Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Serpil Akarsu Kimdir? [Neslihan’ın Kaynanası]

Neslihan Beykozlu'nun Kaynanası Neslihan Akarsu Kimdir? İşte Cevabı

Gelinim Mutfakta Serpil Akarsu kimdir? (Kaynana) 24 Mayıs Pazartesi günü yarışmaya katılan Neslihan Beykozlu‘nun kaynanası olan Serpil Akarsu kimdir? Serpil Akarsu kaç yaşında? Kaç çocuğu var? Nerede yaşıyor? İşte bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen yarışmacılardan biri olan kaynana Serpil Akarsu hakkında merak edilen tüm bilgileri bu yazımızda bulaşabilirsiniz.

(Güncelleme 31/05/2021) 24 Mayıs 2021 tarihinde gelini Neslihan ile birlikte yarışmaya katılan Serpil kaynana hafta finalinde 128 Mayıs Cuma günü gelinin Neslihan’ın en düşük puanlar almasından dolayı elenen isim oldu. Gelinim Mutfakta Serpil kaynana 24 Mayıs 2021 tarihinde katıldığı yarışmada 28 Mayıs Cuma günü elendi.

24 Mayıs 2021 tarihinde gelinim Mutfakta yarışmasına katılan Neslihan ile birlikte katılan Serpil kaynana yarışmaya gelini Neslihan’ın elinde para ağacı ile katılması ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

=> Gelinim Mutfakta Serap Seyran hakkında bilgi almak için LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Geçtiğimiz hafta 17 Mayıs ile 21 Mayıs haftasında yarışan dört gelinden biri olan Aynur 212 Mayıs Cuma günü haftanın en düşük puanlarını almasında dolayı yarışmadan elenirken, bu hafta yarışmaya Aynur’un yerine Neslihan katılırken, elenen Gülten kaynana yerine bu hafta Neslihan’ın kaynanası Serpil Akarsu yarışmaya dahil oldu.

Neslihan Beykozlu ve Kaynanası Serpil Akarsu
Neslihan Beykozlu – Serpil Akarsu

Kaynana Serpil Akarsu ilk an da verdiği izlenimlere bakıldığın da oldukça dikkat çeken çeken ve kazanmak için gelen kaynana Serpil’in ne derece iddialı olacağını Serpil’in gelinin bulmasına, gelini de diğer kaynanalardan iyi puanlar almasına bağlı.

=> Gelinim Mutfakta 24 Mayıs Pazartesi Puanları için LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Gelinim Mutfakta Serpil Akarsu (Serpil Kaynana)

Gelinim Mutfakta Serpil Akarsu
Gelinim Mutfakta Serpil Akarsu Resmi
  • 1969 Rize Doğumlu
  • 52 yaşında
  • Aslen Rizeli
  • İstanbul da yaşıyor
  • Kokulu Mum imalathanesi var
  • Yaşında daha genç gösteriyor
  • Hırslı Bir yapısı var
  • İki çocuk annesi
  • Emekli
  • Bir gelini var

Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen (24 Mayıs 2021) Serpil Akarsu 52 yaşındadır. Aslen Rizeli olan kaynana Serpil iddialı ve bir o kadar hırslı bir yapısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. İki çocuk annesi olan Serpil İstanbul da ikamet ediyor.

Serpil Akarsu Kimdir

24 Mayıs 2021 tarihinde gelini Neslihan Beykozlu ile birlikte yarışmaya dahil olan Neslihan’ın kaynanası olan Serpil Akarsu; 1969 yılında Rize de dünyaya gelmiştir.

Serpil Akarsu

Aslen Rizeli olan kaynana serpil İstanbul da ikamet ediyor. İki çocuk annesi olan kaynana Serpil kendisine ait kokulu mum imalatı yapıyor.

Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Kaynana Serpil Akarsu’nun Geldiği Bölüm

24 Mayıs 20212 tarihinde gelini Neslihan ile birlikte katılan kaynana Serpil Akarsu’nun Gelinim Mutfakta yarışmasına katıldığı bölüm videosu hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu