Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Sevilay Başar Kimdir? [Miyase’nin Kaynanası]

Gelinim Mutfakta Sevilay Başar 18 Kasım Perşembe günü 804. bölüm de gelini Miyase Türkel ile birlikte dahil olan kaynana Sevilay Başar kimdir? Sevilay Başar aslen nereli? Kaynana Sevilay Başar nerede yaşıyor? Sevilay’ın kaç çocuğu var? İşte tüm bu Soruların cevaplarını haberimizin devamında sizleri bekliyor.

GÜNCELLEME (13/05/2022) 13 MAYIS CUMA 2022 TARİHİNDE MİYASE VE KAYNANA SEVİLAY YARIŞMADAN ELENDİ!

=> Gelinim Mutfakta Demet (Kaynana) Kimdir Öğrenmek için tıklayınız.

Güncelleme (18/11/2021) Sevilay Başar, diskalifiye olan Aynur’un yerine gelinin Miyase ile birlikte dahil oldu. 18 Kasım Perşembe günü yarışmaya dahil olan Sevilay Başar, ilk puanlamasında gelini Miyase’ye 1 puan verdi.

=> Gelinim Mutfakta 18 Kasım Perşembe Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

15 Kasım 2021 tarihinde yarışmaya dahil olan kaynana Aynur işle gelini Zehra, 17 Kasım Çarşamba günü diskalifiye edilmesi ile bu hafta içerisinde 18 Kasım Perşembe günü, diskalifiye olan yarışmacıların yerlerine yeni isimler dahil oldu.

8 Kasım ile 12 Kasım haftasında yarışan ancak 12 Kasım Cuma günü elenen Eda Kök’ün yerine Zehra ile kaynanası Aynur dahil olsa da üç gün sonra diskalifiye olması ile 18 Kasım Perşembe günü Miyase Türkel ile kaynanası Sevilay yarışmaya dahil oldu.

Sevilay Başar Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Kaynana
Sevilay Başar – Yeni Gelen Kaynana

Miyase Türkel şık giyimi ile dikkatleri üzerine çekerken, kaynanası Sevilay ise gelinini Miyase’nin saçlarını çok beğendiğini, aynısını yapmak istediğinde, saçlarının uçlarının yandığını ifade etmesi ile dikkatleri üzerine çekti.

Sunu Lerzan Mutlu gelinin kıskanıyor musun? diye sorunca Miyase kaynanası Sevilay kendisini kıskandığını ifade ederken, Sevilay kaynana şöyle cevap verdi.

“Ben Aslan burcuyum. Gelinimin saçlarını kıskanmıyor, onu beğeniyorum!” Gelinim Mutfakta Sevilay Başar (Kaynana)

Sözleri ile kaynana Sevilay gelinin saçlarını beğendiğini dile getirdi. Bu anlarda ise Miyase ,oğlu ile arasında ki ilişkimi bile kıskanıyor deme3si, ilerleyen günler de gelin kaynana çatışmasının şimdiden sinyallerini verdiler.

Gelinim Mutfakta Sevilay hakkında elde edilen tüm bilgileri alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Sevilay Başar

Gelinim Mutfakta Sevilay Başar kim
Gelinim Mutfakta Sevilay Başar
  • Ev hanımı
  • üç çocuk annesi
  • En küçük çocuğunun eşi Miyase
  • Aslan burcu
  • İzmir de akrabaları var
  • Yarışmaya katılmayı kendisi istedi
  • Bakımlı biri
  • Aslen Amasyalı
  • İstanbul da yaşıyor

Gelinim Mutfakta yarışmasının 18 Kasım 2021 tarihinde gelini Miyase Türkel ile birlikte katılan ve birlikte yarışacak olan yarışmacı kaynananın adı Sevilay Başar. Ev hanımı olan kaynana Sevilay İstanbul da yaşıyor.

Gelini Miyase’yi güzel bulan Sevilay, gelini gibi olmak istediğini bizzat gelinin Miyase’nin dillendirmesi ile kaynana Sevilay onun saçları gibi saçlarının olmasını istediğini ifade etti.

Sevilay Başar Kimdir

Sevilay Başar; 18 Kasım 2021 tarihinde gelini Miyase ile birlikte program dahil olan Sevilay Başar aslen Amasyalıdır. Üç çocuk annesi olan kaynana Miyase, İstanbul da yaşıyor. Üç oğlu olduğunu ifade eden kaynana Sevilay, aslan burcudur.

Sevilay Başar Kimdir (Miyase'nin Kaynanası)
Sevilay Başar – Gelinim Mutfakta

Kaynana Sevilay ile gelini programda geldiklerini kendilerini tanıttıkları o anlara ait video:

Gelinim Mutfakta Kaynana Sevilay Başar’ın İnstagram Adresi

18 Kasım Perşembe günü kaynana Aynur ile Zehra2nın diskalifiye edilmesi ile yerlerine gelen Miyase ve kaynana Sevilay geldi. Kaynana Miyase’nin instagrtam adresi ise oldukça merak edildi.

İşte kaynana Sevilay Başar’ın sosyal medya hesabı olan instagram hesabı: @sevilaybasar7 adresinden ulaşabilirsiniz.

Kaynana Sevilay Başar’ın gelini ile birlikte programa geldiği bölüm videosu;

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu