarihinde gelini Fulya  ile birlikte yarışmaya dahil olan kaynana Senem, yarışmada kalıcı olmak, altın ve bilezikleri kazanmak istediklerini, yarışmada iddialı olduğunu şu sözlerle ifade etti.

“Yarışmada kalıcı isimlerden olmak, eskileri göndermek istiyoruz!” Gelinim Mutfakta Senem Kaldı

Sözleri ile kaynana Senem, yarışmaya oldukça iddialı gelirken, gelini Fulya’nın da ondan kalır yanı olmadığını, iddialı sözlerle giriş yaparak kanıtlamıştır.

Senem Kaldı Kimdir

Senem Kaldı Kim
Senem Kaldı

Senem Kaldı Kimdir; 1975 yılında Adana ilinde dünyaya gelmiştir. 29 yıllık evli iki çocuk annesidir. İki oğlu iki gelini ve iki torunu olan Senem Kaldı, İstanbul ilinde yaşıyor. Şu an özel şirkette çay servisi yapan Senem kaynana, bir dönem aşçılık yaptı.

Senem Kaldı Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

Kaynana Senem Kaldı, 21 Mart 2022 tarihinde gelinim Mutfakta programının 891 bölümünde gelini Fulya ile birlikte dahil oldu. İşte o anların videosu hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu