Oyuncu Kadrosu

Gençliğim Eyvah Ayşe Kimdir? Zola’ya Aşık Mı?

Atv’nin yeni dizisi Gençliğim Eyvah Ayşe kimdir sorusunun yanıtını merak edenler için Ayşe ve Ayşe’ye hayat veren oyuncu hakkında detayları sizler için derledik.

Gençliğim Eyvah dizisinde Ayşe, Azra’nın bu dünyada en çok değer verdiği kişidir. Onun gülümsemesi Azra’nın da gülümsemesinin nedenidir adeta.gencligim eyvah ayse resmi

Güzelliğiyle ve kıpır kıpır halleriyle mahallenin biriciği olan Ayşe, Şef Zola’ya görünce aşık olmuştur. gencligim eyvah ayse kimdir resmiOnun hayran bakışları altında olan Zola ise Azra’yı görünce kaderin onu oraya neden getirdiğini anlamıştır.

Gençliğim Eyvah Ayşe Gerçek Adı Dizileri

İpek Çiçek Gençliğim Eyvah Ayşe rolüyle ekranda olacak.ipek Çiçek kimdir sorusunun yanıtı ile yazımıza devam edelim. Güzel oyuncu, 26 Mart 1999 tarihinde dünyaya gelmiştir.

İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu son olarak rol aldığı “Mucize Doktor” dizisiyle büyük beğeni kazanmıştır. Dizide Betüş’ün ablasına (Kübra) hayat veren oyuncu kardeşi için canını ortaya koyan bir ablaya hayat vermiştir.

ipek cicek resmi

Asya Kocaman Oyunculuk ajansına bağlı olarak çalışan oyuncu 21 yaşında. Bilgi Üniversitesi’nde oyunculuk üzerine eğitim alan oyuncu henüz mezun olmamıştır.

Beyti Engin’den oyunculuk üzerine ders alan Çiçek, 2019 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan kadrosunda Alina Boz ve Alp Navruz’un yer aldığı “Elimi Bırakma” dizisinde rol almıştır. Dizide Gamze karakteriyle beğeni alan oyuncu, 158 boyunda ve 50 kg ağırlığındadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu