Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta’da Şok Karar! Miyase Neden Gönderildi?

Miyase Neden Gönderildi? Miyase elendi mi? Miyase ne zaman geri gelecek? sorusu merak konusu oldu. Kanal D ekranlarında gelen yarışma programında yapımın aldığı karar, Gelinim Mutfakta’da Şok etkisi yaptı. Peki Nursel’in ve iç yapımını aldığı karar ne? İşte bu yazımızda tüm bu soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

GÜNCELLEME (13/05/2022) 13 MAYIS CUMA GÜNÜ MİYASE YARIŞMADAN ELENDİ!

Güncelleme (22/04/2022) Miyase önümüzdeki haftalar da gönderilmesi bekleniyor.

11 Nisan ile 15 Nisan haftasında 8 aydır yarışmada varlığını sürdüren Beyhan ile gelini Yeşim yarışmadan elenmesi ile yarışmadaki rekabet bir kat düştü. Seyircinin de ilgisinin azalması ile yapım önemli kararlar aldılar.

23 Ağustos 2021 tarihinde Demet Akalın’ın sunumları ile 2021-2022 sezonu başladı. Yenini sezonda Demet Akalın’ın programın yoğun çalışmasını öne sürüp ayrılması ile birbirinden ünlü sunucuları programı birer hafta ile sundular.

Gelinim Mutfakta'da Şok Karar! Miyase Neden Gönderildi

son olarak Nursel Ergün geçici geldiği yarışmada kalıcı sunucu olmayı başardı. Her hafta bir sunucu değiştiren yarışma programında Miyase ve Yeşim yarışmada kalıcı isimler olmayı başardı. Yeşim toplamda 8 ay yarışsa da altın listesine giremedi. Buna karşın Yeşim2dne sonra gelen Miyase 54 bilezikle Ezgi ve Elif’ten sonra üçüncü sırada altın listesine adını yazdırdı.

15 Nisan Cuma günü Yeşim’in elenmesi ile Miyase kolay rakipleri karışında üstünlük sağlamayı başardı. İzleyenler ise programın heyecanını yitirdiğini düşüp, yarışmaya karşı ilgisi azalmaya başladı. Bunun çabuk fark eden yapımda önemli kararlar aldı.

Miyase Neden Gönderildi? Miyase Ne zaman geri Gelecek?

18 Kasım 2021 tarihinde  Zehra Tosbıyık’ın yarışmadan diskalifiye edilmesi ile yerine Miyase Türkel dahil oldu. Yaklaşık 5 ayda 54 bileziği kazanan Miyase, Yeşim ile girdiği rekabet büyük beğeni toplamıştı. Miyase yarışmaya katıldığında Aysun’un sevdiğini ve onun kadar bilezik alıp onunla yarışmak istediğini beyan etmişti. dün haber merkezime teyide muhtaç şöyle bir bilgi geldi.

“Arkadaşlar yarın Miyase’yi gönderiyorlar. Sebebi Miyase 54 bilezik oluyor. Bu sezon şampiyon adayı olarak finale çağırılmaya karar verildi. Yani Miyase bu sezon finaline gelecek!”

Gelen bu haberden sonra yarışmanın fragmanı detaylı incelendiğinde, Miyase aldığı bu müjdeli habere çok sevindiği görülüyor.

Miyase Neden Gönderildi Miyase Ne Zaman Geri Gelecek

Geçtiğimiz sezon Seda ayan Best Of yarışması yapmış, dört hafta boyunca hafta finalinde bilezikleri ermeyip, dört hafta en çok puanı alan yarışmacıya 20 bilezik vermiştir. O isim de Aysun Kuşatan olmuştu. Bu hafta sezon finaline girmeden önce 4 yada beş haftalık best of yapılacağı, Miyase ile Aysun da bu best of yarışmasında karşı karşıya gelmesi bekletiyor.

Miyase Ne Zaman Geri Gelecek?

2022 sezonun Best of yarışmasına davet edilen Miyase, sezon finaline 4 hafta kala, yarışmaya dahil olması bekleniyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. Aaaa Mutis bir haber buu Miyaseyi hangi hafta gonderiyorlar acaba? Miyaseyi severek izliyorum finalde gormeyide isterim. Yesimide seviyorum finalde gormek istiyorum…

  2. KEŞKE GİTSE!..AMA GİDECEĞİNİ HİÇ ZANNETMİYORUM!..NURSEL’E VE YAPIM EKİBİNE KENDİNİ SEVDİRMİŞ!..MİYASE’Yİ GÖRDÜĞÜM ZAMAN KARŞIMDA YILANI GÖRÜYORUM!..

  3. KEŞKE GİTSE!..AMA GİDECEĞİNİ HİÇ ZANNETMİYORUM!..NURSEL’E VE YAPIM EKİBİNE KENDİNİ SEVDİRMİŞ!..MİYASE’Yİ GÖRDÜĞÜM ZAMAN KARŞIMDA YILANI GÖRÜYORUM!..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu