Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Yağnur İnstagram Profili [Sosyal Medya Hesabı]

Gelinim Mutfakta Yağnur İnstagram Adresi hangisi olduğu konusunda yaşanan karışıklığı gidermek adına bu yazıyı kaleme alıyoruz. Zira benzer bir çok sosyal medyada hesabı  gelen soruları cevaplamak adına bu yazıyı kaleme alıyoruz. 

Yağnur Dalkara İşçiler instagram adresi adı altın da bir çok sayfanın varlığı nedeni ile popüler yarışmacı Yağmur’a ait olan sosyal medya hesabını öğrenmek istese de emin olamadıklarını fark ettik.  

Gelinim Mutfakta Best Of yarışmasının 6. haftasında elenen Rümeysa’nın yerine programa dahil oldu. Daha önce 5 hafta yarışan ve beş bilezik kazanan Yağnur’u hayranları yeniden katılmasını iste de Yağnur 1 yıl aradan sonra katılabildi.

Bunun nedenini merak eden hayranları da Yağnur’a bu soruları yönettiğini ama gerçek olmayan sayfalara sordukları için net bir cevap alamadıklarını da gözlemledik.

Gelinim Mutfakta Yağnur sosyal medya hesabı yazı görseli

Yağnur ilk katıldığı program sonrasında hamile olması ve doğum süreci sıkıntılı geçmesi nedeniyle programa katılamadı.

Bebeğini dünyaya getirdikten sonra Best of yarışında yeniden karşımıza olan Yağnur Dalkara İşçiler’e ait olan sosyal medya hesabı hakkında gerekli açıklamalar hemen alt kısımda verilmiştir.

Gelinim Mutfakta Yağnur İşçiler’in İnstagram Adresi

Son zamanlar da yarışma programlarında yer alanların adına sahte hesap açıp, takipçi kazanmaya çalışan bana göre dolandırıcı başkalarına göre uyanık geçinenleri bertaraf etme adına bu yazımızda Gelinim mutfakta yarışmasında yarışan Yağnur’un instagram hesabı gerçekte hangisi olduğunu söylemek istiyorum.

Yağnur Dalkara İşçiler İnstagram Adresi görseli

Şu na Yağnur’un instagram hesabının takipçisi olan kişi sayısı 89.127 olduğunu ama sahte hesaplarında bu değere yakın olması kafaları karıştırdığını görüyoruz. Tabi bu yazıyı kaleme aldığım tarih 26 Mart 2020 tarihinde ki Yağnur’a ait takipçi sayısı olduğunu özellikle söylemek isterim.

Yağnur sosyal medya hesabı olarak instagramı daha fazla kullandığını ve çok konuşulacak paylaşımlarda bulunduğunu söylemek isterim.

=> Gelinim Mutfakta Yağnur İşçiler hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Yağnur şu ana kadar toplam da 5 bilezik aldığını, bunun yanında 7 adet çeyrek altın sahibi olduğunu ama Best of yarışında henüz çeyrek altın kazanamadığını söylemek isterim.

Yağnur İşçiler’in instagram adresine ulaşmak için Tıklayınız

Gelinim Mutfakta Yağnur İnstagram resimleri

Kıyafet ve takı tasarım üzerine kendisine ait iş yeri olan ama sonradan bu işi bıraktığı yönünde bazı açıklamada bulunan Yağmur’un ikinci katıldığı programdan ekrana takılan bir kaç resmini sosyal medya hesabından paylaştığını, bizde bu resimlerden bazılarını paylaşmak istiyorum.

Gelinim Mutfakta Yarışmacısı Yağnur’un videosu

Best Of yarışmasında belki de en iyi giyinen yarışmacılardan bir tanesi olan Yağnur’un bu konudaki videosu ile yazımı sonlandırmak istiyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu