Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Tuncay Yılmaz Keçeli Kimdir? (Kaynana)

Memduha Keçeli'nin Kaynanası Tuncay Yılmaz Keçeli'nin Bilgileri

Gelinim Mutfakta Tuncay Yılmaz Keçeli 11 Ocak Pazartesi günü yarışmaya gelini Memduha Keçeli ile birlikte gelen Tuncay Yılmaz Keçeli kimdir? Aslen nereli? Nerede yaşıyor? Kaç yaşında? Sorularının cevapları haberimizin içinde sizleri bekliyor.

Tuncay Yılmaz Keçeli; 1959 yılında Çorum ilinde dünyaya gelmiştir. 3 çocuk annesidir. Ankara ilinde ikamet etmektedir. Yakın zamanda emekli oldu. 62 yaşında.

(Güncelleme 18.01.2021) Gelini Memduha ile birlikte katıldığı hafta eleme potasına düşmüş, 15 Ocak tarihinde en düşük puanı alan takım oldukları için gelini ile birlikte yarışmadan elenmiştir.

Geçtiğimiz hafta 4 Ocak 2021 tarihi ile 8 Ocak 2021 tarihleri arasında yarışan Özlem ile kaynana Elmas Cuma günü en düşük puanları almasında dolayı yarışmaya veda eden takım olurken bu hafta Özlem ile Elmas2ın yerine Memduha ile kaynanası Tuncay Yılmaz programa dahil olan isim oldu.

=> Gelinim Mutfakta Saniye Erçel 18 Ocak tarihinde gelini Sibel ile birlikte katılan kaynana hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Kaynana Memduha programda sadece yemeklerin yapılıp puanların verileceğini düşünse de  aralarda soruların sorular geçmişte gelini ile yaşadığı tartışmaları yeniden gündeme getirecek. Memduha tek başına doğum yaptığı o anı anlatırken diğer kaynanalar da Tuncay Yılmaz’a eleştirecek. Tuncay hanım ise en sonunda şöyle diyecek.

“Gitmeyi düşünüyorum. Üzerime çok geliyorlar!” Tuncay Yılmaz Keçeli

Sözleri ile Tuncay hanım gelini ile zamanında yaşadığı olaylar nedeniyle üzerine çok geldikleri için baskıyı kaldıramadığını dile getirerek yarışmadan ayrılmak istese de Cuma günü final anına kadar kalmaya devam edecek.

=> Gelinim Mutfakta 11 Ocak Pazartesi Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Şimdi bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen gelin ve kaynana arasında kaynana Tunca Yılmaz Keçeli hakkında elde edilen tüm bilgileri yazının hemen altında açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Tuncay Yılmaz Keçeli Bilgileri

Gelinim Mutfakta Tuncay Yılmaz Keçeli

 • 1959 yılında dünyaya geldi
 • Aslen Çorumlu
 • Mor renge alerjisi var
 • İstiridyeyi sevmiyor
 • Ankara da ikamet ediyor
 • 3 çocuk annesi
 • İki gelini var
 • Bir damadı var
 • İki oğlu Bir kızı var
 • Oldukça duygusal biri
 • Yarışmanın sıkı hayranı
 • Yarışmaya Ankara ilinden katılıyor

11 Ocak 2021 tarihinde gelini Memduha ile birlikte yarışmaya dahil olan yeni kaynana gerek söylemleri ile gerekse gelini ile arasında ki tartışmalarla bir anda gündem olmayı balardı. Memduha ise kaynanası ile arasını açtığını iler sürüp Yasemin kaynanayı suçladı. Tuncay hanım ise geldiği hafta yarışmadan çekilmek isteyerek bir anda gündem bomba gibi düşecek.

Tuncay Yılmaz Keçeli Gelinim Mutfakta yeni gelen kaynana

Böylesine önemli bir yarışmacı kaynanayı sizlere tanıtmak için bu yazıyı kaleme alıyoruz.

Tuncay Yılmaz Keçeli (Kaynana) Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

11 Ocak 2021 tarihinde gelini Memduha Keçeli ile birlikte programa dahil olan Gelinim Mutfakta Tuncay Yılmaz Keçeli’nin geldiği bölüm fragmanı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu