Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Yağmur Öz Best Of Yarışmasında! [30 Mart 2020]

30 Mart Pazartesi günü Gelinim Mutfakta Best Of yarışmasının 7. haftasında yeni gelen isim Yağmur Öz oldu. Geçtiğimiz hafta bildiğiniz üzere eleme olmadı. Hatice haftanın en düşük puanını almasına rağmen Fatih Ürek göndermedi.

=> Gelinim Mutfakta 30 Mart Pazartesi Puanları konusunda bilgi almak için tıklayınız.

Pekiş Yağmur Öz kimin yerine geldi? Bu hafta pazartesi günü programda çok önemli iki ismin olmaması ile hayal kırıklığı yaşandı. Ezgi ve Elif yarışmadan ayrıldılar.

=> Gelinim Mutfakta Ezgi Neden Ayrıldı konusunda bilgi almak için tıklayınız.

=> 30 Mart Gelinim Mutfakta Elif Neden Yok sorusunun cevabını öğrenmek için tıklayınız.

Yağmur bu hafta Elif Akçam’ın yerine ve masasına geldi. Elif’in neden ayrıldığına değinmeyeceğim. Yukarıdaki yazıya tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızda best of 7. haftasın da programa dahil olan Yağmur Öz kim olduğu konusu daha önce sizlere tanıttığımız için yeniden programa katılan yarışmacının elenme hikayesinden bahsetmek istiyorum 

=> Gelinim Mutfakta Yağmur Öz Kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Yağmur Öz Fenomenler Arasında

2 Aralık 2019 tarihinde programa gösteriş ile giren ve söylemleri ile bizlere “vay be” dedirten Yağmur, maalesef programda beklentileri veremedi.

İlk geldiği bölümde Duygu ile gün birincisi olan Yağmur’un geldiği hafta ki yarışmacılar ise Elif, Duygu ve Aydan vardı.

Yağmur Öz Yeniden Gelinim Mutfakta Yarışmasında

Yağmur geldiği hafa ayağının tozu ile bilezikleri alarak elinin lezzetini karşılamış, Elife rakip olacağını izleyenlere göstermişti. Bir sonraki hafta elenen Duygu’nun yerine yarışmaya buse katılmış, Buse geldiği gibi elenmişti. Bilezikler ise Aydan’ın olmuştu.

Yağmur’un elenmesi ise 3. hafta yani 16-20 Aralık haftasında olmuştu. O hafta kötü başlangıç yapan Yağmur, bu kötü gidişi bir türü durduramadı. Sonunda 20 aralık 2019 tarihinde yarışmaya katıldığı 3. haftasında 48 puanla elenen isim olmuştu.

Bloger Yağmur Gelinim Mutfakta

Yağmur o zaman Elif ve Aydan’ın arasında sıyrılmış ve beş bilezik sahibi olmuştu. Şimdi efsaneler arasına çağrılan Aydan Öz ile kaynanası Ayten Öz kıyasıya yarışın içinde olacak.

Yağmur Öz’ün Elendiği Anın videosu

20 Aralık 2019 tarihinde hafta finalinde 48 puan alan Yağmur yarışmadan elendiği anın videosu hemen alt kısımda verilmiştir. 

Yağmur Öz Gelinim Mutfakta Best Of’a Katıldığı Bölüm

30 Mart 2020 tarihinde Yağmur ve kaynanası Ayten Best Of yarışmasına katıldığı bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu