Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Pilates Hocası Tülay Soylu Kimdir

Gelinim Mutfakta Pilates hocası Tülay Soylu gelinlere Pilates yaptırdı. Ülkemizde korona virüsü nedeni ile evlerimizde kaldığımız dönem de yağlanmamak adına artık gelinim mutfakta yarışmasında günün yemeğini tamamlayan gelinler, puanlama öncesinde Tülay soylu tarafında Pilates yapacaklar.

13 Nisan 2020 tarihinde Gelinim Mutfakta yarışmasına konuk olan ve bundan sonrada konuk olacağını öğrendiğimiz Pilates hocası Tülay Soylu hakkında ki bilgiler hemen alt kısımda verilmiştir.

Gelinim Mutfakta Tülay Soylu

Gelinim Mutfakta yarışması 13 Nisan Pazartesi günü normal yayın akışından 10 dakika daha önce başlaması bizleri şaşırtmıştı. Lakin bugün bunun nedeni de ortaya çıkmış oldu. Bir çok kişi korona virüsü nedeni ile evlerinden çıkmadığı için yarışma programında ufak da olsa spor faaliyeti yaparak spor yapmaya teşvik edecek.

Tülay soylu ilk gün 3 dakikalık bir eğitim vermesi, bir çok kişi tarafından hiç gelmeseydi daha iyi idi. Bu ne 3 dk spor mu olur gibisinden eleştirilere mal oldu. En az 10 dakika spor olmasını beklediklerini ama bu denli az olmasına anlam veremedikleri yönünde ufak eleştiriler de bulundular

Tülay Soylu (Pilates Hocası)

Tülay Soylu - Pilates Eğitmeni

  • Kendisi Antrenör
  • Pilates Hocası
  • Spor Salonunda çalışıyor
  • Sosyal medyada 1020 Takipçisi var
  • Klinik ve Hamile Pilates Üzerine Uzman

Yarışmanın 13 Nisan tarihinde katılan Tülay, Pilates hakkında bilgi verirken Joseph Hubert Pilates isimini geçirmişti. Ufak bir araştırma yaptığımız da Pilatesi bulan kişi olduğunu ve yirminci yüzyılın başlarında bu Pilatesi bulduğunu, üzerine ise 2 kitap yazdığını öğrendik.

Gelinim Mutfakta Pilates Hocası Tülay’ın Videosu

Artık düzenli olarak gelinler yemeklerini tamamladıktan sonra Tülay Soylu ile birlikte pilates yapacaklar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu