Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Yasemin Neden Yok? [Yasemin Kaçar Sevinç]

Gelinim Mutfakta Yasemin Neden Yok? 4 Şubat Cuma günü hem Damla hem de Yasemin yarışmaya katılmadı. Herkes bu hafta yarışmaya dahil olan Yasemin Çakar Sevinç neden ayrıldı? Yasemin Gelinim Mutfakta’dan ayrılma sebebi ne? Diye çok merak edildi. Aynı anda iki gelinin ayrılmasından dolayı gözler bu sorunun cevabına çevrildi.

=> Gelinim Mutfakta Damla Neden Yok öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Yasemin Neden Yok

4 Şubat Cuma günü hafta finalinde eleme potasına düşen ve eleneceği artık %100 garanti olan Yasemin’in yarışmadan ayrılması kafaları bir hayli karıştırdı. Sunucu Nursel Ergin iki yarışmacının eksik olduğunu şu sözlerle duyurdu.

Gelinim Mutfakta Yasemin Neden Yok

“Biz dün gece çok enteresan üst üste haberler aldık. Bugün beş tane altın bilezik kazanacaktı bir gelinimiz. Final günün de gördüğünüz gibi iki yarışmacı da birden yok. Üzülerek söylemeliyim ki Damla artık Gelinim Mutfakta da Yok. Yasemin ise Gelinim Mutfakta macerasını bırakmak zorunda kaldı!”

Sözleri ile Nursel Ergün aslında Damla’nın kendi isteği ile çekildiğini ama Yasemin kendi, isteği ile değil mecburiyetten dolayı ayrıldığını dile getirdi.

Yasemin Çakar Sevinç Neden Ayrıldı

Damla Saçıkara kendi isteği ile ya da ailevi sebeplerle ayrılmayası konuşulurken, bu hafta yarışmaya gelen ve Cuma günü ne kadar puan alsa da eleneceği %100 garanti olan Yasemin’in yarışmaya gelmemesinin arkasında yakalandığı hastalık oldu. Alınan bilgilere göre Yasemin ve kaynanası rahatsızlandığı için yarışmadan çekilmek durumunda kaldılar.

İlerleyen günler de kaynana Nurcan ile Yasemin bir daha yarışmaya gelip gelmeyeceğini belli olmamakla birlikte bir kez daha şans verilmesi ilerleyen haftalarda gündeme gelebilir.

=> Gelinim Mutfakta Yasemin Çakar Sevinç Kimdir öğrenmek için tıklayınız.

Yasemin Kaçar Sevinç Kimdir 

Gelinim Mutfakta Yasemin Çakar Sevinç Kimdir
Gelinim Mutfakta Yasemin Çakar Sevinç
  • 33 yaşında
  • Aslen İzmirli
  • 11 yıllık evli
  • 3 çocuk annesi
  • 3 oğlu var
  • Kişisel Bakım salonu var
  • Sağlık sektöründe çalıştı
  • Eşi elektrik sektöründe çalışıyor

Gelinim Mutfakta Yasemin Neden Yok meselesi oldukça merak edilmişti. Böylelikle Yasemin hastalık sebebi ile ayrıldığı da netleşmiş oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu