Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Yeşim Öksüz Kimdir? Gelinim Mutfakta Yeşim’in Boyu Kaç Santim?

Gelinim Mutfakta Yeşim Öksüz kim? Gelinim Mutfakta yarışmasına 27 Eylül Pazartesi 2021 tarihinde yarışmaya Yekta2nın yerine gelen yeni yarışmacı Yeşim Öksüz Kimdir? Yeşim aslen nereli? Yeşim Öksüz kaç yaşında? Bu hafta 27 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen yarışmacı Yeşim Öksüz hakkında merak edilen tüm bilgiler bu haberimiz de sizleri bekliyor.

Güncelleme (01/04/2022) 1 Nisan Cuma günü 61 puanla Yeşim elendi. Ancak Bir önceki gün Hasret’in diskalifiye olması ile hafta finalinde eleme yapılmadı.

=> Gelinim Mutfakta Sümeyye Demir hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (27/07/2021) Yeşim Öksüz ilk gün kendi kaynanasında bir puan alsa da günün sonunda sonucun olmaktan kendisini kurtarmayı başardı.

27 Eylül ile 1 Ekim haftasında yarışmada yarışacak olan Yeşim alacağı puanlarla bir sonraki hafta yarışıp yarışmayacağı belli olacak. Yemek yapmayı çok seven Yeşim, fiziği ile dikkat çeken enden yarışmacılardan biri oldu.

=> 27 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucun da Yeşim Kaç Puan aldığını görebilmek için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta finalinde Hazal’ın sağlık sebeplerini göstererek çekilmesi ile Hazal’ın yerine gelen Büşra harika puanlar almayı başardı. Bu hafta Yekta2nın yerine gelen Yeşim de hem yemekleri ile dikkat çekmek istiyor.

27 Eylül Gelinim Mutfakta Yeşim Kim - Yeşim Öksüz

Yeşim ile kaynanası stüdyoya ilk gördüğü anda Yeşim’in boyunu ve fiziğini gören Demet Akalın “Var mı mankenlik geçmişiniz” diye merak edip sordu. Yeşim ise aynen şu şekilde Demet Akalın’a cevap verdi;

“Valla çok istediler de Şu an için pek düşünmüyorum!” Gelinim Mutfakta Yeşim Öksüz

Sözleri ile mankenlik geçmişi olmadığını, şu an için manken olmayı da istemediğini, buraya yemek yapmaya ve bilezikleri kazanmaya geldiğini ifade etti. İlerleyen bölümde elinin lezzetli olup olmayacağı, gelinler arasında ki uyumu ve kaynanaların vereceği puanlar Yeşim’in yarışmada kalıp kalmamasını belirleyecek.

Gelinim Mutfakta Yeşim ve Kaynanası Beyhan
Gelinim Mutfakta Yeşim ve Kaynanası Beyhan Resmi

Bu hafta yarışmaya katılan Yekta Demirci sosyal medyada hesabında (İnstagram) oğlu ile çok sayıda resimleri dikkat çekti. Bir çocuk annesi olan Yeşim hakkında elde edilen tüm bilgileri bir alt başlıkta açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Yeşim Öksüz

Gelinim Mutfakta Yeşim Öksüz Kimdir
Gelinim Mutfakta Yeşim Öksüz Kimdir Resmi
 • 8 Aralık 1991 yılında doğdu
 • Aslen Adıyamanlı
 • 29 yaşında
 • Bir çocuk annesi
 • Bir oğlu var
 • İstanbul da yaşıyor
 • Meslek Lisesi’nden mezun oldu
 • Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümünden mezun oldu
 • Grafik Tasarımcı
 • Lisans mezunu
 • 2017 yılında evlendi
 • 5 yaşında oğlu var
 • Sıkı Fenerbahçeli
 • Oyunculuk eğitimi aldı
 • Ünlü oyuncu koçları ile çalıştı

Gelinim Mutfakta Yeşim Öksüz; 27 Eylül 2021 tarihinde yarışmaya kaynanası Beyhan Öksüz ile birlikte programa katılan yeni yarışmacı oldu. Boyunun uzunluğu ile dikkatleri üzerine çeken Yeşim, hem fiziği ile hem de hem yemekleri ile şimdiden ön plana çıkmaya başladı.

Aslen Adıyamanlı olan Yeşim’in 2,5 yaşında bir oğlu var. 2017 yılında evlenen Gelinim Mutafta yeni yarışmacısı Yeşim Öksüz, her konuda yetenekli olduğunu bir nevi kanıtlamak için programa katıldığını ifade etti.

Yeşim Öksüz kimdir

Yeşim Öksüz; 1991 yılında Adıyaman ilinde dünyaya gelmiştir. 29 yaşında ve 4 yıllık evli olan Yeşim’in 5 yaşında bir oğlu var. Kendisini her konuda geliştirmeyi amaç edinen Yeşim, hem oyunculuk üzerine hem kameramanlık hem de fotoğrafçılık alanında kendisini geliştirmiştir.

Yeşim Öksüz Kimdir - Gelinim Mutfakta Yeni Gelin
Yeşim Öksüz – Gelinim Mutfakta Yeni Gelin

Kendisine gelen mankenlik tekliflerine şimdilik sıcak bakmadığını ifade eden yeşim2in boyu kaç santim olduğu da ayrıca merak konusu oldu. 1,81 boyunda olan Yeşim Öksüz bu yarışmaya gelen en uzun boylu gelin oldu.

Yeşim Öksüz İnstagram Adresi

Bu hafta 27 Eylül 2021 tarihinde Demet Akalın’ın sunumları ile hafta içi 13:00 da ekrana gelen yarışma programında yeni gelen Yeşim Öksüz’ün instagram adresin de 219 takipçisi bulunmakta. Yarışmada tanındıkça bu sayı her geçen gün artacaktır.

Gelinim Mutfakta Yeşim Öksüz’ün instagram adresi; @yesimcaliskanoksuz adresinde ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Yekta’nın Geldiği Bölüm – 27 Eylül 2021

27 Eylül 2021 tarihinde Gelinim Mutfakta Yeşim Öksüz‘ün programa katıldığı bölüme ait video hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu