Oyuncu Kadrosu

Gençliğim Eyvah Müjde Kimdir? Çağla’nın Annesi

Gençliğim Eyvah Müjde kimdir? Atv ekranlarında her Pazartesi yayınlanan Gençliğim Eyvah dizisine yeni oyuncu! Gençliğim Eyvah Çağla’nın annesi Müjde bakın kim çıktı!

Yaz dizisi olarak başlayan ve sezon onayı alan Gençliğim Eyvah Pazartesi günleri ekranlara gelmeye devam ediyor. Gençliğim Eyvah 13. bölümde diziye yeni bir karakter dahil oldu: Müjde. Müjde, Çağla’nın annesidir.

Lüks düşkünü olan Müjde eşi Fikret’in onu bir kebap lokantasına getirmesine tepki gösterip, beni bu ezik lokantaya mı getirdin der. Hacer bu sözü duyup kendini zor tutarken Çağla, Ahmet’in elinden tutup ailemi sizinle tanıştırmak istedim der. Hacer ve Arif şok olurlar.

Gençliğim Eyvah izleyicisi Müjde karakterine çok kızgın hatta sosyal medyada Arif yalnız değildir diyerek tepki gösterdiler. Çağla’nın babasını seven ama annesini eleştiren bir kitle var. Peki Gençliğim Eyvah Müjde karakterine kim hayat veriyor!

Gençliğim Eyvah Müjde Gerçek Adı Dizileri Filmleri

Ebru Kural Gençliğim Eyvah Müjde karakterine hayat vermektedir. “Olacak O Kadar” ile fenomen olan oyuncuyu gören herkes tanıdı bile.ebru kural resmi

Son olarak “Arka Sokaklar” dizisinde rol alan oyuncunun yer aldığı diğer yapımlarla da adından söz ettirmiştir. Uzun süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Gençliğim Eyvah dizisiyle yeniden ekranlarda.

“Yalanın Batsın” dizisinde Aylin karakterine hayat vermiş olan oyuncu 2010 yılında “Benim Annem Bir Melek” dizisinde Mary karakterine hayat vermiştir.

Yeni sezonda Gençliğim Eyvah Müjde rolüyle ekranlarda.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu