Oyuncu Kadrosu

Gençliğim Eyvah Azra Kimdir? Kime Aşık Olacak?

Gençliğim Eyvah Azra dizinin ana karakterlerinden biri. Peki Gençliğim Eyvah Azra nasıl biri, gerçek adı ne sorularının yanıtları sizlerle!

Levent Ülgen ve Cengiz Bozkurt gibi iki önemli komedi üstadının rol aldığı Gençliğim Eyvah dizisi Atv ekranlarında başlayacak.gencligim eyvah azra kimdir resmi

İki düşman kebapçının aşk, entrika, sırlarla dolu hikayesi herkesi gülümsetecek. Dizideki aşk örgüsünde en önemli isim kuşkusuz Azra olacak.

İki kardeşin aşık olduğu Azra, hem güzelliği hem de hanımefendiliği ile seyircinin gönlüne taht kuracak.

Gençliğim Eyvah Azra Kime Aşık Olacak?

İki kardeşin aşık olduğu Azra, Ahmet ve Zola arasında sıkışıp kalacak. İkisinin de sevgisini fark eden Azra, kalbinin kapısını bakalım hangisine açacak dizi devam ettikçe netlik kazanacak.

Gençliğim Eyvah Azra Gerçek Adı Yaşı Bilgileri

Elif Doğan Gençliğim Eyvah dizisinde Azra karakterine hayat verecek. 6 Eylül 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açan oyuncu, 1,62 boyunda ve 53 kilo ağırlığındadır.

Lisans eğitimini “İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzikal Bölümü” alanında tamamlamıştır. Dans konusunda da eğitim almış olan oyuncu, dizi sektörüne ilk adımı “Aşk Laftan Anlamaz” isimli dizi sayesinde atmıştır.elif dogan kimdir resmi

 “Hayat Bazen Tatlıdır” dizisinde babası hapiste, üvey annesinin baskısı altında yaşayan, sesi oldukça güzel olan “Zeynep” karakteri ile hem sesinden hem de oyunculuğundan dolayı büyük beğeni toplamıştır.elif dogan resmi

 

Çukur dizisinde de Hale karakteri ile adından söz ettirmiş olan Elif Doğan, dizide Aliço karakterine aşık olmuş ama Beyfendi’nin adamı tarafından öldürülmüştü. Bu beklenmedik ölüm sonrasında pek çok eski defterler açıldı.

Diziden ayrılsa da dizide herkesin hafızasına kazınan isimlerden olmayı başardı. Darısı Başımıza dizisinde baş rolde yer almış ve Öykü karakterine hayat vermiştir. Son olarak “Zengin ve Yoksul” dizisinde Aleyna karakterine hayat vermiştir.

Gençliğim Eyvah Azra Dizileri

  • Zengin ve Yoksul (Aleyna)
  • Darısı Başımıza (Öykü)
  • Çukur (Hale)
  • Hayat Bazen Tatlıdır (Zeynep)
  • Aşk Laftan Anlamaz

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu