Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta’da Büyük Saçmalık! Miyase Beş Bilezikten Oldu!

31 Ocak 2022 tarihinde başlayan yarışma programında 4 Şubat Cuma günü 88 puan alan Miyase’ye beş bilezik verilmedi. İzleyiciler Şokta!

Haftanın ilk bölümü 31 Ocak Pazartesi günü başladı. Hafta başında Yasemin Çakar Sevinç programa dahil olan isim oldu. Yasemin iddiasını hafta boyunca kanıtlayamadı. Cuma günü geçirdiği rahatsızlıktan sonra yarışmadan ani bir şekilde ayrılmasından sonra yerine yeni yarışmacı geldi.

=> Gelinim Mutfakta Yarışmasında Büyük Rezillik! Çarşamba Bilezik Verildi için tıklayınız.

Damlada tıpkı Yasemin gibi ani rahatsızlıktan dolayı yerine yeni bir isim gelmesinden sonra, Cuma günü iki yeni yarışmacı programa dahil oldu.

Damla Perşembe günü aldığı puanlarla bilezik iddiası neredeyse yok denecek kadar az olmasına rağmen Nursel Ergin beş bileziği hak eden Miyase’ye vermemesi sosyal medyada büyük tepki uyandırdı.

Nursel Ergin Gelinlere Bilezik Vermedi

Nursel Ergin geldiği günden beri yarışmanın tüm kurallarını hiçe sayıp, izleyicilerin “Bu da olmaz” dediği konuları bir bir izleyiciye yaşattıran Nursel Erin 4 Şubat Cuma günü Miyase 88 puanla hafta birincisi olmasına rağmen, şöyle dedi.

Gelinim Mutfakta'da Büyük Saçmalık Miyase Beş Bilezikten Oldu

“Puanları açıklayamam. Birisi 3, diğeri 2 bilezik alacak. Kendi aranızda anlaşın!”

Diyerek durumu ayaklar altına alması, Gelinim Mutfakta yarışmasına yakışmadı.

“Nursel Ergin yerine dış ses olsa daha iyi yönetirdi. Hak eden Miyase’ye hangi hakla verilmedi. Biz boşa mı izledik bir hafta boyunca. Nursel benim elektirik faturamı ödemeli. Bir hafta boşa izledik!”

diyerek sosyal medyada büyük tepki aldı.

Gelinim Mutfakta’da Büyük Saçmalık! Nursel Miyase’nin Bilezik Almasına Engel Oldu!

2017 yılında beri devam eden yarışma programında Nursel Ergin geldiği andan itibaren yarışmanın kuralarını umursamaması dikkatlerden kaçmadı.

Nursel Ergin Damla’nın hastalanıp gitmesini bahane edip, Damla belki de beş bileziği alacaktı diyerek durumu savunması da ayrıca abes bir durum oluşturdu.

Nursel Ergin’in Savunduğu Perşembe Puanları

Yeşim: 52 + 17 = 69
Miyase: 50 + 14 = 64
Damla: 41 + 19 = 60
Yasemin: 30 + 7 = 37

Yukarıda görüldüğü üzere Damla birinci sırada yer alan Yeşim’in 9 puan gerisinde yer alıyor. Gelinim Mutfakta tarihinde hafta finalinde 9 puan geriden gelip birinci çıkan hiç olmadı. Nursel Ergin programı her ne kadar sunsa da geçmişinde böyle bir örnek olmadığını umutmuş olmalı ki

Damla kalsaydı bilezik alabilirdi

Demesi büyük bir gaf. Yarışmayı izleyenleri de alaya almaktan başka bir şey değil.

Cuma puanları Sonrasında Puan Durumu

Yeşim: 69 + 17 = 86
Miyase: 64 + 24 = 88
Hülya: X + 11 = 11
Deniz: X + 5 = 5

Nursel Ergin 88 Puanla beş bileziği hak eden Miyase’ye beş bilezik vermemesi, buna karşın önce 3 ve 2 şeklinde paylaşılmasını istemesine sebep olacak hiçbir durum olmamasına rağmen, sırf Miyase almamasın diyerek girdiği bu aksiyon izleyici de büyük bir yara bıraktı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. cidden ya. nursel ergin kendi programı sanıyor burayı! adını da değiştirirse şaşmam. nursel ergin’le gelinim mutfakta yapsın tam olsun! programı rezil ettiler. miyasenin hakkı yendi. hala daha yeşimi savunan varsa yuh diyorum! nursel ergini hep savundum ama bu son yaptığıyla cılkını çıkardı! songül karlı sunsa daha iyi.

    1. merhabalar canlarım benı ulucınar dan arayorum yemekler cok guzel benı cok guzel yesım ve mıyese cok guzeler ıyıkı varzınıs

  2. Merhabalar herkeze burdan slm hayırlı bayramlar sunucusu olan Nursel hanıma haksızlık ediliyor bence çok ama çok güzel sunuyor Yarışmacılara gelirsek bu programa o kadar gelin geldi ve geçtiki bakıyorum herkez kayınvalidesine puan 5 vermeyince kızmalar bağırmalar nerdeyse hakaretler evlatları ve torunuyla tehtit edenler bir kayınvalideye denmiycek sözler ama içinden bir kişi hariç evet sadece bir kişi o da kim biliyormusunuz YEŞİMMMMMM
    Nedenmi yeşim kayınvalidesine o kadar muntazam ve sabırlı kızdığığını belli vile etmeden ses tonunu yükseltmeden sinirlendiği zaman kendini ağlamaya veren sırf kayın validesini kırmamak için sadece ve sadece YEŞİMMMM Helal olsun ne olursa olsun sabrına azmine diyorum ve alkışlıyorum burdan bence yeşimin hakkıydı son finaldeki tam 25 altın bilezik onuda aldı çok dua ettim Rabbim kabul etti seni seviyoruz Nursel ve Yeşim hnm iyiki varsınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu