Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Tuğba Kim? Kaynanası Rukiye Nereli? 25 Haziran Yeni Gelen Yarışmacı Kim?

Gelinim Mutfakta Tuğba kim olduğunu ayrıca yarışmaya Tuğba’nın kaynanası olarak gelen Rukiye nereli olduğunu anlatırken gelinim mutfakta 25 haziran Pazartesi günün birincisi ile bu gün yapılan yemeğin tarifini vereceğiz. 

Gelinim Mutfakta Tuğba Kim? Kaynanası Rukiye Nereli? 25 Haziran Günün Yemeğinin Adı Ne?

25 haziran günü gelinim mutfakta yarışmasına katılan gelinim mutfakta Tuğba kim olduğunu hakkında bilgi vermeden önce geçtiğimiz haftayı bir kaç cümle ile hatırlayalım. 18 22 Haziran haftasında yarışmaya katılan Elif ile kaynanası çok iyi performans gösteremedi.

Bunun en büyük sebebi Elif ile kaynanası Hülya’nın birlikte çok fazla vakit geçiremediğinden kendi gelini Elif’in tabaklarını bulmakta zorlandığı, diğer kaynanalar ise artık büyük oranda kendi gelininin tabağını bildikleri için yarışmaya tutunma şansı olmadı.

Geçtiğimiz hafta final günün de bir ilk yaşandı ve iki adet birinci çıktı. Fatih Ürek bu hafta altınları kura keçimi yapalım. Ya da ikişer altın verip son altını gelecek hafta birincisine vermeyi teklif etti.

Hatice ilk defa birinci olduğunu ve bu fırsatı kaçırmak istemediği için 2 altın Hatice, 2 altın Özlem aldı. Bu hafta bakalım artı bir altın kime gidecek. Bu hafta yarışmacılara buradan özellikle kaynanalara bir çağrım olacak.

Lütfen lezzete önem verin ve gerçek lezzet kraliçesini bulun. Ekranlardan gördüğüm kadarı ile Başak daha pratik iş yaparken Hatice görselliğe önem verdiğini ama lezzetlerin ne şekilde olduğunu bilemediğim için bu hafta yarışmada gerçek lezzet kraliçesini bulmasını isteyelim.

Bunu söylemeye beni iten hafta finalinde Hanife hanım kendi gelini Başak’ı bulduktan sonra diğerlerine bir puan vermesi diğer gelinlerin onca emekle yaptığı tarife bir puan vermesi adaletsiz olduğunu düşünüyorum. Gerçekten Başak dışında bu durumdan herkes çok rahatsız. Bu yarışma böyle haksızlıklarda devam ederse seyirci kitlesini kaybetmeye mahkum olacak. Çünkü Hanife nasıl olsa kendi kaynanasını bulacak deyip izlemiyorum.

gelinim mutfakta Tuğba kim ( Gelinim mutfakta Rukiye )resim 1

Bu yarışmada haksızlık var diyerek bizim sitemizde gelinim mutfakta yarışması için bir çok eleştir alıyoruz. Hatta özel mail adresimize konu ile alakalı bir çok mail geldiğini de belirtmeliyim. Umarım Bes yapım ve Kanal D buna bir çözüm bulur. Yarışmaya bu hafta katılan gelin Tuğba ve Kaynanası Rukiye aslen Kastamonulu Rukiye hanımın bir kızı ve bir oğlu olduğunu Tuğba ise bir yıl 2 aydır evli olduğunu söyledi.

Yarışmacılar hakkında çok kısıtlı bilgileri verebiliyoruz. Yarışma programındaki haksızlıklara değindik ve gelinim mutfakta 25 haziran Tuğba ve kaynanayı tanıttıktan sonra bu hafta pazartesi günü günün yemeği ne? sorusunu sosyal medyada konuşulduğunu gördük.

Bu başlık altında Gelinim Mutfakta günün yemeğinin adı Fırında Püreli Köfte yapılacak. Fırında köfteli pürenin malzeme listesine ve gelinim mutfakta 25 haziran pazartesi günün birincisine ulaşmak ve yeni sayfamıza geçmek için [pembebuton]TIKLAYINIZ[/pembebuton]

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir Yorum

  1. Gelinim mutvakta güzel bir yarışma yalnız hatalı oylama kayın valideler puğanlama yapınca haksızlık oluyor Hatice sürekli bunu vurguluyor kim yaptıkları yemeğionlara nasıl anlatıyorsa Hatice buna uyuyorsa Özakman Hatice’nin yaptığı yerinde oluyor Hatice her haftanın birincisi bizce iyi bir izleyicisiyle gelinim mutvakta eşimleberaber çok mızıyoruz haksız puğanlamaya buna çok acil çözümlünden Hatice’nin hakkı yeniliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu