Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Yeliz Gökakın Kimdir [03/01/2022]

Gelinim Mutfakta Yeliz Gökakın kim? 3 Ocak 2022 Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasına bu hafta yeni gelen gelin, Yeliz Gökakın Kimdir? Gelinim Mutfakta bu hafta yeni gelen Yeliz Gökakın aslen nereli? Yeliz Gökakın kaç yaşında? Yeliz Gökakın’ın instagram adresi var mı? 3 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen, Yeliz Gökakın hakkında ki merak edilen tüm bilgiler, bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Dilek Kes Kimdir öğrenmek için tıklayınız.

Güncelleme (04/01/2022) Yeliz haftanın ikinci bölümünde kaynanası Ayfer’den 2 puan alabildi.

Güncelleme (03/01/2022) Yeliz Gökakın, 3 Ocak 2022 tarihinde yarışmaya katıldığı ilk bölümde kendi kaynanasından her ne kadar beş puan alsa da yaptığı kural hatası nedeniyle, istediği puanları alamadı.

=> Gelinim Mutfakta 3 Ocak Pazartesi Puanları sonucu için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta 27 Aralık tarihinde yarışmaya dahil olan ve 31 Aralık Cuma günü aldığı puanlarla yarışmadan elenen Deniz olurken, bu hafta yarışmaya Yeliz Akın, Deniz’in yerine dahil oldu.

“İyi yemekler yapıyorum. Beş bileziği almaya geldim!” Gelinim Mutfakta Yeliz Gökakın

Sözleri ile Yeliz Gökakın, yarışmada verilecek olan beş bileziği almak istediğini, sosyal medyada ve yakın arkadaşlarına yaptığı yemekleri şimdi programda yapıp, iyi puanlar alacağını düşünen Yeliz, yarışmada kalıcı gelinler arasında olmak istiyor.

Yeliz Akın ve Kaynanası Ayfer Kısacık
Yeliz Akın & Ayfer Kısacık

Bu hafta (03/01/2022) yarışmaya katılan dahil olan Yeliz Gökakın hakkında merak edilen bilgiler, alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Yeliz Gökakın Kimdir

Gelinim Mutfakta Yeliz Akın Kimdir
Gelinim Mutfakta Yeliz Akın
 • 1994 Balıkesir Doğumlu
 • 27 yaşında
 • Aslen Balıkesirli
 • 7 yıllık evli
 • Aşçılık Kursuna gitti
 • Bir çocuk annesi
 • Bir oğlu var
 • Oğlu 4 yaşında
 • İstanbul elinde ikamet ediyor
 • Ev hanımı
 • Sosyal medyada yaptığı yemekleri paylaşıyor
 • Kendisine çok güveniyor
 • Eşi ile dolmuşta tanıştı

Gelinim Mutfakta Yeliz Gökakın; 3 Ocak 2022 tarihinde yarışmaya kaynanası Ayfer ile birlikte dahil oldu. Bir çocuk annesi olan ve 7 yıllık evli olan Yeliz, İstanbul ilinde ikamet etmektedir.

Yeliz Gökakın Kimdir

Yeliz Gökakın Kimdir
Yeliz Gökakın

Yeliz Gökakın; 1994 yılında Balıkesir ilinde dünyaya gelmiştir. 2021 yılı itibari ile 27 yaşında ve 7 yıllık evli olan Yeliz’in 4 yaşında bir oğlu var. Yeliz İstanbul da yaşamaktadır. Ev hanımı olan Yeliz Aslen Balıkesirlidir.

Yeliz Gökakın İnstagram Adresi

3 Ocak 2022 tarihinde yarışmaya katılan Yeliz Gökakın, yarışmada kalıcı olmak ve bilezikleri almak için yarışmaya katılan Yeliz’in instagram adresi çok merak edildi. Sosyal medyada yeni açılan ancak henüz çok fazla takipçisi olmadığı için instagram adresinin Yeliz’e ait olduğunu kesinleşemedik.

Yeliz Gökakın’ın instagram var mı ? Yeliz Gökakın instagram adresi ne? sorusunun cevabını ilerleyen günler de açıklanacaktır.

Gelinim Mutfakta Yeliz Gökakın’ın Geldiği Bölüm – 3 Ocak 2022

3 Ocak 2022 tarihinde Gelinim Mutfakta Yeliz Gökakın’ın programa 836 bölüm de programa dahil oldu. İşte yeni gelen Yeliz Gökakın’ın yarışmaya dahil olduğu bölüme ait video.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu