Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Yeni Sezon Bilezik Sayısı Değişecek Mi?

Gelinim Mutfakta Yeni Sezon Bilezik Sayısı değişecek mi?  Yoksa gene final günü birinci olan gelin beş altın bileziği mi alacak? Yeni sezonda gelinim Mutfakta yarışmasında neler değişecek? İşte tüm detaylar bu haberimiz de sizleri bekliyor.

22 Mayıs 2020 Cuma günü Sezon finali ile aramızdan ayrılan sevilen yarışma programında yeni sezon hazırlıklarına henüz geçilmediğini ama bazı bilgilerin de ufak ufak gelmeye başladığını söyleyebiliriz.

Yeni sezonda sadece bilezik sayısı ile sınırlamak gerek. Bunun dışında Pandemi sürecine bağlı olarak gelinlerin sayısında bir artış olup olmayacağı da şu an masada olduğu bilgisi her ne kadar olsa da son kararı iç yapım verecek.

Gelinim Mutfakta Yeni Sezon Bilezik Sayısı Değişecek Mi (2020- 2021)

Rakiplerine kıyasla reyting olarak düşük reyting alan yarışma programı yeni sezona bomba gibi hazırlanıyor. Rakiplerini de geride bırakacak, şike yada buna benzer her türlü söylemden arınmış bir yarışma olması için kanal ve yapım ekipleri en ince detayına kadar planlama aşamasındalar.

Gelinim Mutfakta Yeni Sezon Bilezik Sayısı Değişiyor Mu?

Sunuculuğunu Fatih Ürek’in yaptığı ve 22 Mayıs 2020 Cuma günü sezon finaline giren yarışma programında ödül sayısında bir değişiklik olacak mı? Diye merak edenler oluyor. Özellikle yarışmaya karılıp katılmama konusunda kararsız olanlar için hafta finalinde Gelinim Mutfakta Yeni Sezon Bilezik Sayısı değişecek mi? beş altın bilezik mi verilecek? Yoksa bu bilezik sayısı 6’ya mı çıkıyor?

Gelinim Mutfakta Yeni Sezon Bilezik Sayısı Değişiyor Mu - (2020-2021)

İlk etap da kulağımıza gelen ve kesin olmayan bir bilgiyi verelim. Bilezik sayısında değişim olması düşünüldüğü ancak bir çok kişi tarafında beş altın bileziğin yeterli olacağı kararı daha ağır bastığı şeklinde bir bilgi geldi.

Kısaca bilezik sayısı gene 5 olarak kaldı. Tabi bu kesin bir bilgi değil. Sadece bize gelen ve doğruluğunu teyit edemediğimiz bir bilgi olduğunun altını çizmek gerek.

İkinci olarak yarışmacı gelinler de bir değişiklik olup olmayacağı geçen sene olduğu gibi bu sene de gündeme geldiğini ama pandemi sürecinde yarışmacı bulma noktasında zorlandıkları için 4 olan yarışmacıyı 6’ya çıkartmak isteseler de buna pandemi süreci engel olduğu yönünde ikinci bir bilgi de bizlere ulaştığını ama doğruluğu henüz teyit edemediğimizin altını çizmek gerek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu