Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı (2020-2021)

Gelinim Mutfakta Yeni Sezon fragmanı yayınlandı ve akıllardaki bir çok soru işareti bugün itibari ile kayboldu. Peki yeni sezonda beklentiler neydi? İşte Gelinim Mutfakta yeni sezon hakkında derlediğimiz haberimiz.

22 Mayıs Cuma günü 530. Bölümü ile sezona Korona virüs nedeni ile erken veda etmek durumunda kalan yarışma programında yaz boyu konuşulan yarışmacı sayısı, yayın saati gibi bir çok konu bugün çıkan gelinim mutfakta fragmanı sonrasında netliğe kavuştu.

Fatih Ürek’in sunumu ile 24 Ağustos 2020 itibari ile 531. bölüm kanal d ekranlarında olacak.

Gelinim Mutfakta Yeni Sezon (2021)

2020-2021 sezonunda gelinim mutfakta yarışmasında öncelikle bazı konular da değişim bekleniyordu. Bunlardan en önemlilerinden birisi hep eski yarışmacılar getirdiği için artık bir çok izleyici şu yorumu yapmaya başlamıştı.

“Bu gelinim mutfakta yarışmasında hep eski yarışmacılar var. Artık program kabak tadı vermeye başladı” (Gelinim Mutfakta yeni sezon) İzleyici

Sözleri ile program da en çok eleştirilen konuların başında geliyor. Fragmana baktığımızda bu sezon yarışmacılarının hepsi yeni ve ilk defa yarışacaklar. Hatırlarsanız Best of kararı öncesinde 4 yarışmacıya verilen sözler, bugün itibari ile tutmadığını görüyoruz.

Gelinim Mutfakta Yeni Sezon Resmi (2020-2021)
Gelinim Mutfakta Yeni Sezon Resmi (2020-2021)

Best of öncesinde ki yarışmacılar gitmiş, yerine program sayesinde fenomen olan yarışmacılar gelmişti. Şimdi daha önce yarışan ve bana göre hakları yenen best of öncesi yarışmacılar sezon başında yer almayacak. Lakin ilerleyen zamanlarda tek tek katılabilir.

İkinci ve belki de bu sezon programın hayatını etkileyecek olan kaynanaların tabakları nokta atışı gibi bulması olayı. Gelinim Mutfakta Hile Var Mı? konusunda anlattığımız olaylar nedeni ile izleyenlerin aklında hep soru işareti kalıyor. Bu sezon bu konuda iç yapımlardan büyük bir değişim bekleniyor.

Gelinim Mutfakta Yeni Sezon Yarışmacıları resmi
Gelinim Mutfakta Yeni Sezon Yarışmacıları resmi

Yeni sezonda beklenen ama bu sezon da proje halinde kalan yarışmacıların sayısının 4 kişiden 6 kişiye çıkartılması olayı da maalesef bu sezon olmadığını görüyoruz. Bunun en büyük sebebi Gelinim Mutfakta yarışmasının çekildiği stüdyo için sadece 4 masanın sığması. Ayrıca korona virüs nedeniyle sosyal mesafenin korunması için yarışmacı sayısının dört kişi olarak devam ettiğini görüyoruz.

En çok istediğimiz konulardan birsi de Fatih Ürek’in yemekleri değerlendirmesi konusu bu sezon hayata geçiyor.

Gelinim Mutfakta yeni sezonda bir değişim daha yaşandığını görüyoruz. Bu değişim yayın saati. Yaz aylarında gelinim mutfakta yarışmasını Zuhal Topal’la Sofrada programının yayın saatine denk getirmesi gündemde geldi. Lakin Zuhal Topal’la Sofrada programı haftalık dizilerden bile daha fazla reyting aldığı için bu karardan vaz geçişliliğini görüyoruz.

Gelinim Mutfakta ads

Programın yayın saatine baktığımızda 13:15 de yeni bölümü ile karşımızda olacak. Sizin Gelinim Mutfakta Programından beklentileriniz neler? Yorumlar kısmında bizlere bildirebilirsiniz. Gelinim Mutfakta yeni sezon fragmanını izleyemeyenler için programın yeni sezon fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu