Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Yaren Elendi Mi? 26 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi?

Gelinim Mutfakta Yaren Elendi Mi? 26 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Aslıhan mı elendi? Eleme potasına düşen Yaren bugün kaç puan aldı? 22 Kasım ile 26 Kasım haftasına yarışan beş yarışmacında birisi bugün elenecek. Peki 26 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? İşte cevabı…

=> 10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi işte cevabı..

22 Kasım 2021 tarihinde başlayan yarışma programında konuk sunucu olarak Ezgi Sertel geldi. Geçtiğimiz hafta Perşembe günü diskalifiye olan Zehra’nın yerine hafta ortasında Miyase’nin gelmesi ile bu hafta Pazartesi günü yeni bir yarışmacı programa dahil olmadı.

=> Gelinim Mutfakta 3 Aralık Cuma Bu Hafta Kim Elendi Sonucunu görebilmek için tıklayınız.

22 Kasım 2021 tarihinde Miyase da dahil olmak üzere tüm yarışmacılar tecrübeli isimlerden oluşması, yarışmadaki rekabeti bir kat daha artırdı.

=> 26 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı Sonucunu görebilmek için tıklayınız. 

Gelinim Mutfakta Yaren Elendi Mi Aslıhan mı

Miyase bu hafta ilk bölümde çeyrek altını kazanması ile Yeşim, Aslıhan ve Yaren ciddi bir şok yaşadı. Bir çok kişi Miyase’nin şans eseri çeyrek altını kazandığını düşünürken, Salı günü Miyase ikinci çeyrek altının alması ile Yaren ve Aslıhan şok oldu.

Çarşamba gününden itibaren Yaren ve Aslıhan bilezik yarışında kopup eleme mücadelesine dahil oldular. Yâren yaptığı kural hatası, kaynanasının onu bulamaması ile Perşembe sonucu %100 açıklandıktan sonra Yaren eleme potasına düşen isim oldu.

Yaren Elendi mi

Perşembe puanlaması sorasıdan eleme potasına düşen Yaren olmasında dolayı, Yaren’i seven hayranları da Yaren elendi mi? Diye merak etmeye başladı.

Bugün Gelinim Mutfakta 26 Kasım Cuma Kim Elendi sorusun cevabı kesin olarka bu haberimizin içerisinde resmi sonuçlar açıklanmadan burada bulabilirsiniz.

Aslıhan yarışmada kalmak, Yaren’in aldığı kadar bilezik almak isterken, Yâren de kaynanası ile yaşadığı sorunlardan bıktığını söyleyip, gitme taraftarı olması oldukça dikkat çekti. Cuma puanlaması öncesinde eleme potasına düşen Yaren 26 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi? Sorusuna cevap olan yarışmacı mı olacak? Yoksa Aslıhan mı elendi? Bu sorunun cevabı alt kısımda açıklanmıştır. 

Gelinim Mutfakta Yaren Elendi Mi

2021-2021 sezonun başında dahil olan dört yarışmacında iki bugün eleme potasına düştü. 26 Kasım puanlaması sonrasında ya Yâren ya da Aslıhan %100 elenecek. Bir çok yerde bu hafta gelinin mutfakta yarışmasında eleme olmayacak diye haber çıksa da asılsız olduğunu, kesiklikle ama keslinle eleme olacak.

26 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi - Yaren

Yaren Elendi mi?

22 Kasım 2021 tarihinde başlayan yarışma programında, 26 Kasım Cuma puanları sonucu %100 açıklandığında Yaren kendisini kurtaracak puanlar alsa da kaynana Filiz ile Yaren’in ortak kararı neticesinde, Yaren yarışmadan çekilecek. 

*************************

Yaren: 42 + 13 = 55
Aslıhan: 46 + 12 = 58
Yeşim: 70 + 12 = 82
Miyase: 68 + 19 = 87

*************************

26 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi

22 Kasım tarihinde eleme potasına düşen Yaren ve onun 4 puan üzerinde yer alan Aslıhan elenmemek için mücadele edecek. 26 Kasım Cuma günü tatlı yapılacak.

Yaren, Cuma günü tatlı konusunda Aslıhan’a göre çok daha iyi iş çıkardığı için Aslıhan bugün Yaren2dne düşük puanlar alacak. 26 Kasım Cuma kim elendi sorusunun cevabı olmakla karşı karşıya kalacak olan Aslıhan yarışmada kalacak mı? Aslıhan’ı son anda yarışmadan çekilecek olan Filiz ve Yaren kurtaracak.

Aslıhan Elendi mi

Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma kim elendi sorusunun cevabı aslında Aslıhan olacak. Ancak Yaren yarışmadan çekileceği için Yâren ve Filiz Bu hafta yarışmadan ayrılan isim olacak. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu