Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Sunucusu Ezgi Sertel Oldu! (22-26 Kasım) Ezgi Sertel Kimdir

Gelinim Mutfakta Sunucusu Ezgi Sertel oldu. 22 Kasım tarihinde başlayıp, 26 Kasım 2021 Cuma günü son bulacak olan yarışma programını bir hafta boyunca, Gelinim Mutfakta sunucusu Ezgi Sertel oldu. Ezgi Sertel kimdir? Ezgi Sertel Gelinim Mutfakta programı öncesinde hangi programları sundu? Gelinim Mutfakta Ezgi Sertel kaç yaşında? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Sunucusu Turgay Başyayla Kimdir öğrenmek için tıklayınız.

Güncelleme (22/11/2021) Ezgi Sertel Gelinim Mutfakta yarışmasında ilk puanlamasında beş puanı Yeşim’e verirken, bir puanı ise Yaren’e verdi.

=> 22 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta 15-19 Kasım haftasında Gelinim Mutfakta programını Lerzan Mutlu sunmuştu. Bu hafta konuk sunucu olarak 22 Kasım ile 26 Kasım haftasında, programı sunacak  sunucu Ezgi Sertel.

Gelinim Mutfakta Sunucusu Ezgi Sertel Kimdir
Gelinim Mutfakta Sunucusu Ezgi Sertel

Yaklaşık 3 yıldır devam eden yarışma programında Fatih Ürek, Onur Büyüktopçu, Seda Sayan ve son olarka Demet Akalın kalıcı sunucu olarka gelseler de hepsi bir şekilde programdan ayrılmak durumunda kaldılar. En son da Demet Akal’ın 14 ekim 2021 tarihinde sözleşmede çekimlerin iki gün süreceği söylenmesine rağmen 3 gün sürdüğü gerekçesi ile yarışmanın sunuculuğundan ayrılmıştır.

Demet Akalın’ından sonra her hafta yeni bir sunucu programı sunmaya başlamıştır. Bu konsepte ise “Yıldız Yağmur” olarak değerlendiren Kanal d, bu kapsamda önce Songül Karlı akabinde Safiye Soyman, Mehmet Ali Erbil gibi bir çok ünlü isimler tek tek gelip programı sunmuştur. Son olarak da Lerzan Mutlu Gelinim Mutfakta programını sunmuştur.

Gelinim Mutfakta’yı Sunan İsimlerin Listesi

 1. Fatih Ürek (Kalıcı Sunucu)
 2. Onur Büyüktopçu (Kalıcı Sunucu)
 3. Seda Sayan (Geçici Sunucu)
 4. Demet Akalın (Kalıcı Sunucu)
 5. Songül Karlı (1 Hafta)
 6. Safiye Soyman (1 Hafta)
 7. Mehmet Ali Erbil (1 Hafta)
 8. Lerzan Mutlu (1 Hafta)
 9. Ezgi Sertel (1 Hafta 22-26 Kasım)

Bu hafta Ezgi Sertel’in sunması ile toplamda 9 sunucu programı en az bir hafta boyunca sunmuştur.

Ezgi Sertel programı sunmaya başlamadan önce su sözleri söyleyerek sunmaya başladı. İşte Lerzan’ın ilk sarf ettiği o sözleri;

“Gelinim Mutfakta’da bu hafta ben varım!”

Sözleri ile Ezgi Sertel programı sunmaya başladı.

Gelinim Mutfakta Sunucusu Ezgi Sertel Kimdir

22 Kasım ile 26 Kasım tarihleri arasında Gelinim Mutfakta Sunucusu Ezgi Sertel oldu. 22 Kasım 2021 tarihinde başlayacak ve 23 Kasım Salı, 24 Kasım Çarşamba, 25 Kasım perşembe ve 26 Kasım Cuma günü Gelinim Mutfakta Ezgi Serter’in sunumları ile ekrana gelecek.

Ezgi Sertel Kim
Sunucu Ezgi Sertel Kimdir

Ezgi Sertel kimdir? İşte cevabı.

Ezgi Sertel: 1 Ekim 1981 yılında Karabük ili Safranbolu ilçesinde dünyaya gelmiştir. Hem oyuncu hem de sunucudur. İstanbul üniversitesi orman mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 2021 yılı itibari ile 40 yaşında olan Ezgi Sertel ilk defa kamera karşısında Tek Türkiye dizisinde “Zeynep Öğretmen” karakteri ile profesyonel oyunculuk hayatına başlamıştır. Akabinde Yağmur’dan Sonra dizisi ile ekranlar da yer almıştır.

Sunuculuk kariyeri ise Show TV de “Lezzet Haritası” programı sunması ile başlamıştır.  7 Eylül 202 tarihinde TRT 1 ekranlarında “Fazlası Zarar” programını sunmuştur.

Ezgi Sertel’nun Kariyeri

Oyuncu ve sunucu olan Ezgi Sertel’in kariyeri;

Ezgi Sertel’nun Dizileri;

 • Tek Türkiye (TV Dizisi)
 • Yağmur’dan Sonra (TV Dizisi)

Ezgi Sertel’in Sunduğu Programlar

 • Lezzet Haritası (Show)
 • Fazlası Zarar (TRT1)

Gelinim Mutfakta Sunucusu Ezgi Sertel sadece sunucu değil, aynı zamanda dizi oyuncusudur. Son zamanlarda TRT1 ekranlarında Fazlası Zarar isimli programı sunmuştur. İşte Ezgi Sertel’in Gelinim Mutfakta Programına geldiği o anlar;

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu