Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Zeynep Sağol Kimdir? Yeni Gelen Zeynep

30 Ağustos Gelinim Mutfakta Yarışmasına Yeni Gelen Zeynep Sağol Kimdir

Gelinim Mutfakta Zeynep Sağol kim? Gelinim Mutfakta yarışmasına 30 Ağustos Pazartesi 2021 tarihinde yarışmaya katılan Zeynep Sağol Kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? Yeni gelen Zeynep’in instagram adresi ne? 30 Ağustos Pazartesi günü Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni katılan yarışmacı Zeynep Sağol hakkında merak edilen bilgileri bu haberimiz içerisinde detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta Büşra Gemici Özdemir hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Güncelleme (03/09/2021) Yarışmacı Zeynep Sağol, 3 Eylül Cuma günü kaynanası Emine hanımla birlikte Cuma günü toplamda en düşük puanı alarak yarışmadan elenen isimler oldu.

Geçtiğimiz hafta 23 Ağustos 2021 tarihinde dördüncü sezona başlayan yarışma programında, 23 Ağustos ile 27 Ağustos tarihlerinde yeni sezonun ilk haftasında istediği performansı gösteremeyen Ebru yarışmadan elenirken, bu hafta Ebru’nun yerine Zeynep ile kaynanası Emine dahil oldu.

Bu sezonun ilk bölümünde iki kaynananın adının da Nuray olması ve her ikisinin de yeni gelmesi büyük karışıklığa sebep olurken, ilk hafta finalinde Ebru ile elenen Nuray’ın gitmesi ile yarışmada ki isim benzerliği de böylelikle son bulmuştur.

=> 30 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanlaması sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Zeynep’in kaynanası Emine Sağol yarışmada ki altınları kendisi alacağını iddia ederken Zeynep açıkça şöyle söyledi;

“Altınları paylaşmada benim gönlümden koparsa sana veririm!” Gelinim Mutfakta Zeynep Sağol

Sözlerini ile Zeynep altınlar kendi hakkı olduğunu, eğer gelin isterse kaynanasına verebileceğini söylemesine rağmen kaynana Emine “Bu altınlar koluma takılacak” diyerek gelinine karşı açık açık tavır alması dikkatlerden kaçmadı. İlerleyen günler de Zeynep eğer ki altın alırsa altın paylaşımın da %100 tartışma yaşayacağı da böylelikle netleşmiş oldu.

Gelinim Mutfakta Zeynep Sağol

Gelinim Mutfakta Zeynep Sağol Kimdir

 • 25 yaşında
 • 8 yıllık evli
 • 2 çocuk annesi
 • Bir kızı var
 • Bir oğlu var
 • İzmir de ikamet ediyor
 • Ev hanımı
 • Mutfakta yemek yapmayı çok seviyor
 • İddialı biri
 • Düğün, Nişan, Kına yapmadı
 • Kaçarak Evlendi

30 Ağustos 2021 tarihinde yarışmaya kaynanası Emine ile birlikte katılan yarışmacı gelin Zeynep Sağol oldu. Kaçarak evlendiğini dile getiren Zeynep gelinlik giyemediğini (İstediği) düğün yapmak içinden ukde kaldığını açıkladı

Kendisine yemek yapma noktasında çok güvenen Zeynep, kaynanasının baskısına rağmen hem iyi yemek yapıp hem de bilezikleri ve çeyrekleri alacağını iddia etti.

Zeynep Sağol kimdir

Zeynep Sağol; 1996 yılında İzmir de dünyaya gelmiştir. 2013 yılında evlenmiştir. Eşi ile çocukluk arkadaşı olduğunu dile getiren Zeynep, çocukluk arkadaşı ile evlendiğini açıkladı.

Zeynep Sağol Gelinim Mutfakta yeni gelen yarışmacı - 31 Ağustos 2021

İzmir de ikamet eden Zeynep 25 yaşındadır. 30 Ağustos 2021 tarihinde gelinin Mutfakta yarışmasına katılan Zeynep, güler yüzlü ve ağırbaşlı tavırları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Zeynep Sağol İnstagram Adresi

Bu hafta 30 Ağustos ile 3 Eylül haftasında yarışacak olan ve ilk defa Gelinim Mutfakta yarışmasına katılan 25 yaşında ki 8 yıllık evli iki çocuk annesi olan Zeynep Sağol’un instagram adresi @zeyneppsagol adresinden ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Zeynep Sağol’un Geldiği Bölüm

30 Ağustos 2021 tarihinde Gelinim Mutfakta Zeynep Sağol’un programa kaynanası Emine ile birlikte katıldığı 746 bölüm fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu