Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Yüksel Harşitlioğlu Kimdir? (Kaynana)

Gönül Harşitlioğlu'nun Kaynanası Yüksel Harşitlioğlu'nun Bilgileri 26 Nisan 2021

Gelinim Mutfakta Yüksel Harşitlioğlu 26 Nisan Pazartesi günü 691. bölümün de gelini Gönül Harşitlioğlu ile birlikte katılan kaynana Yüksel Harşitlioğlu kimdir? Kaç yaşında? Şu an nerede yaşıyor? Kaç çocuğu var? Yüksel Harşitlioğlu aslen nereli? Soruların cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor.

(Güncelleme 14/05/2021) Yüksel Harşitlioğlu 14 Mayıs 2021 tarihinde gelini Gönül 64 puanla haftanın en düşük puanlarını almasından dolayı yarışmaya veda gelin olurken, kaynanası da Gönül ile birlikte yarışmadan ayrılan kaynana oldu.

Yüksel Harşitlioğlu; 26 Nisan 2021 tarihinde gelinim mutfakta yarışmasına katılan Yüksel 41 yıllı evli, aslen Trakyalıdır. İstanbul Sarıyer ilçesinde ikamet eden Yüksel kaynana 3 yıl gelinin Gönül ile birlikte yaşamıştır. Şimdi ayrı yaşayan kaynana Yüksel iki çocuk annesi 3 torun sahibidir.

Güncelleme 26/04/2021 Yüksel Harşitlioğlu geldiği gün ilk bölümde gelinin tabağını bulup beş puan verse de gelini Gönül günün sonuncusu oldu.

=> Gelinim Mutfakta Nuray Şen kimdir öğrenmek için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta 19-23 Nisan haftasında yarışmaya yeni değil eski yarışmacılardan Dudu katılmış, Dudu geldiği hafta tecrübesini konuşturmuştur. Dudu’nun geldiği hafta finalinde Ayten haftanın en düşük puanlarını alarak yarışmadan elenen isim oldu. Ayten’in elendiği yere Gönül Harşitlioğlu gelirken, popüler kaynana Neriman’ın yerine ise bu hafta Yüksel Harşitlioğlu yarışmaya katılan kaynana oldu.

=> Gelinim Mutfakta 26 Nisan Pazartesi Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gönül Harşitlioğlu ve kaynanası Yüksek Harşitlioğlu

Neriman kaynananın aksine gelinin ile sık sık çatışan kaynana yüksek bugün sorulan sorulara verdiği cevap yüzünden gelinin ile tartıştı işte o anlara ait bir konuşma; 

“Ya bu ne demek yani evin içinde kapı kilitliyorsun” Yüksel Harşitlioğlu

Sözleri ile kaynana Yüksek aynı ev içinde banyonun kapısını kilitleyeceğini söyleyen gelinine bu sözlerle tepki gösterdi. Gelini Gönül kendisini ezdirmeyen biri olduğu kadar kaynana Yüksel de oldukça otoriter biri. Bu da iki gelinin çatışmasına neden oluyor.

Bu hafta yarışmaya yeni gelen kaynana Gelinim Mutfakta Yüksel Harşitlioğlu hakkında elde edilen tüm bilgiler alt kısımda sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta Yüksel Harşitlioğlu

Gelinim Mutfakta Yüksel Harşitlioğlu
Gelinim Mutfakta Yüksel Harşitlioğlu Resmi
  • 41 yıllık evli
  • İstanbul Sarıyer de yaşıyor
  • Aslen Trakyalı
  • 2 oğlu var
  • 3 torunu var
  • İki çocuk annesi
  • Otoriter bir kaynana
  • İnatçı bir yapısı var
  • Asla hata kabul etmiyor
  • Gelinin tabağını çok iyi tanıyor

Bu hafta yarışmanın 691 bölümde gelini Gönül ile birlikte katılan Yüksel kaynana haksızlığa gelemeyen biri. Bu nedenle bugün kaynanalar odasında Fatma kaynana çok fazla konuştuğu için konuşma sırası kendisine gelmemesinden yakınırken, Fatma kaynana “Seni konuşturmayacağım” sözleri ile ilk günden Yüksel kaynana ile tartıştı.

Kaynana Yüksel Harşitlioğlu Fatma’nın kendisine karşı açıkça cephe aldığını görünce “Hodri meydan” diyerek kendisini ezdirmeyeceğini açıkça ifade etti.

Yüksel Harşitlioğlu (Kaynana) Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

26 Nisan Pazartesi günü Gelinim Mutfakta programında 691. bölümün de gelini Gönül Harşitlioğlu ile birlikte programa katılan Gelinim Mutfakta Yüksel Harşitlioğlu ve gelininin geldiği bölümüme ait video hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu