Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Yeni Sunucusu Belli Oldu!

Gelinim Mutfakta Yeni Sunucusu ilk etap da Seda Sayan olarak fısıltı haberlerine yayılsa da Seda Sayan henüz anlaşmaya imza atmadığı, sadece görüştüğü haberleri sosyal medyada yayılmıştı. Bugün itibari ile Gelinim Mutfakta yeni sunucusu belli oldu. İşte detaylar.

=> Onur Büyüktopçu Gelinim Mutfakta Yarışmasından Neden Ayrıldı öğrenmek için tıklayınız

FATİH ÜREK NEDEN GİTTİ tıklayınız…

Gelinim Mutfakta Yeni Sunucusu Onur Büyük Topçu

Fatih Ürek ile yolları ayıran Kanal D yeni sunucu için kolları sıvadı. İlk olarak Seda Sayan’ın adı sunucu olarak geçse de sosyal medyada Seda Sayan’a karşı “İstemezuk” tarzında tepki verildi. Bu yorumlardan sonra Kanal D Seda Sayan ile anlaşma aşamasına geçmedi. İkinci aday ise daha önce program sunmuş Onur Büyüktopçu oldu.

Gelinim Mutfakta yeni sunucusu Onur Büyüktopçu resmi

Kanal D Fatih Ürek gibi kıpır kıpır bir sunucu arayışına çıksa da Fatih Ürek’in yokluğunu aratmayacak aynı zamanda bu tarz programları daha önce sunmuş tecrübeli bir isim aramaya başladı. Ancak aradıkları isim, yine Kanal D de Çarkıfelek programını sunan Onur Büyüktopçu oldu.

Onur Büyüktopçu Yemekteyiz programı çok iyi sunsa da Acun Yemekteyiz programının düşen reytinglerinin faturasını Acun Ilıcalı Onur Büyüktopçu’ya kesilmiştir. Onur her ne kadar programdan kendisinin ayrıldığını söylese de sosyal medya Acun Ilıcalı’nın gönderdi söylendi.

Gelinim Mutfakta yarışmasını sunacak isim Onur Büyüktopçu

Yeni Sezonda Gelinim Mutfakta’nın yeni sunucusu olan Onur Büyüktopçu kanal ile prensipte anlaşma sağladı. Bugün karşılıklı atılan imzalar atıldı. Sonrasında 31 Ağustos 2020 tarihinde çekimlere başlayacak. İlk bölümü 7 Eylül 2020 tarihinde Kanal D ekranlarında gelecek.

Gelinim Mutfakta Yeni sunucusu Onur Büyüktopçu Kimdir

24 Nisan 1982 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Şu an 38 yaşında olan ünlü sunucunun annesi göçmen babası Çankırılı’dır. 2000 yılına kadar İzmir de yaşadı. Tüm gençlik yılları İzmir de geçen Onur, lise eğitimini tamamladıktan sonra İngiltere’ye gitti. İngiltere de hem dil hem de tiyatro eğitimleri aldı.

2003 yılında ilk defa Lise Defteri isimli dizide Yusuf karakterine hayat vermesi ile dizi sektörüne ve oyunculuk sektörüne adım atmıştır. 2004 yılında Yabancı Damat Emre karakterine hayat verdi. Doktorlar dizisinde konuk oyuncu oldu.

Onur Büyüktopçu Gelinim Mutfakta yeni sunucusu

2015-2017 yılları arasında Kiralık Aşk dizisinde Koray Sargın karakterini canlandırması ile bir anda popüler oldu. Daha sonra Show TV de başlayan daha sonra TV 8 ekranlarında devam eden Yemekteyiz programını 2019 yılına kadar sundu. Daha sonra yerini Seda Sayan’a bıraktı.

2019 yılında Yemekteyiz programının sunuculuğundan ayrıldıktan sonra “Damat Bayıldı” programı ile yeniden ekranlara dönse de reytingler beklentilerin altında kalınca, program yayından kaldırılmıştır. En son Çarkıfelek yarışma programının sunuculuğunu üstlenen Onur Büyüktopçu, Çarkıfelek programı düşük reytingler almasından sonra Çarkıfelek yayından kaldırıldı.

Özellikle Onur Büyüktopçu son zamanlarda başladığı her programı bitiren isim olarak anılmaya başlanması, “Kanal D Gelinim Mutfakta programını bitirmek mi istiyor?” yorumların başlamasına sebep oldu. Bakalım Onur Gelinim Mutfakta yeni sunucusu olarak reytingleri artırmayı başarabilecek mi? Yoksa programın kapısına kilit mi vuracak hep birlikte göreceğiz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. Hayırlı uğurlu olsun. Onur büyüktopcuyu severim, yemekteyiz programı onun eviydi. Ondan sonra pek dikiş tutturamadı. Bakalım gelinim mutfakta nasıl olacak. Şu an daha henüz birşey diyemicem.

      1. “bitirmeye mi geldi?” bu iyiydi Filiz Hanım, bak onu düşünmedim ?? Adaletli olacağını düşünüyorum bu sefer, Onur pek öyle oyunları seven bir kişi değildir. Anlaşmaya gelirsek, bence bu “Adalet” konusu da büyük vurgu olmuştur, onun için güzel olacağını umut ediyorum. Ayın sonuna doğru başlayacakmış, biraz daha beklicez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu