Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Tuğçe Kim? Tuğçe’nin Kaynanası Sevgi Nereli? 1 Ekim Pazartesi Yeni Yarışmacı

1 Ekim Pazartesi Gelinim mutfakta yarışmasına 141. bölümde yeni yarışmacı gelin ve kaynana dahil oldu. Gelinim Mutfakta Tuğçe kim olduğuna geçmeden önce bazı konulara değinmek istiyorum. Geçtiğimiz hafta Başak ile Ezgi arasında el öpme tartışması ve birbirlerini göndereceğim iddiaları havalarda uçuştu. Başak ilk iki gün kötü gidişini durdurup Cuma günü en yüksek puanı alıp bilezikleri alamasa da Ezgi’yi elemeyi başardı ve geçtiğimiz hafta Ezgi haftanın en düşük puanı alan gelin oldu. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 5 Ekim Bilezikleri alan kim[/pembebuton] aldığını görmek için tıklayınız.

Burcu’nun aldığı üzücü haberle yarışmadan kendi isteği ile yarışmadan çekilince Ezgi gene yarışmada kalmayı başardı. Resmen hacıyatmaz gibi düşse bile kalkıyor. Elense bile geri geliyor. Aslında buna benzer bir olay yaşamıştık. Özlem de yarışmadan çekilmek istediğinde o hafta sanırım Betül en düşük puanı almıştı. Bu hakkı Betül’e vermediler ve bir sonraki hafta başında iki yeni yarışmacı dahil olmuştu. [mavibuton]4 Ekim Perşembe gelinim mutfakta[/mavibuton] Tuğçe kaç puan aldığını merak ediyorsanız tıklayınız

Bu hafta yani 1 Ekim Pazartesi günü Gelinim Mutfakta Tuğçe, Burcu’nun yerine dahil oldu. Bakalım gelen yeni gelin Tuğçe Ezgi’nin mi kankası olacak yoksa Başak’ın mı izleyip göreceğiz. Tuğçe’in kaynanası Sevgi hanım yarışmanın bu günkü fragmanında da yer almaması yeni gelen kişi hakkında acaba eski bir yarışmacı mı dahil oldu diye hemen akıllara bir soru işareti geldi. Tuğçe’nin, [saributon]Gelinim Mutfakta 3 Ekim Puanları[/saributon] görmek için Tıklayınız. 

1 Ekim gelinim mutfakta Tuğçe ile kaynanası Sevgi hanım dahil oldu. Bu yazımızda yeni gelen Gelinim Mutfakta Tuğçe kim? kaynanası Sevgi nasıl biri olduğundan bahsediyor olacağız. Sakın bizden ayrılmayın. Gelinim Mutfakta yeni gelen yarışmacı hakkında ki bilgiler en alt kısımda verildi. Tuğçe’nin [pembebuton]Gelinim Mutfakta 1 Ekim Puanları[/pembebuton] görmek için pembe butona tıklayıp görebilirsiniz.

1 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Tuğçe Kim? Kaynanası Sevgi Kimdir?

Başak, bu hafta da uğursuz denilen masada kalmayı başardı ve bu hafta da elenmez ise Hatice’den sonra en çok duran kişi olacak ve uğursuz masa imajınıda yıkacak. Bakalım Başak bunu başarabilecek mi? Ezgi ise resmen ikinci hayatını yaşayan insanlar gibi yarışmaya üçüncü kez katıldı. İlk deldiğinde elendi. Cansu’nun yerine gelerek ikinci kez katıldı. Şimdi ise Burcu’nun yerine yarışmada kalmayı başardı ve Ezgi ile Reyhan artık daha dikkatli ve bir daha eleme potasına girmemek için ellerinden geleni yapacaktır. Tuğçe’nin, [mavibuton]Gelinim Mutfakta 2 ekim Puanları[/mavibuton] görmek için Tıklayınız.Gelinim Mutfakta Tuğçe (Kaynanası Sevgi) Resim 1Hanife hanım Reyhan hanımın gitmediğini öğrendikten sonra verdiği röportaj da gitmediklerine pişman edeceğini söyleyip aradaki çekişmenin artarak devam edeceği sinyallerini verdiler. Sitemize gelen yorumlara baktığımızda Ezgi gitti diye üzülen hiç olmadı. Ancak Reyhan hanım gittiği için yarışma programını izlemeyeceğini söyleyenler olduğu gibi gittiklerine çok sevinen ve yeni yüzler gelmesi gerektiğini yazanlarda oldu. Bakalım bu hafta yarışmaya dahil olan Gelinim Mutfakta Tuğçe geçen hafta elendiği halde kalmayı başaran Ezgi’yi bu hafta gönderebilecek mi? Hep birlikte izleyip göreceğiz. 

Her yazımızda olduğu gibi bu yazımızda da yeni gelen Tuğçe kim? ve nereli olduğunu aktarmadan önce hangi yarışmacı yerine geldi. Onlardan bahsettikten sonra Tuğçe ve kaynanası Sevgi hakkında ki bilgileri aktaracağız. Ezgi halen bilezik listesinde ilk sıralarda yer alıyor. Bu hafta bu rekorı kırıp 25 bilezik sahibi olmak isterken Başak ise 15 bileziği 20 yapıp Ezgi ile eşit olmak istiyor. Bu ikilinin planlarını yeni gelen yarışmacı Tuğçe bozacak mı? Yada bozabilir mi? Genel de ilk hafta gelen ve daha önce bu programda yer almayan yarışmacılar ilk hedeflerinin elenmekten kurtulmak olduğunu sebebinin ise hem mutfağa alışma aşaması hem de kamera karşısına ilk defa geçmenin vermiş olduğu heyecan olduğunu düşünüyoruz. Yani bu hafta şahsen ben Tuğçe den büyük bir başarı beklemiyorum.

1 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Tuğçe Ve Kaynanası Sevgi Kim?

Bu hafta gelinim mutfakta Burcu’nun yerine kim geldi? 1 Ekim Pazartesi günü yayınlanan 141. bölümde gelinim mutfakta yeni gelen yarışmacı Tuğçe oldu.  Gelinim Mutfakta Yasemin kendisini tanıtırken şu cümleleri kullandı Aslen Ankaralı olduğunu ama İstanbul da yaşadığını  ve 14 aylık bir kızı olduğunu söyledi. Tuğçe’in kaynanası Sevgi kendisi hakkındaki bilgileri verirken şunları söyledi. Sevgi hanım Aslen Erzurumlu olduğunu İstanbul Sancaktepe de yaşadığını ve 18 yaşında evlendiğini bizlere söyledi.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu