Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Yekta Yeşilyurt Kimdir? Gelinim Mutfakta Yekta Kaç Yaşında?

Gelinim Mutfakta Yekta Yeşilyurt kim? Gelinim Mutfakta yarışmasına 20 Eylül Pazartesi 2021 tarihinde yarışmaya Yağnur’un yerine gelen yeni gelin Yekta Yeşilyurt Kimdir? Yekta aslen nereli? Gelinim Mutfakta Yekta Kaç Yaşında? Yarışmaya nereden katıldı? Ahenk Yekta Yeşil Yurt’un instagram adresi var mı? Bu hafta 20 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta yeni gelen Yekta Yeşilyurt hakkında merak edilen tüm bilgiler bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Yeşim Öksüz Kimdir Hakkında bilgi almak için tıklayınız.

20 Eylül ile 24 Eylül haftasında yarışmaya dahil olan Ahenk Yekta Yeşilyurt bu hafta kesin yarışacak yarışmacılar arasına dahil oldu. 24 Eylül Cuma günü alacağı puanlarla bir sonraki hafta da devam edip etmeyeceği netleşecek olan Yekta, hem iddialı hem de kendisine çok güvenerek yarışmaya katılması dikkatleri üzerine çekti.

Geçtiğimiz hafta programa dahil olan Hazal yarışmada kalmayı başarırken yerine Yağnur İşçiler programa veda eden isim oldu. Yarışmada güçlü bir rakibin yerine gelen Ahenk Yekta Yeşilyurt, bu hafta Yağnur’un yokluğunu artmamak istiyor.

=> Gelinim Mutfakta Büşra Yılmaz Kimdir Hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Yekta, estettiysen olduğu için rakipleri kolay rakip olarak görmeleri dikkat çekerken, Yekta hem yemek yapabileceğini hem de güzellik uzmanı olunabileceğini kanıtlamak için örnek teşkil etmeye geldiğini gösterir gibi yarışmak istiyor.

=> Gelinim Mutfakta 20 Eylül Pazartesi Puanlaması için lütfen tıklayınız.

Demet Akalın’ın Cevriye kaynanaya gelinin nasıl yemek yapar mı? sorusuna Cevriye kaynana şunları söyledi;

“Gelinim her yemeği yapar. Ona güveniyorum!” Gelinim Mutfakta Yekta’nın Kaynanası Bedriye

Sözlerini ile kaynana Cevriye kaynana gelinin güvendiğini ve yarışmada birinci olup bilezikleri almaya geldiğini söylemeye çalıştı.

Bu hafta yarışmaya katılan Yekta Demirci kendi sosyal medya hesabından yaptığı şu paylaşım dikkat çekti. İşte Yekta2nın paylaşımı;

“Evli Mutlu Adenhan’lı”

Gelinim Mutfakta Ahenk Yekta Yeşilyurt instagram hesabın da bu sözle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Gelinim Mutfakta Yekta Yeşilyurt

Gelinim Mutfakta Yekta Yeşilyurt Kimdir - 20.09.2021 Yeni Gelen Yarışmacı
Gelinim Mutfakta Yekta Yeşilyurt
  • 2017 yılında evlendi
  • Aslen İzmir
  • Estetiysen Uzman
  • 5 yıllık evli
  • 5 yaşında bir oğlu var
  • Kendisine güveni tam
  • 8 Haziran 2017 tarihinde evlendi
  • 24 yaşında

Gelinim Mutfakta Yekta Yeşilyurt; 20 Eylül 2021 tarihinde yarışmaya kaynanası Cevriye Öz Karaçam ile birlikte dahil oldu. Yağnur’un yerine yeni gelen Yekta, aslen İzmir ve bir çocuk annesidir. Estetiysen uzmanı olarak çalışıyor.

Bir çocuk annesi olan Yekta Yeşilyurt bir oğlu var. Oğlu 5 yaşında olan Yekta 8 Haziran 2017 yılında evlenmiştir.

Yekta Yeşilyurt kimdir

Yekta Yeşilyurt; 1997 yılında İzmir ilinde dünyaya gelmiştir. 24 yaşında ve beş yıllık evli olan Yekta özel bir şirkette estetiysen uzman olarka çalışmaktadır.  20 Eylül 2021 tarihinde Gelinim Mutfakta yarışmasına kaynana Cevriye ile birlikte dahil olmuştur.

Yekta Yeşilyurt Kimdir - Gelinim Mutfakta 20 Eylül Yeni Gelen Gelin
Yekta Yeşilyurt Kimdir

Cevriye kaynana gelinin her yemeğe yapabileceğini ve ona çok güvendiğini söylerken, Yektada hem estetiysen uzmanı olacağını hem de yemek yapabileceğini kanıtlamak için yarışmaya dahil olmuştur.

Yekta Yeşilyurt İnstagram Adresi

Bu hafta 20 Eylül 2021 tarihinde Demet Akalın’ın sunumları ile hafta içi 13:00 da yeni bölümleri ile ekrana gelen yarışma programında 20 Eylül Pazartesi günü yeni bir yarışmacı dahil oldu. Yekta Yeşilyurt, tam adı ile Ahenk Yekta Yeşilyurt’un instagram adresinde şu an için 494 takipçisi bulunmakta.

Gelinim Mutfakta Ahenk Yekta Yeşilyurt Kim - 20.09.2021
Gelinim Mutfakta Ahenk Yekta Yeşilyurt Kim – 20.09.2021

Gelinim Mutfakta Ahenk Yekta Yeşilyurt’un instagram adresi; @ahnkyslyrt adresinde ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Yekta’nın Geldiği Bölüm – 20 Eylül 2021

20 Eylül 2021 tarihinde Gelinim Mutfakta Yekta Yeşilyurt‘un programa kaynanası Bedriye ile birlikte katıldığı 761 bölüm fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu