Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Sezon Finali Netleşti (3. Sezon)

Gelinim Mutfakta Sezon Finali ne zaman olacağı konusunda bir çok bilgi kirliliği vardı. Sosyal medyada devam edeceği ve sezon finali yapmayacağı, kaldığı yerden devam edeceği yönünde bir çok bilgi karmaşası vardı. Aldığımız son bilgi neticesinde netlik kazanmış oldu.

Best Of Gelinim Mutfakta bilezik ve çeyrek listesi (tıklama görseli)

Bu haberimizde Gelinim Mutfakta Sezon finali ne zaman? Olacaksa ne zaman olacak? Soruların cevapları bu haberimizde sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta Sezon Finali Ne Zaman (3. Sezon)

Kanun Hükmünde Kararname ile evlendirme programların yasaklanmasının ardında yayın hayatına başlayan Gelinim Mutfakta programında, sunucu olarak ilk Seda Akgül’e teklif gitse de Seda Akgül o tarihte başka projede yer alması ile Fatih Ürek ile birlikte program yayın hayatına başladı.

Gelinim Mutfakta Sezon Finali Netleşti

İlk sezon Mart ayında başladı için Ağustos ayında kısa bir arada verdikten sonra Eylül ayında kaldığı yerden devam etmişti. Şu an 526. Bölümü ile 18 Mayıs Pazartesi günü Kanal D ekranlarında gelecek olan programda sezon finali ile yakında aramızda ayrılacak.

Son zamanlarda reyting konusunda ciddi sıkıntılar yaşayan programın reyting oranlarını artırmak adına best of programı yapıldı. Best of programına birbirinden iddialı ve en az 5 bilezik alan yarışmacıyı programa davet edildi.

Gelinim Mutfakta Sezon Finali Ne Zaman - 3 Sezon finali

Çok güçlü yarışmacılardan Gülcan Ekici’nin katılmaması dikkatlerimizden kaçmadı. Ezgi’nin ise son anda adeta kaçar gibi gitmesi, programın sezon finali değil, final haberlerini ayyuka çıkmıştı. Son bilgiler çerçevesinde dizi yakın zamanda son çekimlerini tamamladığını ve sezon finali ile aramızdan ayrılacak.

12 Mart 2018 yılında başlayan ve oldukça sevilen yemek yarışma programı Gelinim Mutfakta sezon finali ne zaman diyenler işte cevap. Yarışma programı 3. sezonuna 22 Mayıs 2020 tarihinde Sezon finali ile aramızdan ayrılacak. Peki Gelinim Mutfakta Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak (2020-2021) ? Öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Final Fragmanı (3. Sezon)

3. Sezon 22 Mayıs Cuma günü sonunda sezon finali ile aramızdan uzun bir müddet ayrılacak olan gelin kaynana konseptli yemek yarışma programının 3. sezon final fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu