Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Zehra Tosbıyık Kimdir? [15 Kasım Yeni Gelen Yarışmacı]

Gelinim Mutfakta Zehra Tosbıyık kim? 15 Kasım 2021 Pazartesi Gelinim Mutfakta yeni gelen yarışmacı Zehra Tosbıyık Kimdir? Zehra Tosbıyık aslen nereli? Bu hafta gelinim mutfakta yarışmasına yeni gelen gelin Zehra Tosbıyık futbolcu mu? Zehra Tosbıyık’ın instagram adresi ne? Zehra Tosbıyık kaç yaşında? 15 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen Zehra Tosbıyık hakkında ki merak edilen tüm bilgileri  alt kısımda verilmiştir.

=> Gelinim Mutfakta Miyase Türkel hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zehra Tozbıyık programdaki makyöz ile yarışmacı Yeşim’e karşı fiziksel saldırıda bulunması üzerine, yarışmandan diskalifiye edilmiştir.

=> 17 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Zehra Tosbıyık Neden Diskalifiye Oldu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Güncelleme (17/11/2021) Aynur’un gelini Zehra, haftanın ikinci bölümü olan 16 Kasım Salı günü kendi kaynanasında 4 puan alsa da yine günün sonuncusu olmasından dolayı, 19 Kasım Cuma günü %100 eleme potasına düştü.

Güncelleme (15/11/2021) 15 Kasım Pazartesi günü programa dahil olan Aynur Tosbıyık, ilk gün kendi kaynanasında 1 puan aldı. Toplamda ise 7 puan alarak günün sonuncusu oldu. %96,4’lük bir oranla eleme potasına düşmeyi şimdiden garantiledi.

=> Gelinim Mutfakta 15 Kasım Pazartesi Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta yarışmaya dahil olan Tiktok fenomeni Eda yarışmada iyi puanlar alamadığı için 12 Kasım Cuma günü elenen isim oldu. Bu hafta Eda’nın yerine yarışmaya Zehra Tosbıyık dahil oldu.

Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacısı Zehra Tosbıyık
Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacısı Zehra Tosbıyık Resmi

Bu hafta yani 15 Kasım ile 19 Kasım 2021 haftasında yarışmada elinin lezzetini göstermek için programa dahil olan Zehra, programa futbol topu ile girmesi oldukça dikkat çekti. Lerzan Mutlu, “Bu topu hiç anlamadım” diyerek, yemek yarışmasına neden futbol topu ile katıldığını sordu. Zehra Tosbıyık da aynen şöyle cevap verdi. İşte Zehra’nın sarf ettiği o sözler;

“Bu top benim her şeyi. Hayatım. Ben beş yıl futbol oynadım!” Gelinim Mutfakta Zehra Tosbıyık

Sözleri ile Zehra Tosbıyık, 5 yıl profesyonel anlamda futbol oynadığını, şimdi yine sporla ilgilendiğini ifade eden yeni yarışmacının yemek yarışmasına nende futbol topu ile geldiğini açıklamış oldu.

Zehra Tosbıyık Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacı
Zehra Tosbıyık (Yeni Gelen Gelin)

Bu hafta (15/11/2021) yarışmaya katılan futbolcu Zehra Tosbıyık hakkında merak edilen bilgiler alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Zehra Tosbıyık

Gelinim Mutfakta Zehra Tosbıyık
Gelinim Mutfakta Zehra Tosbıyık Resmi
 • 1996 yılında doğdu
 • 25 yaşında
 • Aslen Çorumlu
 • Ardahan ilinde yaşıyor
 • Kaynanası ile birlikte yaşıyor
 • Eşi Kastamonulu
 • Eşi 28 yaşında
 • 5 yıl futbol oynadı
 • Sporla ilgileniyor
 • 2 yıllık evli
 • 2019 yılında evlendi
 • Eşi ile arkadaş ortamında tanıştı
 • Görümcesi 9 yaşında

Gelinim Mutfakta Zehra Tosbıyık; 15 Kasım 2021 tarihinde yarışmaya kaynanası Aynur Tosbıyık ile dahil oldu. Kaynanası ilke aynı evde yaşayan Zehra, kaynanasının evi yerleştirmek için geldiğini ama araya pandemi girmesi ile kalıcı olduğunu, bu durumdan oldukça rahatsız olduğunu ifade etti.

Zehra Tosbıyık Kimdir

Zehra Tosbıyık; 1996 yılında Çorum ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Çorumlu olan Zehra 25 yaşındadır. 2 yıllık evli olan Zehra, Ardahan ilinde kaynanası ile birlikte yaşamaktadır. 2019 yılında pandemi öncesinde evlenen Zehra, 5 ay boyunca kaynanası ile Çorumda yaşamıştır.

Zehra Tosbıyık Kimdir - Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacısı Zehra
Zehra Tosbıyık

15 Kasım 2021 tarihinde Tiktok fenomeni Eda’nın yerine gelen futbolcu Zehra Tosbıyık, 5 yıl boyunca profesyonel anlamda futbolla ilgilendiğini, şimdiler de yine sporla ilgilendiğini ifade etti.

Zehra Tosbıyık İnstagram Adresi

15 Kasım 2021 tarihinde Eda Kök’ün yerine yarışmaya katılan Zehra Tosbıyık instagram adresi çok merak edildi. Kendisini futbolcu olarak tanıtan Zehra Tosbıyık’ın instagram adresi ve bilgileri alt kısımda verilmiştir.

Gelinim Mutfakta Zehra Tosbıyık’ın instagram adresi; @zehratosbiyik adresinde ulaşabilirsiniz.

Zehra Tosbıyık’ın şu an 217 takipçisi bulunmaktadır.

Gelinim Mutfakta Zehra Tosbıyık’ın Geldiği Bölüm – 15 Kasım 2021

15 Kasım 2021 tarihinde Gelinim Mutfakta Zehra Tosbıyık’ın programa 801 bölüm de katıldı. İşte yeni gelen Zehra Tosbıyık’ın yarışmaya dahil olduğu bölüme ait video.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu