Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? (2020-2021)

Gelinim Mutfakta Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 4. sezon yani 2020-2021 sezonu olacak mı? Yoksa yarışma programı tamamen bitti mi? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> 2021-2022 Gelinim Mutfakta Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak görmek için tıklayınız.

Best Of Gelinim Mutfakta bilezik ve çeyrek listesi (tıklama görseli)

22 Mayıs 2020 tarihinde ramazan bayramının bir hafta öncesinde 3. sezonuna son veren ve bir çok sosyal medya hesabında düşük reytinglerini göstererek bir daha başlamayacağı konusunda paylaşımların olması, Gelinim Mutfakta bitti mi? Bir daha olmayacak mı? Yeni sezon olacak mı? Söylemlerini de beraberinde getirdi. İşte merakla beklenen bu soruların cevapları yazımın devamında açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Yeni Sezon Ne Zaman (2020-2021)

22 Mayıs Cuma günü 530. Bölümü ile 3. sezonunu erken noktalamak durumunda kalan sevilen yarışma programında yeni sezon olacak mı? Diye merak edenlerin sayısı hiç de az değil. Ancak şu da bir gerçek ki total reytingler de program maalesef ilk 25 arasına giremiyor.

İlk çıktığında Best yapım tarafından yapımcılığı yapılsa da düşük reytingler nedeni ile yapım firması programın haklarını iç yapımlara devretti. Yaklaşık 1 yıldır da iç yapımlar tarafında yapımı üstlenilmiş durumda.

Gelinim Mutfakta Yeni Sezon Ne Zaman (2020-2021)

Geçtiğimiz yıl 28 Haziran Cuma günü 330 bölümde sezon finali yapan program, bu yıl hem ramazan bayramının erken gelmesi hem de korona virüs nedeniyle Mayıs ayında sezon finali yapmak durumunda kaldı. Sevenleri ilse Gelinim Mutfakta yeni sezon ne zaman başlayacağı konusunda merak içinde kaldı.

Gelinim Mutfakta Yeni Sezon olacak mı?

22 Mayıs tarihinde ara veren program da yeniden anlaşma safhası olacak olsa da programı iç yapımlar yaptığı için maddi olarak bir kaybı olmadığı için %100 yeni sezon olacak. Yani program bitti diyenlere asla itibar etmeyiniz. Ancak programda bazı değişiklikler olması gündemde. Geçtiğimiz sezon yapılması düşünülen 4 yarışmacı yerine 6 yarışmacının olması gibi bazı değişliklerle birlikte heyecanı ikiye katlamış bir şekilde karşımıza gelmesi gündemde.

Gelinim Mutfakta Yeni Sezon olacak mı - 2021

Merakla beklene soruya gelince. Geçtiğimiz yıl yeni sezonuna 19 Ağustos tarihinde başlayan yarışma programında aksi bir durum olması halinde, 10 Ağustos 2020 tarihinde yeniden Kanal D ekranlarına gelmesi gündemde. Tabi bu tarih resmi olarak açıklanmadığını ve korona virüsü bu tarihi %100 etkilediğini açıkla belirtmek gerek.

Gelinim Mutfakta 531 Bölüm Ne zaman Başlayacak

22 Mayıs 2020 tarihinde 3. sezonu finali, yapan program 4. sezonuna yani 2020-2021 sezonuna 10 Ağustos 2020 tarihinde 531. bölümü ile yeniden ekranlara dönmesi bekleniyor. Uzun bir aradan sonra sevenleri ile farklı sürprizlerle buluşacak olan programın yeni kuralları ise şimdiden merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta 531 Bölüm Fragmanı

3 Sezonu ile 22 Mayıs 2020 tarihinde aramızdan ayrılan ve Best of şampiyonu ile 530. bölümü ile ekranlara veda eden programın yeni sezon ilk bölüm olan 531. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verildi. (Şimdilik eski fragman eklendi)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

17 Yorum

  1. Ben bu gelinim mutfakta programını 2-2,5 senedir takip ediyorum ve çokta beğenerek izliyorum favorilerim ezgi ile elif dır ama gönlüm daha çok elifin kazanmasından yanadır neden reyhan hanım için acayip bir şovmenlik yapıyor en iyi kaynana çiğdem hanım neyse bilezikler 85,85 olunca hemen odada ip koptu neslihanin kazandığı 5 bileźik hemen ezgiye yazılarak ezgiyi 90 bilezik yaptınız ve buda kanal d nın bir reyhan hayranlığını üst seviyeye çıkardı bu hafta sonu final olacak galiba ondan sonra geri döner mi?dönsede aynı reytingi alabilir mi bilemem sizden ricam bu haksızlığı düzeldiniz ve reyhan hanım hayranlığından vaz geçiniz fatih urek bey size teşekkür ederim başarılar dilerim bu haksızlığı duzeltiniz selamlar

    1. Bence haklısınız zaten reyhan hanım şov yapmayı sever fatih ürekte reyhan ı sevdigi için 90 yazdı

  2. agustos cok gec temmuzda baslasin en azindan ve reyhan ile ezgi sayesinde izleniyor en cokta bi dersimli olarak onlarla gurur duyuyorum

  3. Elif’i gönder ya bıktım o karıdan. Ya yuzunu bile görmek istemiyorum. Fatih Ürek ondan yana fatihide gönderin. Sunucu değişsin. Başka başka yarışmacılar gelsin. Lütfen. Ya şu Elif’i koyuyorum yine geliyor yuzsuzlugunde bu kadarı olur ya ????

  4. Aynen bende katılıyorum hiç onu desteklemiyorum ama zwten onun kocası kuyumcu daha ne istiyor anlamdım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu