Gelinim Mutfakta

8-12 Kasım Gelinim Mutfakta Sunucusu Nursel Ergin Oldu! Nursel Ergin Kimdir

Gelinim Mutfakta Sunucusu Nursel Ergin oldu. 8 Kasım tarihinde başlayacak ve 12 Kasım tarihinde son bulacak olan önümüzdeki hafta Gelinim Mutfakta sunucusu Nursel Ergin oldu. Bu haberimiz de Nursel Ergin kimdir? Nursel Ergin Gelinim Mutfakta programını hangi tarihler arasında sunacak? Nursel Ergün hangi programları sundu? İşte merak edilen tüm bu soruları haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Sunucusu Lerzan Mutlu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Üç sezondur aralıksız devam eden programda bu zaman kadar bir çok sunucu görev aldı. En son kalıcı sunucu olarka gelen Demet Akalın 14 ekim 2021 tarihinde programın çekim yoğunluğunun artması üzerine, Demet Akalın programın sunuculuğundan ayrılmış, akabinde kanal ve yapım her hafta farklı bir ismin programı sunmasına karar vermiştir.

Gelinim Mutfakta Sunucusu Nursel Ergin (8-12 Kasım)
Gelinim Mutfakta Sunucusu Nursel Ergin

Demet Akalın’dan sonra her sunucu bir hafta boyunca sunuculu olarka görev almaya başladı. Kanal da bu durumu “Yıldız Yağmuru” adı altında izleyicilere duyurmuştur. Yıldız Yağmur adı altında Demet Akalın’dan sonra sunuculuk görevini Songül Karlı devralmış, peşinden ise bir çok isim görev almıştır. En son 1 Kasım ile 5 Kasım tarihleri arasında ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil programı sunmuştur. Bu hafta Mehmet Ali Erbil’in yerine Nursel Ergin sunacak.

Gelinim Mutfakta’yı Sunan İsimlerin Listesi

 1. Fatih Ürek
 2. Onur Büyüktopçu
 3. Seda Sayan
 4. Demet Akalın
 5. Songül Karlı
 6. Safiye Soyman
 7. Mehmet Ali Erbil
 8. Nursel Ergin

Bu hafta Nursel Ergin’in sunması ile toplamda birbirinden değerli 8 sunucu programı en az bir hafta boyunca sunmuştur.

Nursel Ergin programı sunmaya başladığında altın bilezikler görünce aynen şunları söyledi;

“Şu altın bileziklerden bende takayım!”

Sözleri ile Nursel yarışmada erilen bileziklere dikkat çekmek istedi.

Gelinim Mutfakta Sunucusu Nursel Ergin Kimdir

8 Kasım ile 12 Kasım tarihleri haftasında yani 8 Kasım Pazartesi, 9 Kasım Salı, 10 Kasım Çarşamba, 11 Kasım Perşembe, 12 Kasım Cuma günü dahil olmak üzere Gelinim Mutfakta Sunucusu Nursel Ergin oldu. Peki yıllardır ekranlardan uzak kalan Nursel Ergin Kimdir? İşte Cevabı

Nursel Ergin; 30 Temmuz 1980’de İstanbul’da doğdu. Şu an 41 yaşına olan ünlü sunucu İstanbul da yaşıyor. Yetiştirme yurdunda büyüyen Nursel, 18 yaşında bir evlilik yapmış, bu evlilikten ise Bengü Çınar adında bir kızı dünyaya gelmiştir.

Nursel Ergin Kimdir - Gelinim Mutfakta Sunucusu Nursel
Sunucu Nursel Ergin Kimdir – Gelinim Mutfakta Sunucusu

Show TV ekranlarında Acun Ilıcalı’nın sunduğu “Var mısın Yok musun?” adlı programa yarışmacı olarak katılmış, burada adını duyurmayı başarması ile bir anda dikkatleri de üzerine çekmiştir. Programda gerek yaşadıklarını samimi bir dille anlatması, gerekse içten tavırları ile Türk halkının kabinde yer etmiştir.

“Var mısın Yok musun” programından ayrıldıktan sonra Cam Kırıkları dizisine dahil olmuş, dizide Suna karakterine hayat vermiştir. Oyunculuk kariyerine sunuculuk kariyeri ile devam eden Nursel Ergin, Mutfağım programında sunuculuk görevini üstlenmiştir. Yakın zaman da Nursel’in Mutfağı programını sunan başarılı yarışmacı, uzun bir süre ekranlardan uzak kalmıştır.

Nursel Ergin’in Kariyeri

 • Gelinim Mutfakta – Sunucu
 • Nursel’in Mutfağı – Sunucu
 • Mutfağım – Sunucu
 • Cam Kırıkları (Suna) – Oyuncu
 • Var mısın? Yok musun? – Yarışmacı

Gelinim Mutfakta Sunucusu Nursel Ergin sadece sunucu değil, aynı zamanda dizi oyuncusudur. Son zamanlarda ekranlardan uzak kalmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. Kanal D yarışmaları ni çok begeniyorum cunku Kanal D yarismalari cok guzel izlemeyi seviyorum ben hosuma gidiyor Yarisma izleyeceksem Kanal D yi tercih ederim ben Kanal D ye reyting kazandiriyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu