Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Sevda Gemicibaşı Kimdir? (Kaynana)

Ece Gür'ün Kaynanası Sevda Gemicibaşı'nın Bilgileri 5 Mayıs 2021

Gelinim Mutfakta Sevda Gemicibaşı 5 Nisan Pazartesi günü 676. bölümün de gelini Ece Gür ile birlikte katılan kaynana Sevda Gemicibaşı kimdir? Aslen Nereli? Şu an nerede yaşıyor? Kaç yaşında? Kaç çocuğu var? Sevda Gemicibaşı’in memleketi nere? Soruların cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor.

Sevda Gemicibaşı; 1970 yılında Kocaeli’nde dünyaya gelmiştir Kamu görevinden emekli olan kaynana sevda iki çocuk annesidir. Emekli olduktan sonra Almanya’ya yerleşmiştir. Ece küçük oğlunun nişanlısıdır.

(GÜNCELLEME 07/04/2021 Sevda Gemicibaşı ilk gün gelinin tabağını bularak eski yarışmacıları korkutsa da ikinci ve üçüncü gün gelinin tabağını maalesef bulamadı. Bunda dolayı gelini Ece adım adım eleme potasına sürüklenmeye başladı.)

=> Gelinim Mutfakta Yüksel Harşitlioğlu hakkında bilgi almak için tıklayınız.  

Geçtiğimiz hafta Esra Birinci ikinci defa yarışmaya katılmış, güçlü yarışmacı Aysun Kuşatan’ı elemiştir. Aysun hiç beklemediği rakibi tarafında elenerek yarışmadan ayrıldıktan sonra 5 Nisan 2021 tarihinden itibaren Aysun’un yerine Ece yarışmaya dahil olurken Nurten kaynananın yerine ise Ece’nin kaynanası Sevda Gemicibaşı yarışmaya dahil oldu.

Sevda Gemicibaşı (Ece'nin kaynanası) - Gelinim Mutfakta yeni gelen kaynana
Sevda Gemicibaşı Resmi

Tıpkı Nurten gibi konuşkan ve hakkını savunabilen bir kaynana gelmesi diğer kaynanaların canın epey sıksa da Sevda hem gelinin savunacağını hem de diğer kaynanaları eleştirmesine imkân dahi vermeyeceğini daha ilk günden göstermiş oldu.

Kaynana Ece’nin kaynanası Sevda kaynana aynen şu sözlerle gelinin Esra’ya karşı ezdirmedi.

“Son gülken iyi güler!” Gelinim Mutfakta Sevda Gemicibaşı (Kaynana)

Sözleri ile kaynana Sevda gelinin aşçı olmasına karşı Esra’nın “Ben buna gülerim” diyerek alaya almasına karşı Sevda kaynana son gülenin çok iyi güleceğini, kısaca Esra2yı bu yarışmadan eleneceğini ima etmiştir.

Bu hafta yarışmaya yeni gelen kaynana Gelinim Mutfakta Sevda Gemicibaşı hakkında elde edilen tüm bilgiler alt kısımda sizleri bekliyor.

=> 5 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanlaması sonucunu görebilmek için tıklayınız.  

Gelinim Mutfakta Sevda Gemicibaşı

Gelinim Mutfakta Sevda Gemicibaşı
Gelinim Mutfakta Sevda Gemicibaşı Resmi
  • 51 yaşında
  • Memur emeklisi
  • Eşi ile birlikte Almanya’da yaşıyor
  • Kamuda Milli eğitim ve kaymakamlık da çalıştı
  • 2 çocuk annesi
  • Ece küçük oğlunun sözlüsü
  • Gelini aşçı
  • hakkının asla yedirmiyor
  • Varlıklı biri
  • Gelinine ev aldı
  • Kendisini çok iyi anlatıyor
  • Lakabı Sosyetik Sevda’dır

Bu hafta yarışmanın 676 bölümde gelini Ece ile birlikte katılan Savda kaynana hakkının çok iti savunan, asla hakkının yedirmeyen birisi. Haksızlığa gelemediği için yarışmada en çok konuşan kaynanalardan biri olmaya şimdiden aday oldu.

Kaynana Sevda Gemicibaşı gelinin aşçı olmasının yanın sıra yemeklerini evde çok iyi yaptığını, gelinin el lezzetini çok iyi tanıdığını, yarışmada da tanıyıp altınları alacağını dile gerdirdi. Sadece kendisinin vereceği beşlerle birinci olmayacağını çok iyi bilen kaynana Sevda, gelinin diğer kaynanalardan da iyi puanlar almasını beklediğini sözlerine ekledi.

Sevda Gemicibaşı (Kaynana) Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

5 Nisan Pazartesi günü Gelinim Mutfakta programında 676. bölümün de gelini Ece XXXX ile birlikte programa katılan Gelinim Mutfakta Sevda Gemicibaşı ve gelininin geldiği bölümüme ait video hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

7 Yorum

 1. Nurten hanım gitti yerine bir kopyası geldi.Sözlü Ece ahçıymış bakalım göreceğiz ahçılığını.Kurtlar sofrasında ahçılığı para edecekmi göreceğiz.Kayınvalidelerin çoğu taktik puanlar veriyor.İyi olmayan yemeklere iyi puanlar veriliyor çoğunlukla.Özellikle kurt olmuş neriman hanım bunu yapıyor.Esra nın Aysun un resimlerini çöpe atması çok çirkin bir davranış ve saygısızlık.Aysun u pek sevmezdim ama bu yapılan çok yanlış bir hareketti.Bana göre kişilik zaafiyeti.

 2. Sevda hanım kendinizi bu kadar ovmeyin Dikkatli. düşersin Nurten inin taklidini yapiyorsun Çok konuşorsun sevmedim😠

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu