Oyuncu Kadrosu

Gençliğim Eyvah Arif Kim? Kebapçı Arif Gerçek Adı

Atv ekranlarında yaz dizisi olarak ekranlara gelecek olan Süreç Film imzalı Gençliğim Eyvah Arif kim bu yazımızda detayları bulabilirsiniz.

Deniz Yılmaz’ın yönetmenliğini yaptığı, Barış Başar ve Ünal Yeter’in senaristliğini üstlendiği Gençliğim Eyvah dizisi 18 Mayıs 2020 tarihinde sete çıkıyor. Dizinin ana karakterlerinden biri de Kebapçı Arif karakteri olacak.

Gençliğim Eyvah dizisinde Arif, Hacer ile evlidir. Suzan, Ahmet ve Ali’nin babası olan Arif, Zola adında bir oğlu olduğu gerçeğini öğrendiğinde türlü yollara başvuracak. Hacer bu gerçeği öğrendiğinde ortalık karışacak.

Gençliğim Eyvah Arif Gerçek Adı Hayatı

Cengiz Bozkurt Gençliğim Eyvah dizisinde Arif karakterine hayat vermektedir. Hatice Kavak Bozkurt ile evli olan oyuncu 1965 yılında Nevşehir’de dünyaya gelmiştir. Çağlayan Bozkurt adında bir erkek evladı olan oyuncunun Sena ve Ada adında da iki kızı vardır.

Babası Ziraat Bankası Müdürü olan oyuncu, Adapazarı, Ankara gibi pek çok şehri babasının mesleği nedeniyle görme şansı olmuştur. Çocukluğu Adapazarı’nda geçmiştir. cengiz bozkurt resmi

Odtü Fizik Bölümünü kazansa da bu bölümü bırakıp tiyatro eğitimi aldı. Bu süreçte tanıştığı İngilizce öğretmeni ile evlenip İngiltere’ye yerleşmiştir. Orada hayatını devam ettirmek için yeri geldi bulaşıkçı yeri geldi işportacı oldu ama eğitimini tamamlamaktan vazgeçmedi.

Goldsmith Güzel Sanatlar Fakültesi’nden mezun oldu. 2003 yılında Türkiye’ye geri dönse de yine sık sık oraya gitmiştir. “Parmaklıklar Ardında” dizisinde Ekrem rolü ile beğeni alan oyuncu asıl çıkışını “Leyla ile Mecnun” dizisiyle yapmıştır. Dizide Erdal Bakkal rolüyle herkesin beğenisini almıştır.

“Pek Yakında”, “Hangimiz Sevmedik” , “Jet Sosyete”, “Cinayet Süsü” adlı yapımlarda yer alan oyuncu 2008 yılında moda tasarımcı Hatice Kavak ile evlendi. Bu evliliğinden iki kızı vardır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu