Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? (2. Sezon Başlama Tarihi)

2. sezon Gelinim Mutfakta başlama Tarihi belli oldu. 2018 Mart ayı ile hayatımıza giren sevilen gelin kaynana konsepti ile yemek programını bir arada sunan Kanal D’nin sevilen programı 28 Haziran 2019 Cuma günü 330. bölümü ile 1. sezonu noktaladı.

=> Gelinim Mutfakta 2021-2022 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak görmek için tıklayınız.

=> [pembebuton]Gelinim Mutfakta 28 Ağustos Çarşamba Puan Tablosu[/pembebuton] açısından hangi gelin zirveye yerleştiğini görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta yeni sezon ne zaman başlayacak diye merak eden ve bu konuda sosyal medyada bilgi almaya çalışan izleyicileri görünce, bu konuda açıklama yapmak istedik. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 19 Ağustos 2019 Puanları[/mavibuton] için tıklayınız.Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Fatih Ürek’in sunumu ile hafta içi her gün saat 13:00 itibari ile yeni bölümleri ile karşımızda olan program geçtiğimiz sene yaz ayında hiç ara vermeden, kendisine izleyici kazandırmayı çok iyi bildi. Kanal D yakın zamanda el değiştirmesinden sonra yarışma programlarına daha da ağırlık vermeye başlayacağını, o zaman yazdığımız yazılarımızla sizleri bilgilendirmiştik. 

Şu ana kadar Kanal D’nin en başarılı yarışma programı olan Gelinim Mutfakta, geçtiğimiz yaz ayından bu zamana kadar aralıksız ekranlarda kalmaya devam etti. Bu süreç içerisinde bir birinden kaliteli insanları bizlerle tanıştırırken, kimisine de oldukça sinir yada gıcık olduk. Ancak, hafta içi izlenebilecek en iyi programlardan arasında olmayı her zaman başardı. 

Gelinim Mutfakta Ne Zaman Başlayacak?

330. bölümü ile 28 Haziran 2019 Cuma günü sezon finali ile aramızdan ayrılan gelinle kaynana birlikte yemek programın da omuz omuza yarışan, harika bir konsept ile bizleri kendisine sımsıkı bağlayan programın, neredeyse 2 yıl sonra sezon finali vermesi nedeni ile sevenlerde bir hüzün hakim oldu. Hemen sosyal medya da Gelinim Mutfakta yeni sezon ne zaman başlayacağını araştırmaya başladılar. Gelinim Mutfakta Yeni Sezon Başlama Tarihi

Bu konuda sizleri bilgilendirmek adına kulağımıza gelen bir tarih var. Bir de rekabet ortamından dolayı rakiplerinin başlama tarihine bakıp, bu yarışmanın da onlara göre bir tarihte başlayacağını söyleyebiliriz. Normal de el altında Eylül ayında başlayacağı söylense de aldığımız bilgiler çerçevesinde [mavitext]Gelinim Mutfakta 2. sezonuna 19 Ağustos Pazartesi günü başlayacak[/mavitext].

Rakiplerinden, Zuhal Topal’la Sofrada yarışma programı bir hafta önce sezon finaline girmesine rağmen Temmuz ayının ortasında çekimlerine başlarken ekranlara Ağustos başı itibari ile gelecek. Hal böyle iken, gelinim mutfakta programının bir ay sonrasında başlamasını beklemek oldukça saçma olduğunu düşünüyorum.

Sadece Zuhal Topal’la Sofrada programı değil, TV 8 ekranlarında Yemekteyiz programı yeni sezonda Seda Sayan’ın sunumu ile ekrana gelecek. Doğal olarak bu program da yayın hayatına erken başlayacağı için bizlerin tahmini Ağustos ayı itibari ile gelinim mutfakta programı başlayacağını düşünüyoruz.   

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu