Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Yasemin Kim? Yasemin’in Kaynanası Öznur Nereli? 24 Eylül Pazartesi Yeni Gelen Yarışmacı

Gelinim mutfakta 24 Eylül Pazartesi tarihinde yarışmaya her zaman olduğu gibi yeni gelin ve kaynana dahil oldu. Geçtiğimiz hafta Ezgi, Başak’ı göndereceğim. Geldiği gibi gidecek dese de komşu gelini Esra yani kankası Esra elendi Bu hafta Gelinim Mutfakta Yasemin, Esra’nın yerine 24 Eylül Pazartesi günü dahil oldu. Bakalım gelen yeni gelin Yasemin Ezgi’nin mi kankası olacak yoksa Başak’ın mı izleyip göreceğiz Yasemin’in kaynanası Öznür hanım yarışmanın bu günkü fragmanında hem Hanife hanıma hemde Reyhan hanıma tepki gösterdi. Bakalım gelini de aynı şekilde ayrımı katılacak bekleyip göreceğiz.

24 Eylül gelinim mutfakta Yasemin ile kaynanası Öznur hanım dahil oldu. Bu yazımızda yeni gelen Gelinim Mutfakta Yasemin kim? kaynanası Öznur nasıl biri olduğundan bahsediyor olacağız. Sakın bizden ayrılmayın. Gelinim Mutfakta yeni gelen yarışmacı hakkında ki bilgiler en alt kısımda verildi. Gelinim Mutfakta Yasemin’in puanlarının da verildiği [pembebuton]Gelinim Mutfakta 24 Eylül[/pembebuton] puanlarını görmek için Tıklayınız. 

24 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Yasemin Kim? Kaynanası Öznur Kimdir?

Başak, Hatice’nin masasında ki ilk tehlikeli haftayı atlattı. Bundan önce en fazla üç hafta dayanabildiler. eğer Başak Esra gittikten sonra Ezgi ile Esra masalarını değişmişlerdi. Başak Esra’dan boşalan masaya geçerse bu totemden çıkmış olacak. Gelinim Mutfakta Yasemin doğal olarak yarışmacılarla uğursuz denilen masaya gelecek ve gözler yeni yarışmacı Yasemin’in üzerinde olacak. Gelinim Mutfakta Yasemin’in 25 Eylül Salı günü aldığı puanları görmek için [mavibuton]Tıklayınız[/mavibuton].

Başak kıvrak zekası ile muhtemelen Esra’dan boşalan masaya geçeceğini düşünürken fragmanlarda yeni yarışmacı Esra’nın masasına geçtiğini gördük. Yani Başak için hala uğursuz totem devam ediyor. Her yazımızda olduğu gibi bu yazımızda da yeni gelen Yasemin kim? ve nereli olduğunu aktarmadan önce hangi yarışmacı yerine geldi. Onlardan bahsettikten sonra Yasemin ve kaynanası Önür hakkında ki bilgileri aktaracağız. Geçtiğimiz hafta yarışmaya Başak gelmişti. Yasemin’in Çarşamba günü [saributon]Gelinim Mutfakta 26 Eylül Puanları[/saributon] görmek için tıklayınız.

Bir çok yarışmacı, özellikle de Ezgi, Başak’ın geri gelmesinden rahatsızlığını dile getirdi. Sebebi ise rekora koşan Ezgi’nin bilezik almasında en büyük rakibi Başak olacağını düşündüğü içindi ve gerçekten de Ezgi’nin korktuğu başına geldi. Geçtiğimiz hafta Ezgi bilezikleri alamadı. Geçen hafta eleme potasına Başak girse de son final gününde Başak kuyruğu kurtardı ve Esra bir çok kaynanadan düşük puan alıp 54 puan toplayarak yarışmadan elendi. Yasemin’in [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 27 Eylül Puanları[/kirmizibuton] görmek için tıklayınız.

24 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Yasemin Kimdir?

Peki bu hafta gelinim mutfakta Esra’nın yerine kim geldi? 24 Eylül Pazartesi günü yayınlanan 136. bölümde gelinim mutfakta yeni gelen yarışmacı Yasemin oldu. Önce Yasemin’in kaynanası hakkında konuşalım. İzleme odasında Öznür hamına eski kaynanalar bizi nasıl buluyordunuz diye sorunca Önür hanımda Reyhan hamına çok gıcık oluyorum. Ayrıca Hanife hanıma da çok kızdım diyerek tepkisini dile getirdi. Yarışmada şimdi dengeler ne yönde değişeceği çok merak ediliyor. [mavibuton]28 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta[/mavibuton] Bilezikleri kim aldığını görmek için tıklayınız. 

Başak’ın gelmesi ile Burcu ile Başak aynı safta yer aldı. Ancak Burcu açıktan düşmanlık edip laf kavgasına girmediği için gelen her tepkiyi Başak çekti. Ezgi ile Esra da bir hareket edip aynı şeye aynı anda tepki veriyorlardı. Ezgi tek başına kaldı. Yeni gelen Yasemin, Ezgi’nin yanında değilde Başak’ın yanında yer alırsa Ezgi’nin işi oldukça zorlaşacak. Gelinim Mutfakta Yasemin kendisini tanıtırken şu cümleleri kullandı. 13 yıllık evli ve Maltepe’den geliyor.

Babası Rizeli. Annesi Mısır kökenli. Yüz olarak anneme benziyorum ama huylarım Rizeli babama benziyorum dedi.  Üç çocuğu olduğunu 19 – 16 – 10 yaşlarında olduğunu söyledi. Aynı şekilde Yasemin’in kaynanası Öznur kendisi hakkındaki bilgileri verirken şunları söyledi. Maletepe’den geldiğini eşi Rizeli olduğunu İstanbul’da yaşadıklarını söyledi.

Gelinim Mutfakta 24 Eylül Yasemin’in Yarışmaya Katıldığı Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu