Oyuncu Kadrosu

Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? (Leyla’nın Sevgilisi)

Gençliğim Eyvah Zekeriya'nın oğlu Çavi Karakteri netleşti!

Gençliğim Eyvah Çavi karakterinin diziye dahil olması olaylar başlayacak. Bu sebeple Zekeriya’nın oğlu Çavi karakterine hayat verecek oyuncu gerçekte kim olduğunu, daha önce hangi diziler de rol aldığını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Gençliğim Eyvah Zekeriya’nın oğlu Çavi olarka izleyeceğimiz başarılı oyuncu en son Yasak Elma dizisinde Dündar karakterine hayat vermiş, canladırdığı karakter yoğun ilgi görmüştü. Şimdi dizinin kilit rolü Çavi karakterine hayat verecek.

Gençliğim Eyvah Çavi

15 Haziran 2020 Pazartesi günü ATV ekranlarında yaz dizisi olarka başlayacak komedi tadında harika bir dizi başlayacak. Hikayesi oldukça tanıdık olsa da oyuncular hem popüler hemde komedi sektörünün zirvesinde yar alan isimler bir arada olunca, yazın izlenebilecek en iyi dizilerinden biri haline geliyor.

Dizinin hikayesi oldukça tanıdık dedik. Kısaca çapkın bir eş ve yıllar sona çıka gelen bir evladın gelmesi ile işler oldukça karmaşık hale gelecek. İşte dizide işlerin karmaşık hale gelmesine neden olacak Gençliğim Eyvah Çavi karakteri olacak.

Gençliğim Eyvah Çavi

Zekeriya’nın çapkın zamanlardan bir oğlu olacağı aklının ucundan dahi geçmese de yıllar sonra Çavi’nin gelmesi Zekeriya’yı hem şaşırtacak hem de Çavi’yi eşinden saklamak adına türlü türlü hallere girecek. İşle bu anlar da izleyenler gülmekten yerinden duramayacak. Dizide Zekeriya’nın oğlu Çavi karakterini Erdem Kaynarca canlandıracak.

Erdem Kaynarca (Çavi)

Erdem Kaynarca 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Kültür başkentimiz olan İstanbul’da dünyaya gözlerini açan başarılı oyuncunun en büyük tutkusu kitap okumaktır. Altı yaşından beri en büyük tutkusu olan kitaplardan uzak bir hayat hayal dahi edemeyen oyuncu liseye geçtiğinde de buna uygun bir meslek edinmeye karar vermiştir. Filozof olma hayali kuran oyuncu Ortadoğu Üniversitesi Felsefe Bölümünde eğitim almıştır.

Erdem Kaynarca - Gençliğim Eyvah Çavi

Felsefe anlamında gerekli eğitimini alan oyuncu üniversite yıllarında tiyatro ile tanışmış ve bu anlamda kendini yetiştirmeye karar vermiştir. Kadir has Üniversitesi Tiyatro Bölümünde de oyunculuk üzerine eğitimini tamamlayan Kaynarca, profesyonel bir yüzücü. Diğer spor dallarıyla da arası gayet iyi olan oyuncu oyunculuk kariyerine Show Tv ekranlarının sevilen dizisi “Kalp Atışı” adlı dizi ile adım atmıştır.yasak elma dündar kim erdem kaynarca resmi Bu dizide canlandırdığı Mehmet karakteriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran oyuncu, daha sonra “Emanet” adlı sinema filminde rol almıştır. Ardından “Bir Deli Rüzgar” dizisinde rol alan oyuncu son olarak “Yasak Elma” dizisinde Dündar karakterine hayat vermiştir. Genç oyuncunun boyu 182 cm kilosu ise 75 kg dır. Şimdi Atv ekranlarında Gençliğim Eyvah Çavi karakteri ile yeniden ekranlarda yer alacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu