Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Yeni Sunucusu Demet Akalın Oldu! [2021-2021]

2021-2022 Gelinim Mutfakta Yeni Sunucusu Demet Akalın Oldu. Peki Seda Sayan Gelinim Mutfakta Programından neden ayrıldı? Teklif Fatih Ürek’e gitti mi? Demet Akalın Gelinim Mutfakta programı ile kaç sezon anlaştı? Olayların perde arkasında neler yaşandı? Gelinim Mutfakta Programını Seda Sayan Neden Bıraktı? İşte tüm bu soruların detaylı cevaplarını bu haberimiz de bulabilirsiniz.

=> 18-22 Ekim Gelinim Mutfakta Sunucusu Songül Karlı hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Güncelleme (14/10/2021) Demet Akalın 14 Ekim 2021 Perşembe günü programa gelmedi. konserler ile TV programları aynı anda çok zor olduğunu, program ile anlaşırken iki gün çekim yapılacağı söylenmesine rağmen üç güne çıktığı için sıkıntı yaşadığını ifade edip yarışmanın sunuculuğundan ayrıldı.

=> 23 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu ve sonucunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Yeni Sunucusu Demet Akalın
Gelinim Mutfakta Yeni Sunucusu Demet Akalın Oldu

10 Haziran 2019 tarihinde evlendirme programları KHK ile yasaklanmasının ardından Kanal D, Fatih Ürek ile daha önce Türkiye de denenmemiş hem yemek hem de gelin kaynana konseptini bir arada sunan programa start vermiştir. Kısa süre içerisinde ciddi hayran kitlesine ulaşan yarışma programında Fatih Ürek bir yıl aradan sonra yeni sezon tanıtımlarında yer alsa da ani bir kararla Fatih Ürek’in yerini Onur Büyüktopçu Aldı.

=> Gelinim Mutfakta Fatih Ürek Neden Ayrıldı öğrenmek için tıklayınız.

Fatih Ürek’in yerine gelen Onur Büyüktopçu, ilk başlar da dengeli bir program sunmak istese de yarışmacıların hayran kitlelerinden aldığı eleştiri yağmuruna Kanal D de kayıtsız kalamadı. Onur Büyüktopçu 1 Ocak 2021 tarihinde sunduğu son bölümün ardından programdan ayrılmış, 4 Ocak 2021 tarihinde Seda Sayan, Onur Büyüktopçu’nun yerine programa dahil olmuştu.

=> Gelinim Mutfakta Onur Büyütopçu Neden Ayrıldı öğrenmek için tıklayınız.

Herkesin bildiği üzere Gelinim Mutfakta programını Seda Sayan neden bıraktı soruları son zamanlar da sosyal medya üzerinde çok konuşulmaya başlandı. Aslında Seda Sayan kalıcı olmaya değil, programı sezon sonuna kadar idare etmek adına anlaşma yapmıştı. Geçtiğimiz günler de yani 2 Temmuz Cuma günü sezon finali yapan yarışma programın son defa sunan Seda Sayan’ın programdan ayrılacağı zaten bilinen bir gerçekti.

Gelinim Mutfakta Yeni Sunucusu Demet Akalın

Fısıltı haberlerinde adı hiç geçmeyen, Demet Akalın 9 Temmuz 2021 tarihinde Gelinim Mutfakta programını yapımcısı olan Karga yapımla anlaştığını instagram adresinden bizzat kendisi duyurdu.

Demet Akalın 2021-2022 Gelinim Mutfakta yeni sunucusu olduğunu bizzat kendisi ilan etmiş oldu. Geçtiğimiz günler de Seda Sayan, Demet ile Alişan’ın final yapan Star TV de programını yeni sezonda yeniden ekrana getirip sunacağı duyulmasının ardından, Demet Akalın da Seda Sayan’ın sunduğu yemek yarışma programı olan Gelinim Mutfakta programını sunması magazin gündeminde “birbirlerinin ayaklarını kaydırdı” şeklinde yorumlanmasına neden oldu. Aslında olay magazin gündeminde konuşulduğu gibi değil.

Gelinim Mutfakta Yeni Sunucu Seçimlerinde Olayların Perde Arkasında Neler Yaşandı

Seda Sayan, Alişan ile Demett’in Star TV de sunduğu ve yakın zaman da reytinglerden dolayı final yapan programı, Seda Sayan Star TV ile yeniden anlaşması ve bundan Demet ve Alişan’ın olanlardan haberi olmamasına, Demet Akalın cephesinde büyük tepkilere neden oldu. Hatta Seda Sayan kendi instagram adresinden “Kimsenin Ekmeği ile Oynamadım” diyerek kendisine gelen eleştirilere yanıt verdi.

Gelinim Mutfakta Yeni Sunucu Seçimlerinde Olayların Perde Arkasında Neler Yaşandı
Demet Akalın Gelinim Mutfakta Sunuculuğu için Anlaşma İmzaladığı An

Seda Sayan’ın bıraktığı Gelinim Mutfakta sunuculuk koltuğuna, Karga Yapım’dan Demet Akalın’a teklif gitmesi ile Demet teklife olumlu cevap vermiştir. Bunun üzerine 9 Temmuz 2021 tarihinde Demet ile Karga Yapım arasında alınan bilgiye göre bir yıllık bir anlaşma imzalanmıştır.

=> Gelinim Mutfakta Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak (2021-2022) öğrenmek için tıklayınız.

Bir çok yerde Fatih Ürek’e teklif gitti mi? Diye merak eden için Fatih Ürek’e teklif gitmedi. Zira Fatih’in programdan ayrılmasına başkaca sebeple etkin olduğu için teklif gitmedi.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. gelen gidiyor fatih ürekten sonra adam ın ahı mı tuttu ne kanal d gelinim mutfakta sevdasından vazgeç tükendin fatih ürek
    onur büyüktopçu. seda sayan .. şimdi de demet akalın . türkiyede ne kadar oyuncu şarkıcı varsa deneme tahtası gibi robot gibi oraya dikin

  2. Bancede seda sayan iyidi demet akalin olmasin o zaten gelinlerlede anlasamaz kavgaci biri o bance

  3. Kesin tarih belli oldu 6 eylül değil 23 ağustos 😉ama yeni gelinler var bi eski yağnur gerçekten zavallı biri paragöz 20 bileziği kazanamadı yazık gözüne uyku girememiş 😑😑inşəAllh ilk haftada elenir görmeye tahammül kalmadı bende😔🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️En güzeli 🅰️ÝȚEÑ♾♾🔷️

  4. Şu Yağnur şımarığından bir türlü kurtulamıyoruz.Reyting uğruna bu geline nasıl katlanacağız.Bu ülkede Yağnur dan başka gelin yok muuuuu.Demet AKALIN hiçbir zaman bu proğramı dolduramaz.Sunucunun azda olsa yemekten anlaması lazım.Demet AKALIN ın mutfağa adımını attığını zannetmiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu