Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Yağnur Kim? Yağnur’un Kaynanası Nilgün Nereli?

Gelinim mutfakta 17 Aralık Pazartesi günü yeni bir haftaya yeni heyecanlı yemeklerin yapılacağı çekişmeli bir haftaya merhaba derken, yeni hafta yeni gelin ve kaynananın da yarışmaya dahil olması anlamına geldiğini hepimiz biliyoruz. Emel’in yerine kim geldi? Kaynana Tuğçe yerine hangi kaynana geldiğini açıklarken, Gelinim Mutfakta Yağnur kim? olduğunu detayları ile birlikte açıklayacağız. 

Gelinim Mutfakta Yağnur Dalkara İşçiler - (23.03.2020)

Yağnur yaklaşık olarak 5 haftadır yarışmada varlığını sürdürdü. 21 Ocak 2019-25 Ocak 2019 tarihinde ekrana gelen haftada her ne kadar yarışmaya çok iyi başlasa da sonrasında istediği puanları bir türlü alamadı. Beş bilezik üstüne son hafta 6 bilezik verildi ve Yağnur da bu 6 bileziğe daha pazartesi günden itibaren göz kırptı ama isteği puanları alamadı. Ancak diğer gelinlerin de kendisini geçmesine müsade etmedi. 25 ocak Cuma günü son puanlamayı yapan Reyhan hanımın verdiği puanlar neticesinde diğer gelinlerden bir puna düşük alıp yarışmadan Yağnur elendi. Şimdi tüm bunları anlattığım [pembebuton]Gelinim Mutfakta 25 Ocak elenen kim[/pembebuton] sayfasını buraya tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Bu gün yani 17 Aralık Pazartesi günü  Yağnur yarışmaya  dahil oldu. Ancak fragmanda şaşırtmaca yaparak sanki Ezgi dahil olmuş gibi gösterip Ezgi ile Reyhan’ın gelmesini dört gözle bekleyen izleyicileri meraklandırsa da Ezgi sadece ziyaret amaçlı geldi. Arka planda az çok fragman da belli olan yeni gelin ve kaynana oldukça hırslı birileri olduğunu hissettim.  

Yağnur hafta finalinde kaç puan aldığını ve elenip elenmediğini görebilmek için [mavibuton]Gelinim Mutfakta 21 Aralık Cuma Bilezikleri Alan[/mavibuton] kısmına tıklayınız.

Sadece kazanmaya odaklı oldukları gördüğüm yeni gelen gelin Yağnur ile aynı oranda hırslı kaynanası Nilgün oldukça hakkında söz ettireceğini düşünüyorum. Bu arada Yağnur, [pembebuton]Gelinim Mutfakta 20 Aralık Perşembe Günün Birincisi[/pembebuton] olup olmadığını görmek için tıklayınız.

Her zaman yeni gelen yarışmacılar daha yemeklerini yapmadan ilk izlenimleri hakkında içimden geçenleri söylüyorum. Bir çok kez söylediklerimin hepsi çıktı. Bakalım Yağnur Gelinim Mutfakta yarışmasında katıldığında yaptığım hırslı kelimesinin karşılığını bizlere gösterecek mi? İzleyip göreceğiz. [saributon]19 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/saributon] açısından aldığı puanları görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Kaynana Nilgün ise dikkatli bakışları ile heyecanlı mı yoksa sahin bir tavrının arkasında çevreyi mi süzüyor. İlk başta gerçekten anlamadım. Ancak yorumlamam gerekirse sakin bir yapısı olduğunu, yarışmacılar ile kaynanaları daha yakından tanımaya çalıştığını düşünüyorum.  Yağnur, [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 18 Aralık Salı Günün Birincisi[/kirmizibuton] olup olmadığını görmek için tıklayınız.

17 Aralık Pazartesi Nilgün Gelinim Mutfakta yarışmasına katıldı. Her kaynananın yarışmaya dahil olması, yarışmanın gidişatını büyük oranda değiştirdiğini gözlemledik. Örnek verecek olursak İlhame, katıldığında puanlama da bir cimrilik başladı ve halen bu cimri puanlar verilmeye devam ediyor. Bakalım kaynana Nilgün nasıl bir fark koyacak. Bu arada >>[mavibuton]Gelinim Mutfakta 17 Aralık Puanları[/mavibuton]<< için Tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Yağnur, hırsı ve kazanma arzusu nedeni ile Cansu ile Elif’e rakip olabilecek mi? Hırsını yönetebilen kişi illaki başarılı olacağına inanan biriyim. Eğer ki 17 Aralık Pazartesi günü yeni gelen yarışmacı Yağnur, hırsının esiri olmayıp yemeklerine odaklandığı takdirde iyi konumlar elde edeceğini düşünüyorum. Ancak her zaman olduğu gibi yeni gelin ve kaynananın ilk gün ortaya koyduğu performans ilerisi için oldukça önemli ve yol gösterici oluyor

17 Aralık günü Yağnur Gelinim Mutfakta yarışmasında elbette çeyrek altını kazanmak için burada. Ancak, her gelin maalesef çeyrek altını alamadığı gibi bilezik hayallerine geldiği hafta veda etmek durumunda kalıyor. Yeni gelen Yağnur’in yarışmada kalabilmesi için önce yemekkerine odaklanması ve iyi sayılabilecek lezzetli yemek yapması, sonrasında ise kesinlikle ama kesinlikle kaynanası Nilgün, kendi tabaklarını bulması gerekiyor. Çünkü Sevgül, Ziyafet ve Nezahat hatasız bir şekilde kendi gelinlerinin tabaklarını bulmaya başladılar.

Benim şahsi olarak merak ettiğim, Yağnur’in kaynanası Nilgün hanım nasıl puanlama yapacak olması, beni olukça meraklandırıyor. Eğer dörtler havada uçuşursa diğer kaynanalardan Sevgül ile Ziyafet’in verdiği puanlamalar günün birincisini belirleyecektir. Çünkü Nezahat kendi gelinin bulmak adına genelde yüksek puanlar veriyor. Ancak Sevgül ile Ziyafet nokta atışı gelinlerini buluyor.

Gelinim Mutfakta Yağnur Kimdir? Kaynanası Nilgün Aslen Nereli?

17 Aralık Pazartesi 2018 tarihinde gelinim mutfakta yarışmasına katılan yeni yarışmacı Yağnur kim olduğunu kısaca anlatırken, Yağnur’in kaynanası Nilgün aslen nereli?, kaç yaşında? Hakkındaki bazı bilgileri paylaşacağız. Yeni gelen Yağnur hangi gelinin yerine geldi? Kısaca geçen hafta kimin elendiğini hatırlatmak isterim.

Geçtiğimiz hafta Rümeysa yarışmaya katılmış ve oldukça düşük puan alarak yarışmaya başlasa da sonradan durumunu düzeltmeyi başarmıştır. Emel ise hafta başından itibaren Rümeysa ile birlikte düşük puanlar almış ama Rümeysa gibi aldığı puanları yükseltememiştir. Cuma günü eleme potasında yarışmaya başlamış ve sonunda elenmiştir. Yeni elen yarışmacı emel’in masasına ve Emel’in yerine gelecek. Not: Gelinim Mutfakta yeni gelen gelin Yağnur hakkında edindiğimiz bilgileri yazının sonlarında paylaştık.gelinim mutfakta yagnur ve nilgun resim 1

Gelinim Mutfakta Yağnur kim olduğunu anlatırken, özel hayatı ile gerçek bilgilerini aslında bizi çok da ilgilendirmiyor. Yarışmada ortaya koyduğu tutum ve davranış kişi hakkında bizlere yeterince bilgi verdiğini düşünüyorum. Önemli olan elinin lezzeti ile Cansu ve Elif’i geride bırakabilecek bir performans gösterip gösteremeyeceği bizler için çok daha önemli olduğu için Yağnur’in ilk gün alacağı performans çok önemli.

Bu yazımızda 17 Aralık da yarışmaya yeni katılan, Gelinim Mutfakta Yağnur kim? ve kaynanası Nilgün hanım kaç yaşında, nereli?olduğunu hemen yazının alt kısmında sizleri bekliyor. 

Site Yorumcumuz Sarp beye Teşekkür Ederiz
Yağnur Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışmasına Katılmış

Gelinim Mutfakta Yağnur Hakkındaki Bilgiler 

 • 10 yıl evli
 • Göçmen gelini
 • Arnavut kızı
 • Manisalı

Yağnur’in kaynanası Nilgün Hanım

 • 3 torunumu var
 • Yağnur ilk gelini
 • Manisalı

Gelinim Mutfakta Yağnur’in Yarışmaya Katıldığı Bölüm Fragmanı

17 Aralık 2018 tarihinde Yağnur’un ilk kez katıldığı bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

 1. Yeni gelin ticaretle uğraşan işkadını ve daha önce Ben Bilmem Eşim Bilir programına katılmış, ilerleyen günlerde sıkı ve hırslı yanı ortaya çıkabilir

 2. sarp bey link paylaşımına sistem izin vermiyor ama ben admin olrak görebiliyorum bilgi için teşekkür ederim.

 3. Google iki aramayla yeni gelin hakkında ek bilgiler alabilirsiniz
  yağnur hanım’dan ilker ayrık’a manisa’dan gelen özel hediye yazıp aratarak

  Akhisar’da Sükse Bebe Mağazası Hizmete Açıldı kopyalayıp aratarak

 4. Yeni gelin ticaretle uğraşan işkadını ve daha önce Ben Bilmem Eşim Bilir programına katılmış, ilerleyen günlerde sıkı ve hırslı yanı ortaya çıkabilir sonuçta yarışma mantığını çok iyi bilen biri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu