Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Sibel Çağlar Kimdir?

18 Ocak Gelinim Mutfakta Yeni gelen Sibel Çağlar Bilgileri

Gelinim Mutfakta Sibel Çağlar kim? Gelinim Mutfakta yarışmasına 18 Ocak Pazartesi 2021 tarihinde dahil olan Sibel Çağlar Kimdir? Aslen nereli? kaç yaşında? Soruların cevapları haberimizin devamında detaylı olarak bulabilirsiniz.

Geçtiğimiz hafta 11 Ocak ile 15 Ocak haftasında yarışmaya dahil olan Memduha ilk günden son an kadar istediği puanlar alamayıp hafta finali olan 15 Ocak 20201 tarihinde haftanı en düşük puanları alarak yarışmadan enen isim oldu. bu hafta elenen Memduha’nın yerine 18 Ocak 20201 tarihinden itibaren Sibel Çağlar Gelinim Mutfakta yeni yarışmacı olarak katıldı.

(Güncelleme 25.01.2021) 22 Ocak Cuma günü son anda elenmekten kurtulan Sibel Çağlar ilk hafta bir adet çeyrek alarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

=> Gelinim Mutfakta Esin Alamehmet hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Sibel Daha ilk günden yemekleri yaparken tırnaklarında bulunan kırmızı ojeyi çıkartmamasını, bunu da bilerek yaptığını, canı ne zaman isterse o zaman çıkartacağını açıklaması diğer yarışmacılardan büyük tepki almasına neden oldu.

=> 18 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Sibel Çağlar Gelinim Mutfakta 18 Ocak yeni gelen yarışmacı

Seda Sayan’ın sunumu ile Kanal D ekranlarında gelecek olan bu hafta Sibel2in tırnaklarında bulunan ojeyi çıkartmayacağını söylemesi üzerine Seda Sayan aynı yemekten kendisi de yediği için bir kez daha yarışmacıya “Sibel unuttun mu ojeleri silmeyi” sorusuna Sibel “Hayır bile bile çıkartmadım” demesi program sunucusu Seda Sayan’dan da tepki almasına neden oldu.

Hafta olaylı başlayan Gelinim Mutfakla yeni gelen Sibel Çağlar hakkında merak edilen tüm bilgiler yazının devamında madde madde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Sibel Çağlar

Gelinim Mutfakta Sibel Çağlar

 • 29 Yaşında
 • 5 yıllık evli
 • 1992 doğumlu
 • 10 aylık bir bebeği var
 • Mesleği kuaför
 • 12 yıldır kuaförlük yapıyor
 • İstanbul da ikamet ediyor
 • Şef gelini
 • Oje sürmeyi seviyor
 • En sevdiği renk kırımı ve siyah
 • Oldukça havalı biri
 • Haksızlığa gelmiyor
 • Kendisini çok iyi savunuyor

18 Ocak Pazartesi günü gelinim mutfakta yarışmasına katılan yeni yarışmacı Sibel Çağlar oldu. Sibel ilk gün gelinlerle iyi yemek yapma konusunda değil tırnakların da bulunan ojelerin yemek yaparken çıkma ihtimaline karşı hijyenik olmamasından dolayı rakiplerinden ve kaynanalardan tepki alırken Seda Sayan da buna sessiz kalmadı.

Sibel günün puanları verildiği sırada tüm kaynanalar Sibel’in yemeğine düşük vermesin karşısında yeni yarışmacı kendisini ve yemeklerini şu sözlerle savundu.

“Yeni geleni elemek istiyorsunuz siz. Bile bile yaptığınız bu!” Sibel Çağlar

Diyerek kendisini savunurken Gizem de Sibel’in üzerine gidip “Aynen bunu yapıyoruz” demesi Sibel’i epey sinirlendirdi.

Sibel Çağlar kimdir

Sibel Çağlar; 1992 yılında İstanbul da dünyaya ageldi. Halen İstanbul da yaşıyor. 5 yıllık evli

Sibel Çağlar İnstagram Adresi

18 Ocak 2021 tarihinde elenen Memduha Keçeli’nin yerine bu hafta Sibel Çağlar dahil oldu. Yeni yarışmacı Sibel’in instagram adresi @sibel kullanıcı adı ile kendisini bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Sibel Çağlar’nin Geldiği Bölüm

18 Ocak 2021 tarihinde Gelinim Mutfakta Sibel Çağlar’nin programa geldiği 621. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. Yeni Yarışmacı Sibel ilk günden eleştiri yağmuruna tutulduğu o anları videonun içerisinde sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu