Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Yeni Sezon Ezgi Olacak Mı? (2020)

Gelinim Mutfakta yeni sezon Ezgi Olacak Mı? merak edenlerim merakını gidermek ve Ezgi Gelinim Mutfakta’ya geri gelecek mi? Yoksa temelli mi gitti? İşte bu soruların cevaplarını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere Ezgi Yıldırım Best Of yarışmasında yarı da bırakıp, korona virüs nedeniyle oğluna bulaşma korkusu ile yarışmadan ayrılmış, sevenleri oldukça üzülmüştü.

Gelinim Mutfakta Yeni Sezon Ezgi Olacak Mı - Ezgi Yıldırım Resmi

Diğer yandan Elif Akçam da best of birincisi olarka kendisini ilan etmişti. İkili arasında bu denli çekişmenin olmasına rağmen Ezgi Yıldırım’ın gidişi kafalarda soru işareti bırakmıştı.. Gelin şimdi bu soruların cevaplarını hep birlikte araştıralım.

Gelinim Mutfakta Yeni Sezon Ezgi Var mı?

Ezgi Yıldırım pandemi süreci başlamadan önce Best of yarışmasına isteyerek katılsa da Elif’in aldığı bileziklerden sonra geri çekilmek istedi. Hatta bunu final bölümünde yapınca kaynanası Reyhan;

“Ayrıla sürecini önceden görüşmedik. Ben ayrılmak istemiyorum!” Reyhan Yıldırım (kaynana)

Şeklinde Ezgi’ye karşı çıkmıştı. Bir çok kişi Elif’in aldığı bileziklerden sonra Ezgi’nin bumu yaptığını düşünse de Ezgi yine ezber bozan bir adım atarak kendi bilezik aldığında yine yarışmadan ayrılmak istedi. Reyhan ve Fatih araya girerek Ezgi’yi ayrılmaktan son anda durdu. Peki Ezgi neden ayrılmak istedi? Bildiği yada gördüğü neydi de ayrılmaya ittiğini bir çok kişi merak etti.

Gelinim Mutfakta Yeni Sezon Ezgi Var mı - 2020

Yakın zamanda eski gelinim Mutfakta yarışmacılarından olan Cansu, yarışmaya başlamadan evvel, yarışma gizlilik sözleşmesine imza attıklarını ve yarışmada olan biten her şey gizli bilgi olarka değerlendirildiği için arka planda olanları açıklayamadıklarını dile getirmişti.

Buradan çıkaracağımız sonuç, her yarışmacı için farklı imkan ve şartlar karşılıklı imza altına alınıyor. Bir başkasının sözleşmesini diğer yarışmacılar bilmediği için Ezgi de rakibi elif’in sözleşmesini tahmin ettiği için ayrıldığını akıllara geliyor. Tabu bunlar sadece bir varsayım.

Best of yarışmasının daha başında bırakan Ezgi, kendisini birilerine karşı Ezdirmemek adına programdan ayrıldı. Bizce bu birileri Elif olduğunu düşünüyoruz.  Aslında Ezgi hem iyi yemek yapıyor hem de kayın validesi Ezgi’yi buluyor. Buna rağmen programdan oğlunun hastalanmasından çekindiği için ayrılması, inandırıcı gelmesi.

Ezgi’nin oğlunun hastalığı Ne?

Geçtiğimiz sene Ezgi programda çok düşük puanlar alınca durumu Fatih Ürek sormuş, Ezgi de kaç zamandır oğlu hasta olduğunu dile getirmişti. Ancak oğlunun durumu kötüleşip, havale aşamasında Ezgi hastaneye yetiştirmiş, iki hafta sonunda sağlığına kavuşmuştu.

Ezgi Yıldırım Ve Oğlu

Bu süreçte devamlı hastaya gelip gitmeler olacağı için haklı olarka programdan izin istemişti. Basına yansıyan yönü ile oğlunun hastalı yüksek ateşe bağlı havale.

Ezgi Yeni Sezonda Olacak Mı?

Ezgi pandemi sürecinde hastalığının oğluna geçirmek istemediği için yarışmadan ayrıldı. Tabi hayranlarında  Gelinim Mutfakta Yeni Sezon Ezgi Olacak Mı diye şimdiden sormaya başladı. Yeni sezon da hatırlarsanız Burçin ile beraber yarışan yarışmacılarla birlikte başlayacak.

Ezgi ilk elenen yarışmacının yenine gelmesi beklene ilk kişi olacak. Tabi yine söylüyorum. Şu an bu olması beklenen. Ancak iç yapımla arlarında sözleşme şartları Ezgi’nin yeni sezonda olup olmamasında büyük etki sağlayacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. Gelinim mutfakta Ağustos ayında yani kaçıncı gününde geri geliyor ablam soylermisin .ve seni çok seviyorum. Kendine dikkat et??????????

    1. canım konsept değişikliği gündem de iddialı yarışmacıların olduğu ufak tefek değişiklik yapılması masada.. Normalda Ağustos 15’inden sonraki hafta ama şu na tam tarihi kanal bile bilmiyor.. sütüdyosunun değişmesi gündem de korona vürüsü nedeniyle yarışmacıların sayısını artırmak istiyorlardı ama şu an için mümkün gözükmüyor… Reytingleri artırmak bve seyirciyi de işin içine katacak bir plan yapıyorlar. Tabi hespi şu an projede… Ağustosun ilk haftası çekimleri başlayacak. Yayınlanması ayın 15’inde sonra

  2. Ablam sen meleksin melek???????. Seni çok seviyorum. ???. Teşekkür ederim. Ve sen beni tanıdınmi. İsmimi değiştiriyorum diğer sayfaya girince o yüzden sordum. Taniyosan sadece evet yazabilirmisin. ????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu