Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Serap Seyran Kimdir? [Deniz’in Kaynanası]

Deniz Bozdoğan'ın Kaynanası Serap Seyran Kimdir? İşte Cevabı

Gelinim Mutfakta Serap Seyran kimdir? (Kaynana) 31 Mayıs Pazartesi günü yarışmaya katılan Deniz Bozdoğan‘ın kaynanası olan Serap Seyran kimdir? Serap Seyran bekar mı? Kaç yaşında? Kaç çocuğu var?  Serap Seyran şu an nerede yaşıyor? İşte bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen kaynana Serap Seyran hakkında merak edilen tüm bilgileri bu yazımızda bulaşabilirsiniz.

Güncelleme 31/05/2021 Serap Seyran 31 Mayıs Pazartesi günü kendi gelinin tabağını bulsa da Deniz 11 puanla Seda ile birlikte günün sonuncusu oldu!

31 Mayıs 2021 tarihinde gelinim Mutfakta yarışmasına katılan Deniz ile birlikte katılan Serap kaynana yarışmaya oldukça iddialı bir giriş yaptı. Geldiği ilk dakikada yaş meselesi gündem olan kaynana Serap’ın kaç yaşında olduğu oldukça meral edildi. Programda yarışan diğer kaynanalar yeni gelen Serap’ın 50-55 yaşları arasında olduğunu tahmin ediyor.

=> Gelinim Mutfakta 31 Mayıs Pazartesi Puanları için LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Serap Seyran Gelinim Mutfakta 31 Mayıs yeni gelen kaynana

Geçtiğimiz hafta 24 Mayıs ile 28 Mayıs haftasında yarışan dört gelinden biri olan Neslihan hafta finalinde en düşük puanlar almasında dolayı yarışmadan elenen isim olurken bu hafta Deniz ile kaynanası Serap yarışmaya yeni gelen isimler oldu.

Kaynana Serap Seyran ilk an da verdiği izlenimlere bakıldığında; oldukça bakımlı bir o kadar güzel giyinmeyi seven birisi olarak dikkatleri üzerine çeken Serap kaynana, yöresel yemekler konusunda ki bilgisi ile izleyenlerin dikkatini ilerleyen bölümler de çekecektir.

Gelinim Mutfakta Serap Seyran

Gelinim Mutfakta Serap Seyran

 • 50-55 yaşları arasında
 • 2 erkek evladı var
 • Aslen Erzurumlu
 • İzmir ilinde yaşıyor
 • İki torunu var
 • Bir gelini var
 • Yaşını söylemeyi sevmiyor
 • Şu an Bekar
 • Yaşına göre genç duruyor
 • İzmir depreminde depremzede oldu
 • Daha önce Restoran işletti
 • Butik mağazası çalıştırdı

Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen daha doğrusu 31 Mayıs 2021 tarihinde gelini Deniz ile birlikte katılan Serap Seyran kadınların yaşının olmadığını, bu sebeple yaşını açıklamayacağını söylese de yarışmada ki diğer rakipleri 50-55 yaşları arasında olduğunu tahmin edildi.

Serap Seyran Kimdir

31 Mayıs 2021 tarihinde gelini Deniz Beykozlu ile birlikte yarışmaya dahil olan Deniz’in kaynanası olan Serap Seyran; 50-55 yaşları arasında 2 çocuk annesidir. Zira kendisi özellikle yaşını söylemek istemediği için 50-55 yaşları arasında olduğu tahmin ediliyor.

Serap Seyran Kimdir - Gelinim Mutfakta Serap

Deniz’in kaynanası Serap kaynana İzmir ilinde yaşıyor. İki çocuk annesi aslen Erzurumlu olan Serap’ın iki torunu bulunmaktadır. Şu an bekar ve oldukça havalı bir yapısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Gelinim Mutfakta Serap’ın (Kaynana) Geldiği Bölüm

31 Mayıs 2021 tarihinde gelini Deniz ile birlikte katılan kaynana Serap Seyran’ın Gelinim Mutfakta yarışmasına katıldığı 716 bölüm videosu hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. Oleyyyyyyyyyyy Aytennn süper seviicliyim Esra çok teşekkür ederim Allah sana Allah acil şifalar versin canımm Ayten
  hoş geldin 😍😘😘🇦🇿😊😊😊😁🥰❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌷🌷🌷

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu