Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Sümeyye Kimdir? [04/10/2021] – Sümeyye Demir Kimdir

Gelinim Mutfakta Sümeyye kim? Gelinim Mutfakta yarışmasına 4 Ekim 2021 Pazartesi günü Gelinim Mutfakta yeni gelen yarışmacı Sümeyye Demir Kimdir? Sümeyye aslen nereli? Bu hafta yarışmaya katılan Sümeyye aslen nereli? Kaç yaşında? 4 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen yarışmacı Sümeyye hakkında merak edilen tüm bilgiler bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Büşra Nur Özkarakaş hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Güncelleme (04/10/2021) Sümeyye Demir ilk gün günün sonuncusu oldu. Kendi kaynanasından bir puan alan Sümeyye %94,3’lük oranla 8 Ekim Cuma günü eleme potasına düşmeyi garantilemiştir.

=> 5 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta yarışmaya dahil olan Yeşim aldığı puanlarla yarışmada kalan isim olurken, Büşra ne yazık ki Yeşim kadar şanslı olmadığı için 1 Ekim Cuma günü Büşra yarışmadan elenen isim oldu.

=> Gelinim Mutfakta 4 Ekim Pazartesi Puanları sonucunu Öğrenmek için tıklayınız.

Sümeyye Demir & İnci Demir

Bu hafta yani 4 Ekim ile 8 Ekim haftasında yarışmada yarışacak olan ve alacağı puanlarla bir sonraki hafta kalıp kalamayacağı belli olacak olan Sümeyye bu hafta 4 Ekim 2021 tarihinde Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen yarışmacı oldu.

Sümeyye daha ilk dakikadan söylemeleri ile dikkatleri üzerine çekerken, yerine geldiği Büşra’dan kat ve bat sezi çıkan, hakkını savunan, yeri geldiğinde hakkını alabilmek için dişe diş tartışabilecek bir imaj çizdi.

Gelinim Mutfakta Sümeyye ve Kaynanası İnci
Gelinim Mutfakta Sümeyye ve Kaynanası İnci Resmi

Demet Akalın Sümeyye’nin duruşundan iddialı bir gelin olduğunu söylerken, kaynana Filiz “Kimler geldi, kimler geçti buradan” diyerek Sümeyye’yi de eleyeceklerini ima etti. Ancak Sümeyye kaynana Filiz’e aynen şöyle cevap verdi.

“Sizde gelip, sizde geçeceksiniz!” Gelinim Mutfakta Sümeyye

Sözleri ile Sümeyye güçlü yarışmacıları bir bir eleyeceğini, kendisinin kalıcı olacağını ima etti. Ebertte yeni gelen yarışmacı büyük bir iddia ile gelse de %95’i büyük bir hüsran ile yarışmadan elenerek gidiyor.

bu yarışmada sadece iyi yemek yapmak önemli değil. Daha önce aşçılar bile ilk haftadan elendiği düşünüldüğünde bu hafta yeni gelen Sümeyye’ni hem iyi yemek yapması, hem de rakiplerinden çok fazla aykırı tabak yapmaması sonunda ise hem kendi kaynanasında hem de diğer kaynanalardan yüksek puan alması gerekiyor.

Kaynanalar açıkça güzel olan yemeklere beş vermediği için kendi gelininin tabaklarına benzeyen gelinlere 4 ya da 5 puan verdiği tartışılmaz bire gerçek. Bundan dolayı bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasına dahil olan Sümeyye ortada bir tabak yapması gerekiyor.

Bu hafta yarışmaya katılan Sümeyye Demir hakkında merak edilen bilgiler alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Sümeyye

Gelinim Mutfakta Sümeyye Demir Kimdir
Gelinim Mutfakta Sümeyye Demir
 • 1995 yılında Dünyaya geldi
 • 26 yaşında
 • Aslen Erzurumludur
 • Kocaeli ili Darıca ilçesinde yaşıyor
 • Güzellik salonunda çalışıyor
 • Asistanlık yapıyor
 • Aslan Burcu
 • Lise Mezunu
 • İki yıllık evli
 • Bir çocuk annesi
 • 1 oğlu var
 • Babası evlendirmek istemedi
 • Düğün ve Nişan yapamadı
 • Kaçarak Evlendi
 • 2019 yılında evlendi

Gelinim Mutfakta Sümeyye; 4 Ekim 2021 tarihinde yarışmaya kaynanası İnci ile programa dahil oldu. Yöresel yemeklere hakim olan ve elinin lezzetine güvenen Sümeyye yarışmada iyi puanlar almaya ve bilezikleri kazanmaya geldiklerini dile getirdi.

Sümeyye Demir; Aslen Erzurumlu olan yeni yarışmacı 1995 yılında dünyaya gelmiştir. 2019 yılına evlenen Sümeyye’nin bir çocuğu vardır. Aslen burcu olan Sümeyye Kocaeli’nde yaşıyor. Yarışmaya Büşra’nın yerine dahil olmuştur.

Sümeyye Demir Kimdir

Sümeyye; 1995 yılında Erzurum ilinde dünyaya gelmiştir. Şu an 26 yaşında olan Sümeyye iki yıllık evli bir çocuk annesidir. Kocaeli ili, Darıca ilçesinde ikamet etmektedir. Güzellik salonunda asistanlık yapan yeni yarışmacı hem doğu kültürünün yemeklerine hem de batı kültürünün yemeklerine oldukça hakim biridir.

Sümeyye Demir Kimdir - 04.10.2021 Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacı
Sümeyye Demir Kimdir – Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacı

Haksızlığa asla gelemeyen ve hakkını çok iyi savunan Sümeyye, yarışmada altınları ve bilezikleri almaya geldiğini, almadan da gitmeyeceğini ifade etti.

Sümeyye İnstagram Adresi

4 Ekim 2021 tarihinde Büşra’nın yerine Gelinim Mutfakta yarışmasına dahil olan Sümeyye Demir’in sosyal medya hesabı çok merak edildi. Bu hafta yarışmaya yeni gelen Sümeyye Demir’in instagram hesabı alt kısımda verilmiştir.

Gelinim Mutfakta Sümeyye’nin instagram adresi; @smye.dmr adresinde ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Sümeyye Demir‘in Geldiği Bölüm – 4 Ekim 2021

4 Ekim 2021 tarihinde Gelinim Mutfakta Sümeyye Demir’in programa katıldığı bölüme ait video hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu