Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Simge Kim? Simge’nin Kaynanası Songül Kimdir? Gelinim Mutfakta 14 Ocak Yeni Gelen Yarışmacı Kimin Yerine Geldi?

Gelinim Mutfakta 14 Ocak 2019 Pazartesi günü yeni bir haftaya başlarken, yeni hafta demek yeni yarışmacılar demek bakalım bu hafta kim gelmiş ve gerçek hikayeleri ne onlardan bahsedeceğiz. Bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasında Simge geldi. Tabi Kimin yerine Simge geldiğini anlatırken, Gelinim Mutfakta Simge kim? olduğunu ve kaynanası kim olduğunu açıklayacağız. Simge’nin yerine gelen Gülcan’ın ilk hafta aldığı puanları görebilmek için [saributon]25 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puanlaması[/saributon] için lütfen tıklayınız.

Bu arada  Rümeysa’nın yerine kim geldi? diye merak edenler oldu. Hemen bu konuya da değineceğiz. Dikkat! Gelin Simge ve Kaynana Songül hakkındaki bilgiler yazının en son kısmında madde madde verildi.

Daha yazının ene başından yarışmacı kabul merkezinin yaptığı bir yanlışlığı açıklamak istiyorum. Topu topu 4 kaynana var ama 2’sinin adı Songül yani yarısının adı Songül olması çok yanlış bence. Düşünsenize Songül dediğimde insanları kimi düşünecek? Olmazsa bir daha Reyhan adında kaynana gelsin de tam olsun. Bu arada [pembebuton]Gelinim Mutfakta 18 Ocak Cuma 2019 Kim Elendi[/pembebuton] sorusunun cevabını görebilmek için lütfen tıklayınız

Simge’nin [pembebuton]Gelinim Mutfakta 17 Ocak Perşembe Günün Birincisi[/pembebuton] olup olmadığını görebilmek için lütfen tıklayınız.

Her zaman yeni gelen yarışmacılar hakkında daha yemeklerini yapmadan izlenimlerimi paylaşıyorum. Yaşı itibari ile genç olmadığını ve yeni yemek yapmayı öğrenen biri olmadığı çok belli ve şahsen ben yarışmacı olsam bir nebze de olsun çekinirdim.Bu arada  [saributon]Gelinim Mutfakta 16 Ocak Çarşamba Günün Birincisi[/saributon] kim olduğunu Simge kaçıncı olduğunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Bakalım Simge nasıl bir performans ortya koyacak? İzleyip göreceğiz. Bu arada Simge’nin ve diğer gelinlerin, [mavibuton]15 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] için tıklayınız.

Bu hafta yarışmaya dahil olan 14 Ocak günü kaynanaların verdiği puanları ve gelinlerin 14 Ocak Pazartesi günü aldığı puanları görebilmek için,   [mavibuton]Gelinim Mutfakta 14 Ocak Pazartesi Günün Birincisi[/mavibuton] lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Kaynana Songül fanatik geçen hafta yarışmaya katılan Sina gibi Beşiktaşlı olması iki gelin arasında bir elektrik oldu. Tabi kötü manada değil iyi manada bir elektrik oldu.

Gelinim Mutfakta Simge Kimdir? Kaynanası Songül Nereli?

14 Ocak Pazartesi kaynana Songül, Gelinim Mutfakta yarışmasına katıldı. Aynı anda iki Songül kaynananın yarışmada olması bakalım nasıl bir karışıklık olacak? İzleyip göreceğiz. Siz bu konuda düşüncelerinizi yazının sonunda yorum kısmından verebilirsiniz.Gelinim Mutfakta Simge Ayna 14 Ocak 2019 yarışmacısı

Gelinim Mutfakta Simge, şu an için denge de kalmaya ve yarışmacıları tanımaya çalışırken Yağnur’a karşı nötr olduğunu Ezgi’yi izleyip geldiğini söyledi. Şu an içi hangi tarafta yer alacağını bilemiyoruz. Bunu elbette zaman gösterecek ama benim için önemli olan nasıl yemek yaptığı ve kaynanası Songül’ün nasıl puanlama yaptığı çok önemli olduğunu düşünüyorum.

Birazdan sizlere 14 Ocak Pazartesi 2019 tarihinde gelinim mutfakta yarışmasına katılan, yeni yarışmacı Simge kim olduğunu anlatırken, Simge’in kaynanası Songül aslen nereli?, kaç yaşında? gibi Hakkındaki yüzeysel sayılabilecek bazı bilgileri paylaşacağız. Yeni gelen Simge hangi gelinin yerine geldi? Kısaca geçen hafta kimin elendiğini hatırlatmak isterim.

ezgi ve reyhan resmi - Ezgi neden elenmedi resim 1

Geçtiğimiz hafta Rümeysa bilezikleri alıp hastası olduğunu ve okulu olduğu bahanesi ile yarışmadan çekildi ve Ezgi elenmekten kurtuldu. Her ne kadar yarışmada Sina eleneceği izlenimi verilse de gerçek ekiş videolarda çok belli olduğu için hatalarını kapatırken, bocaladılar resmen. Not: Gelinim Mutfakta yeni gelen gelin Simge hakkında edindiğimiz bilgileri yazının sonlarında paylaştık.

Bu yazımızda 14 Ocak 2019 Pazartesi günü yarışmaya yeni katılan, Gelinim Mutfakta Simge kim? ve kaynanası Songül hanım kaç yaşında, nereli? olduğunu hemen yazının alt kısmında sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta Simge Ayna Hakkındaki Bilgiler 

 • Aslen Kocaeli’li
 • Vejetaryen
 • İstanbul Kartal’da yaşıyor
 • 3 yıllık evli
 • 2 yaşında kızı var
 • İstanbul’dan katılıyor
 • 35 yaşında

Simge’in kaynanası Songül Ayna Hanım

 • Iğdır’lı
 • İstanbul Kartal da yaşıyor
 • İstanbul dan katılıyor

Gelinim Mutfakta Simge’nın Yarışmaya Katıldığı Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

34 Yorum

 1. Poyraz misafir var giremiyom yarın görüşmek üzere kendine iyi bak okursan yazarsın

 2. Yoksa banami kızdım yoksun bekledim yoksun çıkıyom yarın görüşmek üzere bay kendine iyi bak

 3. Ya sen oraya niye yaziyon saskin insanlar rahatsizliklarini dile getiriyo bizi kovacaklar bu gün sen iyimisin konusamadik diye sairliginmi tuttu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu