Oyuncu Kadrosu

Gençliğim Eyvah Muhtar Metin Kimdir?

Gençliğim Eyvah Muhtar Metin karakterini bu yaz boyunca çok konuşacağız. Çıkarcı olmadığı hiç bir işe girmeyen Muhtar Metin adından oldukça söz ettirecek. Gençliğim Eyvah Muhtar Metin kimdir? İşte bilgileri!

15 Mayıs Pazartesi günü ilk bölümü ile seyirci karşısına çıkacak olan hem komedi tadında Atv’nin yaz dizisi olarka başlayacak. Dizide dikkat çeken karakter olan ve turistlerin uğrak mekanı köy de muhtar olan Metin’in aklı sadece ticarete çalışıyor. Tüm köy halkını da bu konuda güdüleyen Metin, gelen Turistlerden nasıl para kazanacakları konusuna mahalleyi örgütlemeyi başarmıştır.

Aynı şehir de aynı mahalle de faaliyet gösteren iki kebapçının macera dolu hikayesini anlatacak.

Gençliğim Eyvah Muhtar Metin

Urfalı Bozoğlu ve Adanalı Asmalı Ailelerinin merkezinde dönen aşk, sır ve entrika dolu hikayesiyle seyirciyi ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. Bizleri kimi zaman güldüren kim,i zaman da “yok artık” dedirtecek Gençliğim Eyvah dizisi Muhtar Metin karakteri aralarında en dikkat çekenlerden birisi.

İki düşman aileden olmayan ve bu iki düşman ailenin tartışmalarını hep bastıran taraf olan Muhtar, köye gelen turistlerden nasıl para kazanırım derdindedir hep.

Turistleri köyüne çekmek için elinde devamlı kamera ve sosyal medyadan köyünün tanıtımı ile zaman geçirmektedir. Zeki ve Arif’in ne zaman kendisine işi düşse, soyup soğana çevirmeden kolunu bile kıpırdatmaz. Kısaca faydası olmayan hiç bir işe adım atmaz.

Gençliğim Eyvah Muhtar Metin (Beyti Engin)

Gençliğim Eyvah dizisinde Mahallenin muhtarı Metin karakterini hayat veren oyuncunun gerçek adı Beyti Engin’dir. Beyti Engin; 1981 yılının Eylül ayında Gelibolu ilimizde hayata gözlerini açan Beyti Engin, Başak Burcudur.

Çanakkale de doğmasına rağmen gençliğini Edirne de yaşadı. Kendisinde oyunculuk yeteneğini fark ettikten sonra Edirne de Halk eğitimde kendisini geliştirmeye başladı. Daha sonra Sanat Tiyatrosunda görev almaya başlayan Beyti Engin 18 yaşına geldiğinde İstanbul’a yerleşti. İstanbul’a geldikten sonra “Diyalog” adlı yerde oyunculuk eğitimi aldı.Gençliğim Eyvah Muhtar Metin - Beyti Engin

 “Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı” mezunu olan oyuncu, hem tiyatro hem dizi hem de seslendirme sanatçılığı yapmaktadır. İlk kez kamera karşısına 2014 yayınlanan “Avrupa Yakası” dizisinde konuk oyuncu olarak bu sektöre adım atmıştır.

4n1k ilk aşk fizikçi ( 4n1k fizikçi gerçek adı )

“No: 309” dizisinde Şadi karakterini canlandırmıştı.  “8. Saniye” sinema filminde oldukça etkili bir karakteri oynamış olan oyuncu “4N1K” dizisinde bir Fizik Öğretmenine hayat verdi. En son Kanal d ekranlarında yayınlanan “Ulan İstanbul” dizisinde görev alan başarılı isim, şimdi Gençliğim Eyvah Muhtar Metin karakteri ile kendisini izleyeceğiz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu