Oyuncu Kadrosu

Gençliğim Eyvah Ahmet Kimdir? Azra-Ahmet Aşkı

Gençliğim Eyvah Ahmet Kimdir? Azra-Ahmet Aşkı çok konuşulacak. İşte Gençliğim Eyvah Ahmet hakkında merak edilen detaylar!

Kadrosunda Levent Ülgen, Cengiz Bozkurt, Burak Tozkoparan, Elif Doğan, Günay Karacaoğlu, Bahar Süer, Erdem Kaynarca, Beyti Engin gibi isimlerin olduğu Gençliğim Eyvah dizisinde Ahmet, Azra’ya sırılsıklam aşıktır.ekin mert daymaz gencligim eyvah dizisi resmi

Azra ise peşinden koşan Ahmet’e gerektiğinde kızsa da Ahmet bu aşktan vazgeçmeye hiç de niyetli değildir. Bakalım Azra, Ahmet ile mi yoksa Zola ile mi yakınlaşacak? İzleyip göreceğiz.

Gençliğim Eyvah Ahmet Gerçek Adı Bilgileri

Başarılı oyuncu Ekin Mert Daymaz Gençliğim Eyvah dizisinde Elif Doğan’ın canlandırdığı Azra’ya aşık olan Ahmet karakterine hayat verecek.gencligim eyvah ahmet resmi

Senaryosuyla dikkat çeken Gençliğim Eyvah dizisinde Elif Doğan’ın partneri olarak izleyeceğimiz başarılı oyuncu kimdir gelin hatırlayalım.

Ekin Mert Daymaz Kimdir? (Gençliğim Eyvah Ahmet)

“Ağlama Anne” dizisinde Alev’in kızı olan Zeynep’e aşık olan Mert’e hayat vermiş olan Ekin Mert Daymaz, 1990 yılında dünyaya gelmiş.Hollanda doğumlu olan oyuncu çocukluk yıllarını İstanbul’da geçirmiş.ekin mert daymaz resmi

Spora ilgili olan oyuncu liseden sonra basketbol konusunda kendini yetiştirme kararı almış ve Haliç Üniversitesi Antrenörlük ve Fitness Bölümünden mezun olmuştur. 2013 Best Model of The World’de 3. olan oyuncu bu yarışmanın akabinde oyunculuk üzerine eğitim almıştır.

2014 senesinde ekranların sevilen dizilerinden “Not Defteri” dizisinde Egemen’e hayat vermiştir. 1,84 cm boyunda olan genç oyuncunun kilosu ise 76 kg dır. Genç oyuncunun sevgilisi ise stil danışmanı olan 34 yaşındaki Eliz Sakuçoğlu. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu