Oyuncu Kadrosu

Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Çavi-Leyla Aşkı

Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? 15 Haziran Pazartesi başlayacak olan dizide Gençliğim Eyvah Leyla hakkında merak edilenleri bu yazımızda sizler için derledik.

Babası inşaat şirketinde patron olan Leyla, iç mimar olarak çalışmaktadır. Babasının patron olduğunu kimse bilmez. Arkadaşı Selim’in bekarlığa veda partisinde Ahmet ile tanışan Leyla, onunla yataktayken Azra onları basar.gencligim eyvah leyla kimdir resmi

Bu olayın ardından Azra çocukluk aşkı Ahmet’ten intikam almak için Zola’ya yakınlaşır. Leyla ise ilerleyn vakitlerde İtalya’dan gelen Çavi’ye aşık olur. İkilinin aşkını bitirmek isteyen tek kişi Leyla’nın babası olur. Ancak Çavi ve Leyla bu aşkın bitmemesi için büyük çaba verir.

Gençliğim Eyvah Leyla Gerçek Adı Yaşı Bilgileri

Gençliğim Eyvah dizisinde Leyla karakterine hayat veren oyuncu Ecem Atalay. Ecem Atalay Gençliğim Eyvah dizisiyle yeniden ekranlara gelmiştir. “4N1K” dizisiyle dikkat çeken oyuncu Yasemin Özbudun Ajansa bağlı olarak çalışmaktadır.ecem atalay resmi

Saim Güveloğlu ile Temel Oyunculuk dersi almış olan Atalay, Bilgi Üniversitesi Medya İletişim Bölümü mezunudur. “Dijital Esaret” adlı sinema filminde rol almış olan oyuncu, 1998 yılında dünyaya gelmiştir.

Gençliğim Eyvah Leyla Yaşı

Güzel oyuncu 22 yaşındadır. İzmir’de dünyaya gelmiştir.

Gençliğim Eyvah Leyla Boyu Kilosu

Atalay, 175 boyunda 54 kg ağırlığındadır. Koç burcu olan Ecem Atalay Gençliğim Eyvah dizisinde Leyla Yıldız karakterine hayat verecektir.

Gençliğim Eyvah Leyla Dizileri ve Filmleri

  • 4N1K – 2019
  • Dijital Esaret – 2020
  • Gençliğim Eyvah – 2020

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu